IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Доктор Черкезов е най - подходящ, мисля си аз.

    Коментар


    • Здравейте,
      уточняваме, че един модератор ще има права в един максимум два подфорума. Например подфорум "Публични компании" съдържа всички теми за дружествата. Така субективния фактор ще бъде минимализиран.

      Имайте в предвид, че екипа на Investor.bg ще съблюдава качеството на работа на модераторите, за да се избегнат пристрастия или действия който са в ощърб на конструктивната дискусия във форума.

      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Принципен противник съм на назначаването на "явни" модератори измежду нас. Мога дълго да се аргументирам, но ще кажа само следното: "Анонимният" модератор, назначен/посочен от Инвестора може много по-ефективно да контролира ситуацията, защото не е обвързан с понятия като "форумна репутация", "форумно приятелство" и т.н. Просто всички знаем, че има някой такъв там отзад в тъмното и бие през ръцете като се разпищолим. Поставянето на някой от нас като модератор веднага ще му създаде проблеми и освен това няма да има нужния авторитет, защото веднага ще му бъде подронен от някой засегнат. Ще се почнат едни разправии, не е за приказване.....
        много истина има тук
        освен това доста от нас се знаем кой в кои позиции има интереси и може да се получи така, че да се каже "ето берти модерира в еврохолда, а не пипа в моста щото няма"

        според мен ако се дават модераторски права то те трябва да бъдат някак си анонимни и на повечко хора.

        успех

        ПП благодаря на колегите, които мислят , че ставам за модератор..аз самият не мисля, че съм готов на този етап.

        моите фаворити са : всички колеги, които са относително активни и успяват да запазят добрия тон въпреки, че са в позиция.
        Last edited by bertram; 28.10.2010, 10:51.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Принципен противник съм на назначаването на "явни" модератори измежду нас. Мога дълго да се аргументирам, но ще кажа само следното: "Анонимният" модератор, назначен/посочен от Инвестора може много по-ефективно да контролира ситуацията, защото не е обвързан с понятия като "форумна репутация", "форумно приятелство" и т.н. Просто всички знаем, че има някой такъв там отзад в тъмното и бие през ръцете като се разпищолим. Поставянето на някой от нас като модератор веднага ще му създаде проблеми и освен това няма да има нужния авторитет, защото веднага ще му бъде подронен от някой засегнат. Ще се почнат едни разправии, не е за приказване.....

          Но ако се стигне все пак до избор, подкрепям bertram и Hakkinen.

          Мечето и Джей не стават, sorry. А предложението за Алън (Пешо Млекаря) е просто смешно.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Бе най-добре - турнете мен, Императорът - всички знаете, че аз съм мъдър и справедлив и закрилям свободата на мисълта.
            Ей, хора, забравяте най-мъдрия!
            Импето е от много отдавна тука и колкото и да е странен и да държи на обърнатия словоред на Йода винаги е умерен, не залита в личностни нападки, дори ги избягва, начел се е на глупости, спомня си форума и когато беше в значително по-добра форма и съдържание и ако обещае да не ни натрапва твърде много джедайската си философия е подходящ! Да не говорим, че явно има излишно време и виси пред ПЦ-то!

            Коментар


            • ManUtd, Jay Gould

              Коментар


              • Jay Gould, meche_cveti93, val/she, Pyramid

                Коментар


                • А да не забравя и Hakkinen за темата Спорт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
                    Аз съм за Bertram и B.Graham
                    Подкрепям за двамата + бг-ред.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
                      Аз съм за Bertram и B.Graham
                      Да, и B.Graham също.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Аз съм за Bertram и B.Graham

                        Коментар


                        • Другаря Черкезов ме е изпреварил и се е самопредложил аз бих гласувал за него, такава ерудирана личност като него е само за модератор на Инвестора

                          Коментар


                          • Jay Gould,Алън ,meche_cveti93 ,Черкезов са едни от потребителите които могат да бъдат модератори на форумът.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Reda и Bertram - също смятам за подходящи ... Мисля, че са здравомислещи и могат да си позволят да бъдат обективни

                              Коментар


                              • Интересна тема.
                                Благодаря, Черкезов, взаимно
                                ...


                                Малиййй, сега, като се развихря с Големата гума, да видите вий кон боб яде ли

                                Коментар

                                Working...
                                X