IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Не е нужен, но е ... препоръчителен. Ето ти едно простичко обяснение. Аз издавам фактурка на пешо и начислявам 20 лв. ДДС. Същевременно си купувам телбоди и ми издават фактура за 5 лв. ДДС. Демек, в края на отчетния период и съгласно първичната ми скромна счетоводна документацийка дължа на хазната само петнаесе лв. ДДС. Демек имам “данъчен кредит” от цели 5 лв.

    Бая превзета терминология за нещо толко просто. Е, даскале, вързах ли тройката по счетоводство?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не е нужен, но е ... препоръчителен. Ето ти едно простичко обяснение. Аз издавам фактурка на пешо и начислявам 20 лв. ДДС. Същевременно си купувам телбоди и ми издават фактура за 5 лв. ДДС. Демек, в края на отчетния период и съгласно първичната ми скромна счетоводна документацийка дължа на хазната само петнаесе лв. ДДС. Демек имам “данъчен кредит” от цели 5 лв.

      Бая превзета терминология за нещо толко просто. Е, даскале, вързах ли тройката по счетоводство?
      като за тройка знаеш. а правилата на покера знаеш ли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        хихихихи. виждам че знаеш да търсиш с Гугъл. ама не ми отговори на въпроса.
        ПП. адвокат е нужен ако се стигна до съд. за жалба до съответната инстанция не е нужен,
        Не е нужен, но е ... препоръчителен. Ето ти едно простичко обяснение. Аз издавам фактурка на пешо и начислявам 20 лв. ДДС. Същевременно си купувам телбоди и ми издават фактура за 5 лв. ДДС. Демек, в края на отчетния период и съгласно първичната ми скромна счетоводна документацийка дължа на хазната само петнаесе лв. ДДС. Демек имам “данъчен кредит” от цели 5 лв.

        Бая превзета терминология за нещо толко просто. Е, даскале, вързах ли тройката по счетоводство?
        Last edited by Selena; 21.03.2019, 18:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ти все към счетоводство гледаш да ма хързулнеш. Ето ти тука един свестен линк.
          http://trudipravo.bg/kompyutarni-pro...201205epischet

          Самото ДДС по далечни мои спомени беше дело на някакъв френски професор по икономика и си е данъчен механизъм.

          Аз съвсем друго имах предвид. Принципно никой не може да е специалист по всичко, но като се понатрупа опит и има желание за един юрист, ако е качествен, е възможно да влезе в руслото и да напише съответна жалба. Просто това му е работата. Не казвам, че и ти не можеш. Има ли регулация е за юрист, естествено специализиран в хазартната тематика, която е дериват на доброто старо гражданско право. Толкоз.
          да ДДС са го измислили французите некъде 50те години. и не го е измислил професор а тогавашния френски министър на финансите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ти все към счетоводство гледаш да ма хързулнеш. Ето ти тука един свестен линк.
            http://trudipravo.bg/kompyutarni-pro...201205epischet

            Аз съвсем друго имах предвид. Принципно никой не може да е специалист по всичко, ни като се понатрупа опит и има желание за един юрист е възможно да влезе в руслото и да напише съответна жалба. Просто това му е работата. Не казвам, че и ти не можеш. Има ли регулация е за юрист, естествено специализиран в хазартната тематика, която е дериват на доброто старо гражданско право. Толкоз.
            хихихихи. виждам че знаеш да търсиш с Гугъл. ама не ми отговори на въпроса.


            ПП. адвокат е нужен ако се стигне до съд. за жалба до съответната инстанция не е нужен,


            ПП. ти кат адвокат ква жалба би написала като не са ти ясни правилата на покера
            Last edited by nradev; 21.03.2019, 18:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              това че адвокати пишат общите условия не значи че всички адвокати са специалисти в тая материя.
              сега малко ще се заям. айде ти кат виден адвокат дет е специалист по всичката юридическа материя ми обясни с прости думи какво е данъчен кредит.питам защото оня ден дойде при мен един мастит адвокат за консултация по ЗДДС, 2 часа му обяснявах какво е данъчен кредит и не вдена
              Ти все към счетоводство гледаш да ма хързулнеш. Ето ти тука един свестен линк.
              http://trudipravo.bg/kompyutarni-pro...201205epischet

              Самото ДДС по далечни мои спомени беше дело на някакъв френски професор по икономика и си е данъчен механизъм.

              Аз съвсем друго имах предвид. Принципно никой не може да е специалист по всичко, но като се понатрупа опит и има желание за един юрист, ако е качествен, е възможно да влезе в руслото и да напише съответна жалба. Просто това му е работата. Не казвам, че и ти не можеш. Има ли регулация е за юрист, естествено специализиран в хазартната тематика, която е дериват на доброто старо гражданско право. Толкоз.
              Last edited by Selena; 21.03.2019, 18:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                хммм, а според теб кой създава общите условия и цялата правна рамка на менажерията? Кой обработва документацията и към кого се допитват за получаването на лицензиите си (основни и спомагателни) за различните си присъствени или он-лайн хазартни игри? Толкова не съм специалист, че няма накъде ...

                Най-общо казано е хитрувал и са го резнали и най-вероятно това резване е резонно и го има разписано в общите им условия, които са ги писали не юристи, а марсиянци .

                Буря в чаша вода.
                това че адвокати пишат общите условия не значи че всички адвокати са специалисти в тая материя.



                сега малко ще се заям. айде ти кат виден адвокат дет е специалист по всичката юридическа материя ми обясни с прости думи какво е данъчен кредит.питам защото оня ден дойде при мен един мастит адвокат за консултация по ЗДДС, 2 часа му обяснявах какво е данъчен кредит и не вдена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  регулаторния орган е ДКХ. тя определя правната рамка и издава лицензите. иначе кой точно им съчинява условията не знам . може и адвокати да са.
                  относно "хитруването " и аз мисля така.
                  Тука няма казус. Резнали са го момчето. Толкоз. Да е живо и здраво и да пие една бистра студена водица и друг път да внимава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    хммм, а според теб кой създава общите условия и цялата правна рамка на менажерията? Кой обработва документацията и към кого се допитват за получаването на лицензиите си (основни и спомагателни) за различните си присъствени или он-лайн хазартни игри? Толкова не съм специалист, че няма накъде ...

                    Най-общо казано е хитрувал и са го резнали и най-вероятно това резване е резонно и го има разписано в общите им условия, които са ги писали не юристи, а марсиянци .

                    Буря в чаша вода.
                    регулаторния орган е ДКХ. тя определя правната рамка и издава лицензите. иначе кой точно им съчинява условията не знам . може и адвокати да са.

                    относно "хитруването " и аз мисля така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      в случая не си права. явно не си специалист в тая област тя е доста специфична.от адвокат се пише жалба до съда но тук има друга инстанция която разглежда тия спорове. аз мога да я напиша то не се наемам защото имам съмнения че не е прав
                      хммм, а според теб кой създава общите условия и цялата правна рамка на менажерията? Кой обработва документацията и към кого се допитват за получаването на лицензиите си (основни и спомагателни) за различните си присъствени или он-лайн хазартни игри? Толкова не съм специалист, че няма накъде ...

                      Най-общо казано е хитрувал и са го резнали и най-вероятно това резване е резонно и го има разписано в общите им условия, които са ги писали не юристи, а марсиянци .

                      Буря в чаша вода.
                      Last edited by Selena; 21.03.2019, 17:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение

                        Радев, мислех да укажа в предходния пост "недържавни, невластови", но го изпуснах.
                        Не, че така наречените НПО са цвете за мирисане, но не е невъзможно некои да са независими.
                        стига дрънкахте глупости, бОли ги букмейкърите за НПО
                        Last edited by RUBLA; 21.03.2019, 17:47. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          да има държавна институция, казва се ДКХ
                          Радев, мислех да укажа в предходния пост "недържавни, невластови", но го изпуснах.
                          Не, че така наречените НПО са цвете за мирисане, но не е невъзможно некои да са независими.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Да не говорим, че случая е доста специфичен, защото доколкото разбирам не става въпрос за пари, а за "безплатни залози/купони" на стойност над 1000 Евро, които е получил. Но после са го усетили, че шмекерува, върнали са му парите, блокирали са му акаунта и са задържали тези безплатните дето са му ги дали.

                            Демек освен с общите условия на букито, трябва да се запознаеш и с условията на "промоцията" за безплатните залози/купони или там квото се водят.
                            не са безплатни. това са билети а турнири, никой букмейкър не "спонсорира" чак с 1000 еуро играчите. ако дават безплатни то е нещо за 5-10 еуро. просот това са билети с които можеш да записваш турнири вместо да плащаш входната такса . но не могат да се осребряват с малки изключения. човека може да ги има от сателитни турнири, примерно даваш 3 еуро и играеш за билет от 50. като спечелиш вземаш билет от 50 който не може да осребриш но можеш да запишеш с него турнир с вход 50.

                            с две думи тия билет са награди от турнири но не може да се теглят а трябва да се играят

                            Коментар


                            • пич чудя се как имаш акъл да спечелиш на покер(гледам тука една статистика че само 5% от играчите печелят) а не можеш една жалба да напишеш. това малко като оня пишман инвеститори дето имат акъл да играят на световните финансови пазари а не могат да си напишат данъчната декларация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                в случая не си права. явно не си специалист в тая област тя е доста специфична.от адвокат се пише жалба до съда но тук има друга инстанция която разглежда тия спорове. аз мога да я напиша то не се наемам защото имам съмнения че не е прав
                                Да не говорим, че случая е доста специфичен, защото доколкото разбирам не става въпрос за пари, а за "безплатни залози/купони" на стойност над 1000 Евро, които е получил. Но после са го усетили, че шмекерува, върнали са му парите, блокирали са му акаунта и са задържали тези безплатните дето са му ги дали.

                                Демек освен с общите условия на букито, трябва да се запознаеш и с условията на "промоцията" за безплатните залози/купони или там квото се водят.

                                Коментар

                                Working...
                                X