IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ало-о-о модераторите! Когато някой напише думата "циганин" сте първи на амбразурата, а когато някакъв долен гърбав педерас, със звучното име "модератороебач", ви флуди форума със скорост повече от една тема в минута - никакви ви нема!

    Няма ли кой да го спре тоя педал!
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
      Невероятен отговор!
      Значи, за да има нормален форум, трябва да се игнорираме един друг и Инвестор чист!?
      Я погледнете, "Иван2015" ли беше, колко пъти пуска една и съща статия, която покрива цялата страница на форума и заглушава всякакъв започнат разговор.
      И това е обичаен прийом за затваряне на устата на неудобен форумец.
      Ограничете обема на информация.
      Вашите статии са по-кратки от пестваните от Иван2015/ Иво Инджев баща
      Все пак става въпрос за съобщения на лични. Има удобството всеки да реши кой да няма възможност да му пише. В общите дискусии нещата стоят по друг начин.

      Колкото до въпросния Иван2015- много не разбрах какво се опитвате да кажете, но ще проверя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Разбирам, но има опция за блокиране на потребител- използвайте я.
        Ако пак Ви тормози (с друг ник), сигнализирайте и ще вземем кардинални мерки.

        Хубав ден!

        П.П. Потребителят прекали и мерките са на лице.
        Невероятен отговор!
        Значи, за да има нормален форум, трябва да се игнорираме един друг и Инвестор чист!?
        Я погледнете, "Иван2015" ли беше, колко пъти пуска една и съща статия, която покрива цялата страница на форума и заглушава всякакъв започнат разговор.
        И това е обичаен прийом за затваряне на устата на неудобен форумец.
        Ограничете обема на информация.
        Вашите статии са по-кратки от пестваните от Иван2015/ Иво Инджев баща
        Last edited by Сините камъни; 19.11.2015, 15:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
          Предупреждаваме го, че ако продължи ще му бъде наложен бан.
          Анди Анди точно така Правосъдието ги моли и предупреждава докато престъпниците направят убийство.Аз повече няма да търпя.Молих ви дистатъчно да вземете мерки..Още едно съобщение от негова страна и го започвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            Разбирам, но има опция за блокиране на потребител- използвайте я.
            Ако пак Ви тормози (с друг ник), сигнализирайте и ще вземем кардинални мерки.

            Хубав ден!

            П.П. Потребителят прекали и мерките са на лице.
            Амстердамата най учтиво ви моля вземете мерки
            Ето какво продължава да твори тоя психопат
            dragrad dragrad не е онлайн
            dragrad's Avatar
            Мнения: 1 Днес, 13:30


            Начално не я биждам
            Ама аз не обиждам дъщеря ти бе кретен селски. За нея ще е чест да ми го поеме. Тя ще се кефи.

            Коментар


            • Разбирам, но има опция за блокиране на потребител- използвайте я.
              Ако пак Ви тормози (с друг ник), сигнализирайте и ще вземем кардинални мерки.

              Хубав ден!

              П.П. Потребителят прекали и мерките са на лице.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                Предупреждаваме го, че ако продължи ще му бъде наложен бан.
                Анди стига сте си играли на войници този е психопат.Стига предупреждения.Аз също мога да псувам.Ако не получи сериозен бан ще се убедите как мога аз да псувам....Няма да търпя тоя простак бездетен да ми обижда детето.Не ме принуждавайте да го намеря....Вършети си работат моля ви

                Коментар


                • Предупреждаваме го, че ако продължи ще му бъде наложен бан.

                  Коментар


                  • Според мен, трябва да му се тури бан по IP, за месец !!!
                    Нарушени са грубо основни форумни правила ........

                    Коментар


                    • Отговорих Ви в темата "Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти? "

                      Коментар


                      • Най учтиво моля модераторите да се заемат с лицето с ник драгорад.Не за първи път си позволява да ми праща на лични простотията си.Най учтиво моля Амстердамма да се намеси.Ето вижте какво ми е изпратил тоя психопат

                        dragorad dragorad е онлайн в момента
                        dragorad's Avatar
                        Мнения: 334 Днес, 12:36


                        Начално да го начукам на щерка ти, селяндур скапан
                        щерка ти такъв як минет ще ми врътне, че чак на тебе ще ти се прииска

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Здравейте,

                          Какво стана с форума?
                          Имената на темите са с шльоковица /кучета/, не се четат, част от съдържанието им също?!
                          При опит за зареждане на някои ми излиза само по едно мнение и то от нов акаунт?
                          завъдил си буби
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Как решихте, че тема КАВГИ И РУГАТНИ е излишна?
                            Анкета ли правихте или еднолично го открихте??

                            сЕГА КАК ДА ИЗРАЗЯ МНЕНИЕТО СИ ЗА ОПРЕДЕЛЕН ПОТРЕБИТЕЛ???
                            Темата кавги и ругатни беше перфектна, и без това по другите теми все гледаш да спазваш бон тон, само в тази тема можеше да напсуваш манифест год например/или някой друг

                            Коментар


                            • Здравейте,

                              Какво стана с форума?
                              Имената на темите са с шльоковица /кучета/, не се четат, част от съдържанието им също?!
                              При опит за зареждане на някои ми излиза само по едно мнение и то от нов акаунт?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Искам да ви кажа, че тези реклами дето ми пълзят по екрана са много гадни.
                                тури си AddBlock и нема да пълзи нишо ....

                                Коментар

                                Working...
                                X