IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Печелите ли от форекс?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • abe horata ot forex-a - kvo vi e mnenieto za tova
    http://www.ecnmarket.com/

    Коментар


    • Re: ...

      Първоначално изпратено от zloblivi_podhvurlqniq
      йосифе как пък го из4исли 4е трябва да отвориш сметка за 100000 за да правиш
      2000 бе глупако
      смешни трейдъри като тебе и с 1 000 000 няма да могат да постигнат такава доходност,а напротив само ще увели4ат загубите
      номера е да играеш с по малки суми за да намалиш емоциите максимално
      щото точно там е проблема

      ако примерно съм сиромах като тебе бих отварял позиции с по 10 долара
      не пове4е,това ще отговаря на дохода ти и ще намали страха
      пИчелиш малко ама и губиш малко,но в крайност пичалбите се увеличават
      защото не ти пука особено

      трябва да си настроен психи4ески все едно играеш демо,
      а тва става с по малки суми
      на демотата разни идоти където идея си нямат що е форекс
      си умнижават сметките по 10 пъти за нула време
      Ей педераст изперкал...умната за да не видиш точно какъв е номера

      Коментар


      • Re: ...

        йосифе как пък го из4исли 4е трябва да отвориш сметка за 100000 за да правиш
        2000 бе глупако
        смешни трейдъри като тебе и с 1 000 000 няма да могат да постигнат такава доходност,а напротив само ще увели4ат загубите
        номера е да играеш с по малки суми за да намалиш емоциите максимално
        щото точно там е проблема

        ако примерно съм сиромах като тебе бих отварял позиции с по 10 долара
        не пове4е,това ще отговаря на дохода ти и ще намали страха
        пИчелиш малко ама и губиш малко,но в крайност пичалбите се увеличават
        защото не ти пука особено

        трябва да си настроен психи4ески все едно играеш демо,
        а тва става с по малки суми
        на демотата разни идоти където идея си нямат що е форекс
        си умнижават сметките по 10 пъти за нула време

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blah blah
          Първоначално изпратено от zalagania
          Първоначално изпратено от йосиф
          Първоначално изпратено от zalagania
          Първоначално изпратено от йосиф
          Първоначално изпратено от zalagania
          за последната седмица само +1100лв но аз и тогава почнах преди 1 седмица за първи път
          с какъв капитал си го постигнал
          9000
          не е зле ,но гледай да не прекаляваш...дано е от движението в лирата ,а не от по неразумни позиции..
          успех занапред
          първо от долара 1,48 после 1,52
          алед това лира 2,08 2,10
          Я пак, че нещо не зацепих.
          Опитва се да обясни, че при инвестиция от 9000 лв и за промяна в курса от 0.04 + 0.02 лв. е успял да спечели 1100 лв.
          Не ме питай как го е постигнал и на мен не ми излизат сметките какъв трябва да е левъриджа.
          Забележка: Горният пост не е препоръка за инвестиционни или спекулативни действия!

          Коментар


          • ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zalagania
              Първоначално изпратено от йосиф
              Първоначално изпратено от zalagania
              Първоначално изпратено от йосиф
              Първоначално изпратено от zalagania
              за последната седмица само +1100лв но аз и тогава почнах преди 1 седмица за първи път
              с какъв капитал си го постигнал
              9000
              не е зле ,но гледай да не прекаляваш...дано е от движението в лирата ,а не от по неразумни позиции..
              успех занапред
              първо от долара 1,48 после 1,52
              алед това лира 2,08 2,10
              Я пак, че нещо не зацепих.

              Коментар


              • ........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zalagania
                  Първоначално изпратено от йосиф
                  Първоначално изпратено от zalagania
                  за последната седмица само +1100лв но аз и тогава почнах преди 1 седмица за първи път
                  с какъв капитал си го постигнал
                  9000
                  не е зле ,но гледай да не прекаляваш...дано е от движението в лирата ,а не от по неразумни позиции..
                  успех занапред

                  Коментар


                  • .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zalagania
                      за последната седмица само +1100лв но аз и тогава почнах преди 1 седмица за първи път
                      с какъв капитал си го постигнал

                      Коментар


                      • за последната седмица само +1100лв но аз и тогава почнах преди 1 седмица за първи път

                        Коментар


                        • Да , наистина много добри съвети ManUtd повечето ги направих вече. Има още някои работи за дооправяне, но ще ги оправим.

                          Казвай сега линка за твоя анализ да го включваме

                          Коментар


                          • Мен, малко размисли по сайта ти - "Българският форекс портал" :-), че във форума на джумлата не са те уважили много.
                            Темплейта който си избрал е грозноватичък, но това е лично мнение.
                            Тайтъла на хоумпейджа е доста тъпо да е нещо друго освен "Българският Форекс портал..." със съответните допълнения свързани с Форекс, вместо неудачното "Добре дошли", дето няма нищо общо с форекс. В мета тага дескрипшън в хеда е редно да стои текст, който да дава кратко описание на целта на сайта, за да ни е приятно и полезно като го видим като резултат в Гугъл, а не сегашното " печеля ли , губя ли и не знам там какво беше".
                            Енкодинга на сайта щом е Бг трябва да е Windows 1251, а не UTF-8, за да може гугъл бота да минава през текст, а не през цапаница.
                            В бодито се подреждат първо див-овете със съдържанието, а най-накрая се описва самата им визуална подредба, пак заради ботовете. В бодито ти се мъдрят и някакви css-и които не им е мястото там, а най-малкото в хеда, но най-вече външно както си му е редът. При проверка на кода с валидатор, сам можеш да си видиш какви и колко грешки дава.
                            Така става като се ползват темплейти върху CMS-и вместо да се пише чист код на ръка.
                            Визуално:
                            Наблъскал си ужасно много Гугъл едсенс, което дразни малко, тоя скрипт с падащия снежец дразни доста, а тикера с котировките е бъгав под Мозила, което дразни много. Каунтърите също са ти в повече, един гугълски щеше да ти е достатъчен, а точно него го нямаш.
                            Новините ги ъпдейтваш редовно, само дето не са за Форекс, а за БФб-то. :-)
                            Накрая: в анализи доста от линковете са към статични, а не към динамични страници и в следствие водят към някакви стари глупости отпреди години.
                            Има малко правописни грешки по цялото съдържание, ама това си е в реда на нещата, началното ти обяснение за форекс пазара е с недостоверна и стара информация.
                            Ако си фикснеш споменатите неща вероятно ще се радваш на доста по-голяма откриваемост от търсачките, следователно и на десетина пъти повече визити, т.е повечко кинти в джобчето. :-)
                            Най-големият ти пропуск обаче е, че в анализи ти липсва един много важен линк, който е :

                            Анализите на ManUtd.

                            Успехи ти желая
                            ----------------------------
                            Berbo count: 7
                            We'll Keep the Red Flags Flying High

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от koko
                              хехе - извади касмет с новинките с многото безработни
                              :-)
                              С други думи викаш да ливна чашата със студената вода в мивката, тя и без това се стопли вече. :-)
                              ----------------------------
                              Berbo count: 7
                              We'll Keep the Red Flags Flying High

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ManUtd
                                Първоначално изпратено от koko
                                Бербо що се връзваш толкоз и освен това като си имаш нов ник - не значи че си нов човек, а иначе си разбираш - само днес дет ще пиинеш малко вода с късото долар хехе
                                Хе хе :-)
                                Кокич, докато отида до банята да си налея чаша студена вода (дето щях да я пия от късата $/йена, както ми препоръча :-)) те взели че я селнали с 50 пипа за има-няма минута две. Сега стоя с чашата студена вода и се чудя да я пия ли, да я връщам ли. Би ли ми дал акъл, ама по-бързо, че почва да се стопля. :-)
                                ----------------------------
                                Berbo count: 7
                                We'll Keep the Red Flags Flying High

                                хехе - извади касмет с новинките с многото безработни

                                Коментар

                                Working...
                                X