IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Подсказка, вече казана няколко пъти в тази тема:
    В този случай проблемна е само първата страница на темата. В нея се съдържа някакъв елемент в някой от постовете на страницата (вероятно последния), който взаимодейства със софтуера и нещата се сбъгват.
    И това касае само юзърите, влезли като регистрирани. Нерегистрираните могат да видят и първата страница.

    В другите страници на проблемната тема може да се влезе, когато си регистриран, като в края на адресния низ се добави /page2, /page3 и т.н. Така влязох аз и постнах в темата.

    Матеев доказа преди време горното, като избута от първа страница със свои постове проблемния софтуерно пост на страница 2... и темата се оправи.
    Last edited by chan_tura_naga; 19.08.2021, 10:52.

    Коментар


    • Това за съжаление не е първата тема, която се бъгва. Винаги има хора, които могат да пишат, а другите получават грешка.
      रादोस्त

      Коментар


      • И защо, като много лесно може да се оправи?
        Обикновен юзър може да го оправи, Матеев показа как в предишен такъв случай.

        Коментар


        • Ще трябва да се отвори нова тема.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

            Защото нямаш достатъчно лайкове бе програмиста.Тоест Нямаш компетенции и привилегии да лайкваш. А може да нямаш права и защото някой от качествените съфорумци, които лайкваш да са те нашльопали в игнора.
            Кат айти трябваше да се усетиш за възможностите
            потиснал съм те явно с нещо.
            или се обърка.
            но това, че нямам достатъчно лайкове най-много ми хареса.
            ти колко лайка имаш?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
              Най-вероятно юзъра е баннат.
              май така се оказа.
              препоръка е

              Коментар


              • Има проблем с темата. Ще я погледнат.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  И при мен е така.
                  Все още си е така а темата е най-отгоре. Има привилегировани
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Здравейте. Никакви ограничения на никого не са поставяни. Темата би трябвало да се отваря нормално.

                    Някой друг има ли подобен проблем?
                    И при мен е така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      абе, защо сте забранили да се слагат лайкове на определени участници?
                      опитах и лайкнах няколко откровени тролски простотии и става. после дислайквам разбира се.
                      но на смислени мнения - йок. не може да се дава рейтинг на тоя участник.
                      защо?
                      Защото нямаш достатъчно лайкове бе програмиста.Тоест Нямаш компетенции и привилегии да лайкваш. А може да нямаш права и защото някой от качествените съфорумци, които лайкваш да са те нашльопали в игнора.
                      Кат айти трябваше да се усетиш за възможностите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        абе, защо сте забранили да се слагат лайкове на определени участници?
                        опитах и лайкнах няколко откровени тролски простотии и става. после дислайквам разбира се.
                        но на смислени мнения - йок. не може да се дава рейтинг на тоя участник.
                        защо?
                        Най-вероятно юзъра е баннат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          абе, защо сте забранили да се слагат лайкове на определени участници?
                          опитах и лайкнах няколко откровени тролски простотии и става. после дислайквам разбира се.
                          но на смислени мнения - йок. не може да се дава рейтинг на тоя участник.
                          защо?
                          Не бе, няма такова нещо, всичко е чисто и просто, като къпан...

                          Коментар


                          • абе, защо сте забранили да се слагат лайкове на определени участници?
                            опитах и лайкнах няколко откровени тролски простотии и става. после дислайквам разбира се.
                            но на смислени мнения - йок. не може да се дава рейтинг на тоя участник.
                            защо?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              аз също виждам това Sorry, you are not authorized to view this page
                              независимо дали съм логнат или не
                              Явно, разпространява се по жицата. Дайте да споделим, върху какви устройства и с каква ОС ни се случва, да не е нещо "генерично", за конкретни съвпадения? При мен са мобилен с андроид и лаптоп с модзила.

                              Коментар


                              • аз също виждам това Sorry, you are not authorized to view this page
                                независимо дали съм логнат или не
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X