IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение
    още ли мислите че съм виновен? след като разказах всичко подробно около моя жалък случай
    наистина ми е много отвратително и съм си зел урок за цял живот от тази случка ,защото когато загубиш много пари по какъвто и да е вид
    залог, залози няма как да си ги върнеш но ето ,че когато спечелиш има начин да не ги вземеш ,къщата винаги печели !.[/B]
    Преди над 10 години и аз играх доста и имам следния опит - имаше "клуб" в един апартамент под наем, където се събираха професионални играчи, изкарващи наистина сериозни за възраста си пари. В този апартамент имаше няколко интернет доставчика, различни IP, абе въобще за всичко бяха помислили. Един ден ми звънят и викат - трябва ни трети играч, за да играем на маса шестица партия, искаш ли да си ти? Казах им, че искам да видя как става работата и същата вечер се свързахме паралелно по скайп и наблюдавах наживо какво правят, колко изкарват, риска и т.н. И така просто наблюдавах тяхната маса без да играя, без да съм заложил и долар, нито спечелил, разбира се. След няколко дни влизам в платформата и намирам същото съобщение и че ще тече разследване. Сред 2-3 седмици ми се извиниха, върнаха ми правата и парите и продължих. Приятелчетата ми ги разследваха месеци, като през това време нямаха достъп нито до платформата, нито до парите си /те държаха по около 5-10 000 долара там/. След това им забраниха достъп и на двамата, но им преведоха парите. Единият направи акаунт от името на майка си, другия на гаджето си и те продължиха докато не порастнахме и сега само един от този "клуб" продължава да се занимава с това, но не е толкова успешен. Последно когато говорих с него, каза че разчита на рейкбека основно. Играе на 6-8 маси едновремено. Каква ми е идеята - когато се регистрираме, всички ние чукаме бутони "i agree" "next" и т.н. Това все пак е частна организация и тя има право да определя кой да допуска до нейните игри, а билетите ти нямат стойност извън нея. Според мен ако имаш реални пари биха ти върнали, но това е само мнение. Иначе мнението ми за покера е, че наистина може да се печели, но трябват доста нерви, самоконтрол, концентрация, математика... абе въобще много качества, които ако човек притежава, то той би се справил и на друго място. Осевн това, пак според мен, за да се изкарват пари за живот с относително нисък риск, то трябва да се играе по поне 4-5 часа всеки ден. Виждам, че положението ти те дразни и аз на твое място бих написал някаква жалба в свободен текст. Не се притеснявай толкова от това стила и правната и достоверност. Все пак за 1000 долара в билети, няма никой сериозен човек да вземе случая ти присърце, така че ще трябва да се бориш сам.

    Успех все пак !

    П.П. Разказаната случка не е с 365, а с друг сайт.
    Last edited by 15%; 23.03.2019, 21:03.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
      Защо не играета хазарт на Forex и на пазара на акциите, а се набутвате в хазартните сайтове?
      защото на покер печелят 5% от всички играчи а на форекс нула

      Коментар


      • Че къщата винаги печели е ясно от 3000 години. Стани къща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          даааа явно не съм се ориентирал добре за какво иде реч, извинявам се ако си се почувствал обиден. доклкото се ориентирах те обвиняват в "чип дъмпинг" , . моя съвет е да напишеш писмо до английския съпорт защото са по в час, предполагам владееш английски.


          обаче нещо не се връзва. не играеш кеш защото рейка не те кефи ама си играл неколко ръце кеш точно с познат. и викаш те не знаят. според мене всичко знаят щом си играл в техния сайт
          Long story short с букита и банки внимавай. Акули са. По-добре инвестирай в нещо смислено. И мен преди 10 години ме пре*** ха заради разни арбитражи дето правех между руснаците и холандските антили. Спрях.

          Коментар


          • Защо не играета хазарт на Forex и на пазара на акциите, а се набутвате в хазартните сайтове?
            Два прости метода за легално намаляване на данъците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение
              Така ще се опитам да отговоря на всички тези отговори. билетите са спечелени от сателити например : сателити от 30евро от 50 евро от 100евро от 10евро и тнт над 500евро поне съм похарчил да спечеля тези билети за турнири когато ми блокираха достапър до покер мрежата имах на разполежение следните
              билети за турнири: 2 по 300евро, 2 по 100евро, 1 от 50евро и доста по 20евро 10евро 5евро и тнт ,някой от вас беше казал ,че е трудно да се спечели
              от покер е аз играя вече от 15 години някаде и от повечето сайтове да не кажа почти всички съм на печалба имам си мои стратегии и играя само на
              турнири не играя кеш защото там загубата е сигорна направо е 100 % сайта зима 5 % от всеки пот така че е въпрос на време да загубиш голяма сума
              направо колко то повече играеш кеш толкова пари губиш визирам нормални залози нормално напреднали играчи не супер звезди или играчи с огромни размери на залозите. Най много пари на печалба съм в послените години най-вече от бет365 много са им изгодни турните и има доста турнири с гарантирани суми тнт GTD турнири и са малко играчите в тяхната платформа и може да се каже ,че повечето са слаби.
              Относно цитатът на nradev ''да права си.вероятно си е виновен и затова не бих се занимавал с него'' , нищо не съм направил всикчко което имат е
              че с лицето с което ме обвиняват в сътрудничество сме от едно населено място играли сме кеш heads up няколко ръце през деня за които не знаят
              какво е това е маса за 2 ма играеме един срещу друг и вечерта играеме в един и същи турнир за който той ме беше попитал в кой турнир е добре да
              участва аз имах нужда да се съберат 7 участника преди старта за този турнир тъй като ако няма 7 регистрирани участника преди точното време за старт
              този турнир бива отменян и тъй като е 1 път в седмицата този турнир всеки понеделник с вход от 300евро и ако небеше започнал а то тогава започна точно със нужните 7 участника билета от 300евро ми истичаше след 3-4 дена и нямаше да бъде използван ,проблема тогава изцялол беше в покер платформата на бет365 и проблема в преходните седмици със започването на този турнир тъй като често беше отменян порадни недостига на 7 човека
              за започване аз дори се свързвах със този български супорт чрез чат на живо и обесних подбробно за проблема на госпожата от чата и знам ,че могат да удължават билети и са го правили преди и са длъжни тъй като този турнир има проблеми и често бива отменян и така хора като мен губят билет на стойност 300евро заради тяхни проблеми и накратко тя ми отговори имате много други билети ще изпозвате тях и ме попита на бързо имате ли други въпроси и аз докато пиша тя много бързо и грубо ми наспами авто чатовете и ми затвори чата и подобна ситуация и след блока ми със същата госпожа
              явно хора които са на печалба така се третират.....
              Така връщам се на турнирът тъй като започва със 7 човека и следователно е само 1 маса с лицето което просто бегло се познаваме и сме от 1 населено място сме на тази една маса така отделно има късна регистрация която е долкото помня 2часа и така над 20 човека се регистрираха за този турнир аз самият отпадам след засечка на АА срещу КК а ме блокирват на другия ден ,последно което искам да допълня е че преди турнират играех сателите за още билети с 300евро и спамех да се регистрат за този 5000ГТД 300евро вход турнир и един двапъти бях написал че си давам чиповете фрее и един от играчите ме заплашваше че е пуснал емайл и че ще ме баннат да бъда сигорен някакъв много гаден играч незнам може и от там да е започнало всичко. Така те неми казват за какво точно ме обвиняват какво против правилата съм извършил:

              След разследване на Отдел Сигурност, те взеха решение да блокират достъпа Ви до мрежата на iPoker.


              Доказателствата от разследването показаха, че има наличие на сътрудничество с друг играч.

              и аз трябва да се оправдавам без дори да знам за кое по точно ме обиняват и им задавах въпроси писах много писма: в повечето случаи ми се подиграваха на времето което съм отделил и ме изкарват че имам проблеми със контрола на моите залози и ме караха да чакам 2 месеца обаждане от тях а такова обаждане нямаше всичко е било лъжа може би за минаването на повече време всичко им обеснявах от до че нищо умишлено не съм направил и че от нищо нямам печалба дори.

              господин nradev още ли мислите че съм виновен? след като разказах всичко подробно около моя жалък случай
              наистина ми е много отвратително и съм си зел урок за цял живот от тази случка ,защото когато загубиш много пари по какъвто и да е вид
              залог, залози няма как да си ги върнеш но ето ,че когато спечелиш има начин да не ги вземеш ,къщата винаги печели !.
              даааа явно не съм се ориентирал добре за какво иде реч, извинявам се ако си се почувствал обиден. доклкото се ориентирах те обвиняват в "чип дъмпинг" , . моя съвет е да напишеш писмо до английския съпорт защото са по в час, предполагам владееш английски.


              обаче нещо не се връзва. не играеш кеш защото рейка не те кефи ама си играл неколко ръце кеш точно с познат. и викаш те не знаят. според мене всичко знаят щом си играл в техния сайт
              Last edited by nradev; 23.03.2019, 04:01.

              Коментар


              • Така ще се опитам да отговоря на всички тези отговори. билетите са спечелени от сателити например : сателити от 30евро от 50 евро от 100евро от 10евро и тнт над 500евро поне съм похарчил да спечеля тези билети за турнири когато ми блокираха достапър до покер мрежата имах на разполежение следните
                билети за турнири: 2 по 300евро, 2 по 100евро, 1 от 50евро и доста по 20евро 10евро 5евро и тнт ,някой от вас беше казал ,че е трудно да се спечели
                от покер е аз играя вече от 15 години някаде и от повечето сайтове да не кажа почти всички съм на печалба имам си мои стратегии и играя само на
                турнири не играя кеш защото там загубата е сигорна направо е 100 % сайта зима 5 % от всеки пот така че е въпрос на време да загубиш голяма сума
                направо колко то повече играеш кеш толкова пари губиш визирам нормални залози нормално напреднали играчи не супер звезди или играчи с огромни размери на залозите. Най много пари на печалба съм в послените години най-вече от бет365 много са им изгодни турните и има доста турнири с гарантирани суми тнт GTD турнири и са малко играчите в тяхната платформа и може да се каже ,че повечето са слаби.
                Относно цитатът на nradev ''да права си.вероятно си е виновен и затова не бих се занимавал с него'' , нищо не съм направил всикчко което имат е
                че с лицето с което ме обвиняват в сътрудничество сме от едно населено място играли сме кеш heads up няколко ръце през деня за които не знаят
                какво е това е маса за 2 ма играеме един срещу друг и вечерта играеме в един и същи турнир за който той ме беше попитал в кой турнир е добре да
                участва аз имах нужда да се съберат 7 участника преди старта за този турнир тъй като ако няма 7 регистрирани участника преди точното време за старт
                този турнир бива отменян и тъй като е 1 път в седмицата този турнир всеки понеделник с вход от 300евро и ако небеше започнал а то тогава започна точно със нужните 7 участника билета от 300евро ми истичаше след 3-4 дена и нямаше да бъде използван ,проблема тогава изцялол беше в покер платформата на бет365 и проблема в преходните седмици със започването на този турнир тъй като често беше отменян порадни недостига на 7 човека
                за започване аз дори се свързвах със този български супорт чрез чат на живо и обесних подбробно за проблема на госпожата от чата и знам ,че могат да удължават билети и са го правили преди и са длъжни тъй като този турнир има проблеми и често бива отменян и така хора като мен губят билет на стойност 300евро заради тяхни проблеми и накратко тя ми отговори имате много други билети ще изпозвате тях и ме попита на бързо имате ли други въпроси и аз докато пиша тя много бързо и грубо ми наспами авто чатовете и ми затвори чата и подобна ситуация и след блока ми със същата госпожа
                явно хора които са на печалба така се третират.....
                Така връщам се на турнирът тъй като започва със 7 човека и следователно е само 1 маса с лицето което просто бегло се познаваме и сме от 1 населено място сме на тази една маса така отделно има късна регистрация която е долкото помня 2часа и така над 20 човека се регистрираха за този турнир аз самият отпадам след засечка на АА срещу КК а ме блокирват на другия ден ,последно което искам да допълня е че преди турнират играех сателите за още билети с 300евро и спамех да се регистрат за този 5000ГТД 300евро вход турнир и един двапъти бях написал че си давам чиповете фрее и един от играчите ме заплашваше че е пуснал емайл и че ще ме баннат да бъда сигорен някакъв много гаден играч незнам може и от там да е започнало всичко. Така те неми казват за какво точно ме обвиняват какво против правилата съм извършил:

                След разследване на Отдел Сигурност, те взеха решение да блокират достъпа Ви до мрежата на iPoker.


                Доказателствата от разследването показаха, че има наличие на сътрудничество с друг играч.

                и аз трябва да се оправдавам без дори да знам за кое по точно ме обиняват и им задавах въпроси писах много писма: в повечето случаи ми се подиграваха на времето което съм отделил и ме изкарват че имам проблеми със контрола на моите залози и ме караха да чакам 2 месеца обаждане от тях а такова обаждане нямаше всичко е било лъжа може би за минаването на повече време всичко им обеснявах от до че нищо умишлено не съм направил и че от нищо нямам печалба дори.

                господин nradev още ли мислите че съм виновен? след като разказах всичко подробно около моя жалък случай
                наистина ми е много отвратително и съм си зел урок за цял живот от тази случка ,защото когато загубиш много пари по какъвто и да е вид
                залог, залози няма как да си ги върнеш но ето ,че когато спечелиш има начин да не ги вземеш ,къщата винаги печели !.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sudjini Разгледай мнение
                  Ъъъ, кво?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар




                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      не съм си и помислял за хонорар
                      Алтруизъм?! Ти си диамант, човече .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Доколкото виждам по-скоро проблемът е, че хонорар нямада видиш , иначе всеки е невинен до ...
                        не съм си и помислял за хонорар

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Доколкото виждам по-скоро проблемът е, че хонорар нямада видиш , иначе всеки е невинен до ...
                          в съда е така всеки е невинен до доказване на противното, при букмейкърите е обратно. виновен си до доказване на противното

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                            да права си.вероятно си е виновен и затова не бих се занимавал с него
                            Доколкото виждам по-скоро проблемът е, че хонорар нямада видиш , иначе всеки е невинен до ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Аааааа сега ша ма хързунеш ти към едни версии мани мани. Да, познавам основните правила. И най-вероятно измамите са отдавна систематизирани и разписани. Пичът кат е толкоз курназ, да вземе да попрочете и сам да си напише жалбата. Ако ни наеме двамцата, делим фифти-фифти, ама, както ти рекох по преди, от таз трънка заек няма да изкочи, колега Радев. Наречи го професионална, наречи го дамска интуиция
                              да права си.вероятно си е виновен и затова не бих се занимавал с него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                като за тройка знаеш. а правилата на покера знаеш ли
                                Аааааа сега ша ма хързунеш ти към едни версии мани мани. Да, познавам основните правила. И най-вероятно измамите са отдавна систематизирани и разписани. Пичът кат е толкоз курназ, да вземе да попрочете и сам да си напише жалбата. Ако ни наеме двамцата, делим фифти-фифти, ама, както ти рекох по преди, от таз трънка заек няма да изкочи, колега Радев. Наречи го професионална, наречи го дамска интуиция

                                Коментар

                                Working...
                                X