IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    когато е да се даде смислен отговор, базиран на анализ на съществуващ да го наречем 'казус" - да господари на мълчанието са.
    Господари на опразнения форум. Преди 5 години тук пишеха 10 пъти повече хора.
    Най-малко половината от тях са отблъснати от методите на работа на "проблема"...
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Е, инвесторе!
      Бихте ни и този път.
      Поздравления!

      То и ние не сме си много стока, но трябва да се признае, че силите бяха брутално неравни. Наистина се оказахте яки и корави бойци, които с еднакво усърдие могат да посичат противника, но могат да бъдат и господари на мълчанието.

      !
      когато е да се даде смислен отговор, базиран на анализ на съществуващ да го наречем 'казус" - да господари на мълчанието са.
      препоръка е

      Коментар


      • Е, инвесторе!
        Бихте ни и този път.
        Поздравления!

        То и ние не сме си много стока, но трябва да се признае, че силите бяха брутално неравни. Наистина се оказахте яки и корави бойци, които с еднакво усърдие могат да посичат противника, но могат да бъдат и господари на мълчанието.

        До следващия път.

        Христо Ботев

        Елегия

        Кажи ми, кажи, бедний народе,
        кой те в таз рабска люлка люлее?
        Тоз ли, що спасителят прободе
        на кръстът нявга зверски в ребрата,
        или тоз, що толкоз годин ти пее:
        "Търпи, и ще си спасиш душата?!"

        Той ли, ил някой негов наместник,
        син на Лойола и брат на Юда,
        предател верен и жив предвестник
        на нови тегла за сиромаси,
        нов кърджалия в нова полуда,
        кой продал брата, убил баща си?!

        Той ли? - кажи ми. Мълчи народа!
        Глухо и страшно гърмят окови,
        не чуй се от тях глас за свобода:
        намръщен само с глава той сочи
        на сган избрана - рояк скотове,
        в сюртуци, в реси и слепци с очи.

        Сочи народът, и пот от чело
        кървав се лее над камък гробен;
        кръстът е забит във живо тело,
        ръжда разяда глозгани кости,
        смок е засмукал живот народен,
        смучат го наши и чужди гости!

        А бедният роб търпи и ние
        без срам, без укор, броиме време,
        откак е в хомот нашата шия,
        откак окови влачи народа,
        броим и с вяра в туй скотско племе
        чакаме и ний ред за свобода!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          [B]Пределно ясно е, че проблема на форума са качествата на холандската столица.

          ясно е на всички, но вместо да решат проблема, те правят мазилище от правила, тълкувания и обяснения.
          вместо просто да дадат възможност на амстердам да се развива в друг, за предпочитане КОНКУРЕНТЕН форум.
          По-добре късно отколкото никога...
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            със сигурност могат да видят,
            но тогава ще трябва да измислят обяснение как някои ги банват а други не
            илии... аз единствен съм имал повече от 1 ник??

            btw, като ми баннаха И ТРИТЕ ника, си направих нов, за да мога да потърся сметка, какво се случва.
            последния ми ник още е модериртан )))) вече почти месец не ми излизат коментари във форума.
            един друг модератор ми пък отговори, че защото съм писал само "да, и аз така" и "правилно" !!!?? и дали не съм трупал актив?!?
            абсолютен цирк

            двоен аршин и субективна преценка на най-ниското ниво задават насоките тук.
            И много им свиди мястото. Сакън човек да не отвори нова тема или да не напише няколко последователни мнения. Ще кажеш, че на хартия складират информацията и са им свършили рафтовете. То във виртуалното пространство ако ще се стискаме за пет реда в повече, значи не сме дорасли за компютри.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Пределно ясно е, че проблема на форума са качествата на холандската столица.[/QUOTE]

              ясно е на всички, но вместо да решат проблема, те правят мазилище от правила, тълкувания и обяснения.
              вместо просто да дадат възможност на амстердам да се развива в друг, за предпочитане КОНКУРЕНТЕН форум.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Най вероятно могат , ама няма да кажат
                със сигурност могат да видят,
                но тогава ще трябва да измислят обяснение как някои ги банват а други не
                илии... аз единствен съм имал повече от 1 ник??

                btw, като ми баннаха И ТРИТЕ ника, си направих нов, за да мога да потърся сметка, какво се случва.
                последния ми ник още е модериртан )))) вече почти месец не ми излизат коментари във форума.
                един друг модератор ми пък отговори, че защото съм писал само "да, и аз така" и "правилно" !!!?? и дали не съм трупал актив?!?
                абсолютен цирк

                двоен аршин и субективна преценка на най-ниското ниво задават насоките тук.
                препоръка е

                Коментар


                • Айде да поспрете малко да се заяждате с модераторката Амстердам
                  Особено разни комплексирани от възможностите на Россия соросоиди. Що за тема е мнения по всички въпроси. Има конкретни въпроси в конкретни теми. Всичките въпроси са за битака София или Капълъ чарши.
                  Темата стоя половин година. Само лениноид не би забелязал. Сорософобията ти е неуместна тук.
                  Last edited by 8ball; 24.04.2016, 22:35.

                  Коментар


                  • Пределно ясно е, че проблема на форума са качествата на холандската столица.[/QUOTE]
                    Айде да поспрете малко да се заяждате с модераторката Амстердам
                    Особено разни комплексирани от възможностите на Россия соросоиди. Що за тема е мнения по всички въпроси. Има конкретни въпроси в конкретни теми. Всичките въпроси са за битака София или Капълъ чарши.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      QUOTE=X_Y]давам ви срок 1 час да махнете този аватар или ще ви банна.

                      Строг, но несправедлив. Мисля си че видях това съобщение късно вечерта, когато бях вече баннат.
                      И ако може една препоръка- разбира се не е нужно да я спазвате, уеднаквете си критериите с другите модератори, преди време модератор Амстердамм беше отговорила че няма нищо писано в правилата на сайта относно форумната снимка/аватар. Можеше спокойно да бъда предупреден с по дълъг срок и щях да направя това което искате.
                      Не очаквам да получа отговор, но все пак кои аватари са разрешени, имаше един със сталин, той е разрешен, аз имах аватар с човека дал заповед да се хвърлят 2 атомни бомби и доколкото си спомням резултата е около 2-3 милиона избити, този аватар също е разрешен, но явно Хитлер не е разрешен, все пак е избил поне 2 пъти повече. Ако си сложа на чингиз хан поне е по стар убиец отново ли ще бъда баннат???
                      Въобще в този форум е традиция да се слагат такива аватари/ на убиици- един по спомен си беше сложил снимка на убиеца на Че Гевара/- и това вас-модераторите какво ви притеснява. Снимката не изразява нищо- ако си сложа на Памела Андерсън по добре ли ще бъде

                      Ах да и да питам защо не виждам някой от мненията си???
                      [/QUOTE]

                      Пределно ясно е, че проблема на форума са качествата на холандската столица.

                      Коментар


                      • QUOTE=X_Y]давам ви срок 1 час да махнете този аватар или ще ви банна.[/QUOTE]


                        Строг, но несправедлив. Мисля си че видях това съобщение късно вечерта, когато бях вече баннат.
                        И ако може една препоръка- разбира се не е нужно да я спазвате, уеднаквете си критериите с другите модератори, преди време модератор Амстердамм беше отговорила че няма нищо писано в правилата на сайта относно форумната снимка/аватар. Можеше спокойно да бъда предупреден с по дълъг срок и щях да направя това което искате.
                        Не очаквам да получа отговор, но все пак кои аватари са разрешени, имаше един със сталин, той е разрешен, аз имах аватар с човека дал заповед да се хвърлят 2 атомни бомби и доколкото си спомням резултата е около 2-3 милиона избити, този аватар също е разрешен, но явно Хитлер не е разрешен, все пак е избил поне 2 пъти повече. Ако си сложа на чингиз хан поне е по стар убиец отново ли ще бъда баннат???
                        Въобще в този форум е традиция да се слагат такива аватари/ на убиици- един по спомен си беше сложил снимка на убиеца на Че Гевара/- и това вас-модераторите какво ви притеснява. Снимката не изразява нищо- ако си сложа на Памела Андерсън по добре ли ще бъде

                        Ах да и да питам защо не виждам някой от мненията си???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          можете ли да видите кой колко акаунти има?
                          Най вероятно могат , ама няма да кажат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                            Нямате право да имате повече от 1 акаунт.

                            1.18. „Инвестор.БГ“ АД ви позволява достъп до регистрационните зоните на сайтовете на Инвестор при условие, че:

                            i) Имейл адреса, потребителското ви име и паролата ви за достъп са персонални и не се използват от никой друг за достъп до регистрационните зони за конкретен сайт от сайтовете на групата на „Инвестор.БГ“ АД.
                            ii) Няма да правите нищо, което да помогне всеки, които не е регистриран потребител, да получи достъп до зоните на сайтовете на Инвестор изискващи регистрация.
                            (iii) Няма злонамерено да създавате допълнителни регистрационни акаунти, за конкретен сайт, злоупотребяващи с функионалностите на сайтовете от групата на Инвестор, или с други потребители, нито да се опитвате да представите себе си като друг потребител.
                            можете ли да видите кой колко акаунти има?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • А? Темата за дебатите по всички въпроси още е заключена?
                              Явно си имаме излагация на годината. Направо вселенска излагация.
                              Една необразована персона да коли и беси.
                              А едно време беше сайт номер едно. Сега е на дъното.

                              Инвестор, за уважение към потребителите чували ли сте?

                              Колко човека трябва да ви задават въпроса за проблема с темата и модератора?
                              Last edited by 8ball; 24.04.2016, 18:58.

                              Коментар


                              • Господин Попов за пореден път се обръщам към вас за да гарантирате равнопоставеност на всички пишещи в този форум.За равни деяния равни наказания.Прави ярко впечатление че във форума се толелират участници които пишат обиди срещу Президента на Русия и срещу Русия.Имена няма да изброявам знаем ги всички.
                                Last edited by X_Y; 24.04.2016, 11:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X