IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • потребител имхотеп ползва цитат на потребител миранди за подпис

    "БГ матрьошките сте нагли, бездуховни нещастници, на които Господ ще ви раздаде нужното"
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      някой от дневната смяна да има отговор на въпроса ми?
      Не е коректно в полето за подпис да слагате цитат на друг потребител.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        имам въпрос
        защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
        mpy_yordanov:
        Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


        приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

        сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
        бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
        някой от дневната смяна да има отговор на въпроса ми?
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
          Аз съм "За" спиране на темата политика!
          и аз, но не това ми беше идеята.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            имам въпрос
            защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
            mpy_yordanov:
            Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


            приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

            сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
            бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
            Аз съм "За" спиране на темата политика!

            Коментар


            • имам въпрос
              защо вече не ми се вижда подписа, които е следния:
              mpy_yordanov:
              Накрая ще забраня темите Политика, Спорт и История и ще върнем строгата модерация


              приятели, това, че някоя ме е баннала и ми е затрила подпИса ви е малкия проблем, ако ме разбирате.

              сега, учтиво моля да ми възстановите подписа.
              бих приел и разумно обяснение защо е затрит подписа ми, базиран на цитат на ваш съекипник.
              Last edited by ratten; 17.12.2015, 20:35.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                статията е добра, но не изглежда да е в унисон с линията.
                за това и спама под нея не е почистен, което разбира се е излагация.
                Ами все си мисля, че ние с теб като го обсъждаме този проблем вече 2 денонощия - ще вземат да го направят администраторите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                  Напоследък този спам ми идва в повече! Явно някой не се радва, че тук се пишат добри материали и се правят добри анализи!
                  статията е добра, но не изглежда да е в унисон с линията.
                  за това и спама под нея не е почистен, което разбира се е излагация.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    модератор има ли?

                    http://www.investor.bg/news/comments...comment-newest

                    оспамили са ви цяла статия, но никой не си дава труд да я приведе в нормален вид

                    умишлено ли?
                    Напоследък този спам ми идва в повече! Явно някой не се радва, че тук се пишат добри материали и се правят добри анализи!

                    Коментар


                    • модератор има ли?

                      http://www.investor.bg/news/comments...comment-newest

                      оспамили са ви цяла статия, но никой не си дава труд да я приведе в нормален вид

                      умишлено ли?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                        От няколко дни пристрастното и небалансирано отношение на модераторите достигна нови висоти. Това вече дори не е обикновена цензура.

                        Съвсем скоро X_Y настойчиво твърдеше смислово, че затриването на мнения става само чрез изтриване на текста (пълно или частично), при което съответният модератор си оставя името и посочва основанията за своето действие.
                        Аз си позволих да обърна внимание, че това е лъжовно твърдение, като се позовах на обстоятелството, че мои мнения обичайно ги трият без следа.

                        Опивате ли се от дадената ви власт да своеволничите, при това очевидно извън установените стандарти?!

                        Какво се случи и какво ми дава основание да отправя тези думи.
                        В петък след обяд, един самовлюбен е арогантен момчурляк, самонадеяно уверен, че в битността си на инвеститор е явление от върховете на обществото, обидно и язвително се обърна очевидно към мен (но също и към някои други форумци, които не е трудно да бъдат идентифицирани), оприличавайки ме на филолог. В този форум това е обръщение, което смислово е пряка обида.

                        Прецених, че е подходящо да му обърна внимание. Направих го по специфичен начин и целта беше да се даде ясен и настойчив сигнал. Отначало написах един кратък саркастичен текст, изпълнен в абсурден правописен вид, и не след дълго (достатъчно за да бъде видян) собственоръчно го изтрих, а в мотивите си буквално с 10 думи обясних на колегата, че така не бива да се прави.

                        Днес забелязвам, че са премахвали без следа моя (изтрит) пост. Неговият, разбира се, си стои.
                        И това се случва за Н-ти път.
                        Ако нарушавам очевидно несъществуващите ви правила, баннете ме!
                        Ако не ме желаете във форума, кажете го ясно! Сайтът си ваш, а е видимо, че двустранно не се харесваме. Ще го приема спокойно и с разбиране.
                        Ама, престанете с тези долни номера!
                        проблема с модераторите съществува във всеки форум. често това са дребни душици добрали се до анонимна власт. сещаш се какво става, когато ги засегнеш или не им одобриш простотиите.
                        а да, да не забравяме, че самите модове са обикновено активни /да не кажа най-активните/ участници в даден форум. изводите са меко казано лесни за правене.
                        съвсем друг е въпроса за слабия контрол от собствениците на сайта върху тези, така да се каже наместници. много форуми са загубили най-ценните си участници заради това, че изразяват собствено мнение, обикновено в противовес с това на модераторите /които също са участници във форума, обикновено с други никове/
                        механизъма е елементарен, или си поемаш риска да те трият и банват периодически или напускаш форума.
                        не, няма трета опция, в която да слезете на нивото на тия модове и да ги подкрепяте в тъпите им постове.
                        Last edited by ratten; 14.12.2015, 21:03.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                          Според една стара максима, всички се боят от времето, а времето се бои от пирамидите.
                          Така че, Фараоне, повелителю на пирамидите, благодаря за отношението, ама тук времето няма никакво отношение.
                          И като вкарахме в повествованието думата отношение, нека си го кажа: да, думата отношение е в играта, при това е много лично.
                          Може и да схващам какво казваш.
                          По-долу май се изразих меко по въпроса.
                          Исках да кажа, че е лудост, идиотизъм модератор да има директен достъп до базата.
                          Все едно е банков служител на гишето да има достъп до сметките на клиентите и да може да върти суми насам-натам. Може да използва само предоставения достъп.
                          Така че в случая лично аз не съм склонен да мисля че има нещо такова.
                          Както казах, обратното би било лудост.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Според една стара максима, всички се боят от времето, а времето се бои от пирамидите.
                            Така че, Фараоне, повелителю на пирамидите, благодаря за отношението, ама тук времето няма никакво отношение.
                            И като вкарахме в повествованието думата отношение, нека си го кажа: да, думата отношение е в играта, при това е много лично.

                            Коментар


                            • Начефф, обърни внимание на времето по което си пускаш постовете, в определени времеви интервали правят бекъп и е възможно да изчезнат безследно някои данни.
                              Невероятно е моди да има достъп до базите данни.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • От няколко дни пристрастното и небалансирано отношение на модераторите достигна нови висоти. Това вече дори не е обикновена цензура.

                                Съвсем скоро X_Y настойчиво твърдеше смислово, че затриването на мнения става само чрез изтриване на текста (пълно или частично), при което съответният модератор си оставя името и посочва основанията за своето действие.
                                Аз си позволих да обърна внимание, че това е лъжовно твърдение, като се позовах на обстоятелството, че мои мнения обичайно ги трият без следа.

                                Опивате ли се от дадената ви власт да своеволничите, при това очевидно извън установените стандарти?!

                                Какво се случи и какво ми дава основание да отправя тези думи.
                                В петък след обяд, един самовлюбен е арогантен момчурляк, самонадеяно уверен, че в битността си на инвеститор е явление от върховете на обществото, обидно и язвително се обърна очевидно към мен (но също и към някои други форумци, които не е трудно да бъдат идентифицирани), оприличавайки ме на филолог. В този форум това е обръщение, което смислово е пряка обида.

                                Прецених, че е подходящо да му обърна внимание. Направих го по специфичен начин и целта беше да се даде ясен и настойчив сигнал. Отначало написах един кратък саркастичен текст, изпълнен в абсурден правописен вид, и не след дълго (достатъчно за да бъде видян) собственоръчно го изтрих, а в мотивите си буквално с 10 думи обясних на колегата, че така не бива да се прави.

                                Днес забелязвам, че са премахвали без следа моя (изтрит) пост. Неговият, разбира се, си стои.
                                И това се случва за Н-ти път.
                                Ако нарушавам очевидно несъществуващите ви правила, баннете ме!
                                Ако не ме желаете във форума, кажете го ясно! Сайтът си ваш, а е видимо, че двустранно не се харесваме. Ще го приема спокойно и с разбиране.
                                Ама, престанете с тези долни номера!

                                Коментар

                                Working...
                                X