IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номинации за модератори

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • подкрепям !

    Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Не знам дали има токова животно като "номинации за модератор", но ако го има наистина то аз предлагам:

    1.anonxxxx
    2.bgg_red

    Дори и да не са ми харесвали постингите им, неутралитета и реалността лъхат от тях

    П.П. Не искам някой сега да ми скочи, щото дваж по силно ще му скоча...

    Коментар


    • - Що бе, толкоз ли "му" личи, че е небръснат? 'ми то, щот не го назначават, 'баси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Марияне,
        дайте му на пирамидата да модерира нещо, че от самолет се вижда, че е голям мераклия.

        викам като начало подфорум " Предстоящи ИПО" работата е лека и приятна

        пирамида,
        вземи си сложи една снимка с костюм да си по-представителен.

        лека вечер
        Още малко и ще го избръснеш.....
        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
        Джеси Ливърмор

        Коментар


        • СКОК !

          Коментар


          • Не знам дали има токова животно като "номинации за модератор", но ако го има наистина то аз предлагам:

            1.anonxxxx
            2.bgg_red

            Дори и да не са ми харесвали постингите им, неутралитета и реалността лъхат от тях

            П.П. Не искам някой сега да ми скочи, щото дваж по силно ще му скоча...

            Коментар


            • За тежненията на този и онзи да съдя не се наемам, обаче, че темата явно забуксува, това е факт.

              Коментар


              • Здравейте,
                с оглед на очерталата се тенденция в изказаните мнения, номинираните потребители за модератори и самоотвода на същите, както и доводите от породилата се дискусия, екипът ни реши да не номинира модератори. В същото време, всеки потребител, проявил желание да бъде модератор във форума, може да кандидатства, като заяви желанието си чрез лично съобщение до нас или на мейл vladi@investor.bg. След разговори с проявилите желание и отговаряне на опредлени условия ще даваме права за модериране на форума.

                Поздрави
                Модератор

                Коментар


                • - Само дето по-убаФ няма да стана. Пък и ИПО - тата ще ми дойдат множко. Е, освен, когато, си изтипосам мойто Супер-Мега-Гига АД, ама тогава, и без да съм моDELатор, ще го чуете. Виж, там, Свиленградската митница, някак, по-така...

                  Коментар


                  • Марияне,
                    дайте му на пирамидата да модерира нещо, че от самолет се вижда, че е голям мераклия.

                    викам като начало подфорум " Предстоящи ИПО" работата е лека и приятна

                    пирамида,
                    вземи си сложи една снимка с костюм да си по-представителен.

                    лека вечер
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Към моите предложения за номинации искам да добавя и netware5 ! Ще дава отпор на изпедерастяването и обезумяването. (както при случая с безумието: нап-ддс-регистрации)
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Абе нали срокът , казват, изтекъл, а и не се гласят да плащат...За какво ти е? Пък и ще вземе още някой да си пада само по мъртви модератори - как ще обяснявам на вашите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          - Индиански приказки ли надушвам? Да се благодаря, значи, че още не са ме ръконаложили? Или просто си разреждаш мълниите, Асенчо? Моите почитания, обикновено ме кефиш, тъкмо щях да те предлагам
                          е предложи ме де,само обещаваш......
                          ама за модератор на модераторите!искам тях да ги модерирам!
                          даже искам да имам и възможността да ги уволнявам!да видиш как ще спестя на инвестора няколко десетки хиляди годишни раходи за тоя дето духа ......
                          от опита ми,придобит по бг сайтове съм се убедил,че модератор с бг манталитет може по скоро да повлияе негативно на сайта,отколкото позитивно!
                          следователно смятам,че е изключително гаменско да плащаш на някой да модерира,като има по голяма вероятност да накърни сайта ти,вместо да помогне......
                          ама тва са мои виждания......те разбира се звучат "нелепо" в бг мениджънт погледа на средностатистическия унссовец,защото ТАКА Е ПРИЕТО!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                            най добрия модератор е мъртвия модератор!
                            - Индиански приказки ли надушвам? Да се благодаря, значи, че още не са ме ръконаложили? Или просто си разреждаш мълниите, Асенчо? Моите почитания, обикновено ме кефиш, тъкмо щях да те предлагам

                            Коментар


                            • най добрия модератор е мъртвия модератор!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Аз пък отново ще споделя мнението си, че не трябва модераторите да са измежду нас. Няма нужда да повтарям аргументите си. Получих и подкрепа от някои форумци. Освен това искам да отбележа, че не се наблюдаваше особен ентусиазъм както в номинирането, така и в приемането на номинациите. Предвид ниската активност е трудно да се каже кои кандидати получават най-голяма подкрепа, но е факт, че двамата най-безспорни си направиха отвод.

                                Та всичко това иде да покаже, че инициативата няма особен успех.

                                Отново предлагам следните неща:

                                1. Модерирането да остане анонимно. Ако искате анонимните модератори да са от нас - няма лошо.
                                2. Модерирането да престане да бъде "незабележимо". Имам предвид триене и модифициране без оставяне на следи. Всяка намеса на модератор трябва да бъде ясно обозначена. Например: "изтрито от модератор, поради нарушение на точка еди коя си от правилата". Много държа на такъв тип модериране, защото всеки сгазил лука има право да знае кое точно правило е нарушил. Освен това, така ще има и проследяемост на действията на модераторите.
                                3. Процедурата по банване да стане прозрачна. В смисъл - първо предупреждение за бан, а след това - бан. като и в двата случая се обявява официално в нарочна заключена тема. Например: "ник едикойси получава бан за две седмици поради това и това..."
                                4. И отново - АНОНИМНИ МОДЕРАТОРИ! Пък ако ще и да са сред нас. Ако трябва ги кръстете "модератор1", "модератор2" и т.н. за да могат да се различават и да има проследяемост на действията.
                                +1. Абсолютно съгласен.
                                Особено с предупреждението за "банване" и защо.
                                А то преди месец някакъв софтуерен проблем ми пречеше, а аз си мислех, че съм "баннат".
                                Задължително трябва да се пише:
                                "Мнението на ...... е изтрито поради това, че противоречи на "правило 4" от ....
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X