IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Печелите ли от форекс?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от koko
    Бербо що се връзваш толкоз и освен това като си имаш нов ник - не значи че си нов човек, а иначе си разбираш - само днес дет ще пиинеш малко вода с късото долар хехе
    Хе хе :-)
    Кокич, докато отида до банята да си налея чаша студена вода (дето щях да я пия от късата $/йена, както ми препоръча :-)) те взели че я селнали с 50 пипа за има-няма минута две. Сега стоя с чашата студена вода и се чудя да я пия ли, да я връщам ли. Би ли ми дал акъл, ама по-бързо, че почва да се стопля. :-)
    ----------------------------
    Berbo count: 7
    We'll Keep the Red Flags Flying High

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BGN
      Първоначално изпратено от kaloian
      отговора на тая анкета отдавна е широко известен - грубо 95% губят останалите печелят кой повече кой по малко
      Да позная ли от къде са тия 5%

      От България!!

      хахаха
      е поне едни 4% са в БГ останалия 1% са на яхти и острови по света....но всичките 5% четат (и пишат) в инвестора

      Коментар


      • Да , виждам , че Йосиф казва много смислени неща. Така е, за разлика от някои изтърсаци, добре че не са модератори.

        Коментар


        • Бербо що се връзваш толкоз и освен това като си имаш нов ник - не значи че си нов човек, а иначе си разбираш - само днес дет ще пиинеш малко вода с късото долар хехе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от men79
            Да за платеното демо съм абсолютно съгласен! Много добре тръгвам винаги, правя някакви пари и после кулата рухва. Трябва да разбера , къде греша , макар и да ми е ясно вече почти. Когато условията за търговия не са добри просто не се включвай, изчакай. И после играта на инат...
            познати неща ........................... на всички нас

            виж йосиф ти е казал хубави неща - помисли
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pana_bg
              Тука във форума забелязвам, че има едни големи майсторчета (разни коко-моко, тандемчета, бербатчета и т.н.), дето съдейки по постингите само печелят и то по много. Ако действително е така, свалям им шапка. Поне на теория гледам ги чаткат нещата. Единствено ме притеснява да не спестяват лошите моменти. За да не затормозяват аудиториата, не за друго.
              Пане, сложил се ме в един кюп със стари форумни звезди, което не знам дали да го тълкувам като комплимент или обида. На теория няма как да разбереш дали ги чаткам нещата, защото трябва да си или на моето ниво на компетентност или на по-високо. Тъй като ти си определено под моето, мога да дрънкам всякакви безсмислени глупости с терминологично и акдемично звучене и ще ме зяпаш в захлас. Обемите си на търговия не си спомням някъде да съм обявявал, така че и там нямаш идея дали влизам с по 10 или с по 1000 К. При предварително обявена позиция със стоп и вход, няма как да спестявам лошите моменти на аудиторията, освен ако предварително не знам коя ще излезе и коя не. :-)
              Аудиторията си е "затормозена" по дефолт.

              Самата тема е една от най-кухите в тоя форум и въобще не ми е ясно каква идея преследва автора й.
              Мода спокойно може да я терминира, на никого няма да липсва.
              ----------------------------
              Berbo count: 7
              We'll Keep the Red Flags Flying High

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kaloian
                отговора на тая анкета отдавна е широко известен - грубо 95% губят останалите печелят кой повече кой по малко
                Да позная ли от къде са тия 5%

                От България!!

                хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от men79
                  Да за платеното демо съм абсолютно съгласен! Много добре тръгвам винаги, правя някакви пари и после кулата рухва. Трябва да разбера , къде греша , макар и да ми е ясно вече почти. Когато условията за търговия не са добри просто не се включвай, изчакай. И после играта на инат...
                  мисля че оставам неразбран ...първото и задължително условие е парата която се инвестира .Ако това условие е изпълнено и то така както съм го описал в предния пост минаваме към следващите необходими неща след което имаме шансове да печелим РЕГУЛЯРНО от форекс.Ако първото условие не можем да го изпълним продължаваме с платеното демо /200-500 лева на тримесечие/ докато намерим пари или спираме да мислим за форекса като средство са прехрана.

                  Коментар


                  • Да за платеното демо съм абсолютно съгласен! Много добре тръгвам винаги, правя някакви пари и после кулата рухва. Трябва да разбера , къде греша , макар и да ми е ясно вече почти. Когато условията за търговия не са добри просто не се включвай, изчакай. И после играта на инат...

                    Коментар


                    • Тука във форума забелязвам, че има едни големи майсторчета (разни коко-моко, тандемчета, бербатчета и т.н.), дето съдейки по постингите само печелят и то по много. Ако действително е така, свалям им шапка. Поне на теория гледам ги чаткат нещата. Единствено ме притеснява да не спестяват лошите моменти. За да не затормозяват аудиториата, не за друго. Аз едно със сигурност мога да споделя: правите единични позиции (само на един инструмент във времето) са рискови. Дори и да си на ясно с всички вълнови, фундаментални и други особености, дори и добре да боравиш със стоповете, лимитите и условните наклонения... Има обаче начин да се печели устойчиво от инструментите, макар и с по-умерени, но доволни ставки. По-горе съм загатнал за какво става въпрос.
                      * think positive * think simple * think big *
                      * be moderate * be cool * be yourself *

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от men79
                        Открих сметка с 600 лв. и ги загубих всичките. После внесох още 200 и стигнах 350 лв, но сега съм 217лв.
                        Не става така не играи няколко месеца събери повече пари и играи с 5 процента от акаунта тези микро акунти са много лесни за зануляване

                        Печалбата ми е около 30% за миналата година със сравнително консервтивна игра и доста пъти по-голям акаунт от твоя... Да кажем че печалбата ми е разбита на месеци повече от 50% на твоя (визирам сегашното му състояние демек 100 лв на месец) не се издържам изцяло от форекс и борси има време

                        пп А на демото съм ги правил х10 за месеца ама тое демо и има рестарт това на живо не съм виждал някои да го направи
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от men79
                          Открих сметка с 600 лв. и ги загубих всичките. После внесох още 200 и стигнах 350 лв, но сега съм 217лв.
                          значи нищо не си загубил така че недей да се косиш...а тези 217 и те ще хвръкнат,друго няма да стане с тях .Възможно е и да минеш пак през 500 лв ,но чудеса не чакай.Търговията на този пазар ако искаш да те храни трябва да изхождаш от следните сметки:
                          1.колко искам на месец за да съм доволен и от търговията и от живота си.
                          2.горното като сума го делим на 2-3% и стигаме до сумата която минимум трябва да инвестираме.
                          например : искам 2000 лв.месечно това значи м/у 60000 и 100 000 лв. инвестиция.
                          На другото аз му казвам платено ДЕМО .

                          Коментар


                          • 2006 г. си открих сметка, набързо загубих 2/3 и после се полигавих с останалите, тях също загубих. 2008 - ма началото внесох новите 200 лв. Но иначе не съм спирал да се занимавам с форекс, да чета, да следя - даже сайт за форекс направих, но няма да го споменавам- реклама е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от men79
                              Открих сметка с 600 лв. и ги загубих всичките. После внесох още 200 и стигнах 350 лв, но сега съм 217лв.
                              според мен не си загубил много, но понеже писа , че от доста време се занимаваш с форекс - ще уточниш ли и този въпрос ?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Открих сметка с 600 лв. и ги загубих всичките. После внесох още 200 и стигнах 350 лв, но сега съм 217лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X