IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скалпиране? Що е то?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Investigator
    Скалпирането на марджин е най-доходния за трейдърите начин да откраднат пари от пазара. Жалкото при форекса е че когато тръгнеш да скалпираш разбираш колко истински е твоя брокер. В БГ не са много брокерите при които можеш да скалпираш печелившо без да те закачат.
    Ако печалбата идва наистина от пазара, няма причина брокера да те гони.
    Виж ако бъркаш от джоба на посредника както най често става......почват изненадите. Едно от основните условия, скалпиране през посредник със условия които позволяват това. А в България, мисията за сега- невъзможна

    Поздрави на всички ви !
    Безмоторен форекс птеродактил говорещ за себе си в 3-то ЛИЦЕ, със непостоянна маниакална депресия, п

    Коментар


    • Първоначално изпратено от limubai
      Първоначално изпратено от Investigator
      Скалпирането на марджин е най-доходния за трейдърите начин да откраднат пари от пазара. Жалкото при форекса е че когато тръгнеш да скалпираш разбираш колко истински е твоя брокер. В БГ не са много брокерите при които можеш да скалпираш печелившо без да те закачат.
      Ти при колко брокера си скалпирал печалившо и кои точно са те закачали?
      Или си само лаладжия и си чешеш езика.
      Брокерите които са ме гонили за това че съм печеливш са Адмирал Маркетс, Популярна каса, Варчев финанс, InstaForex, STS Bullbrokers, e-global.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Investigator
        Скалпирането на марджин е най-доходния за трейдърите начин да откраднат пари от пазара. Жалкото при форекса е че когато тръгнеш да скалпираш разбираш колко истински е твоя брокер. В БГ не са много брокерите при които можеш да скалпираш печелившо без да те закачат.
        Ти при колко брокера си скалпирал печалившо и кои точно са те закачали?
        Или си само лаладжия и си чешеш езика.
        Живота е, това което се случва, докато си правим планове.

        Коментар


        • А Бате Гойко ти внимавай
          - каубоец е отзад !!!
          Ах, моля те не му се давай,
          щото има косопад....

          :-) :-) :-) :-) :-)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivan22
            Искам да изкажа мнение за скалпирането. От скалпирането винаги си на загуба и се залъгваш с някакви центове.А този вид търовия го практикуват селските измекяри. Сигурен съм че в цивилизованите държави няма подобна порочна практика. Проблема е, че на форекс пазара се появиха много "селяни" чули че се става милионер на международните пазари с 50$. xaxax
            Уаууууу.......... колега,голяма грешка.......веднага да се извиниш !

            Във всяка голяма банка и брокерска компания има цял отдел който се занимава само със скалпиране.Това е една от най-трудните дейности,но пък и един от най-профитните отдели.

            Коментар


            • Ела у Виетнамските да хванем някой хъхрещ команч - и ще ти покажа какво скалпиране.... :-)
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Мерси за подкрепата NYSERookie, радвам се че има хора които да разбират нещата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Investigator
                  Скалпирането на марджин е най-доходния за трейдърите начин да откраднат пари от пазара.

                  Абсолютно прав си :-)

                  Жалкото при форекса е че когато тръгнеш да скалпираш разбираш колко истински е твоя брокер.

                  Болшинството са bucket shops. :-)

                  В БГ не са много брокерите при които можеш да скалпираш печелившо без да те закачат.

                  Точната цифра е 0 :-)
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Скалпирането на марджин е най-доходния за трейдърите начин да откраднат пари от пазара. Жалкото при форекса е че когато тръгнеш да скалпираш разбираш колко истински е твоя брокер. В БГ не са много брокерите при които можеш да скалпираш печелившо без да те закачат.

                    Коментар


                    • ivan22

                      Много ме съмнява но..........ако трябва да съдя по-това което пишеш.
                      Има мноооого, много да четеш и работиш докато стигнеш до момента в който ще кажеш нещо на място
                      Без лоши чувства го казвам разбира се.
                      Дерзай и събирай достоверна статистика за "селяните" с порочната практика

                      Поздрави !
                      Безмоторен форекс птеродактил говорещ за себе си в 3-то ЛИЦЕ, със непостоянна маниакална депресия, п

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivan22
                        Искам да изкажа мнение за скалпирането. От скалпирането винаги си на загуба и се залъгваш с някакви центове.А този вид търовия го практикуват селските измекяри. Сигурен съм че в цивилизованите държави няма подобна порочна практика. Проблема е, че на форекс пазара се появиха много "селяни" чули че се става милионер на международните пазари с 50$. xaxax
                        Факта,че ти не умееш нещо, не означава по подразбиране, че никой не го умее ;-)
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • браво бате разкри ме Скалпер съм признавам си Съгреших

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivan22
                            Искам да изкажа мнение за скалпирането. От скалпирането винаги си на загуба и се залъгваш с някакви центове.А този вид търовия го практикуват селските измекяри. Сигурен съм че в цивилизованите държави няма подобна порочна практика. Проблема е, че на форекс пазара се появиха много "селяни" чули че се става милионер на международните пазари с 50$. xaxax
                            Колега, явно си много запознат с материята
                            Без коментар..........................................
                            Безмоторен форекс птеродактил говорещ за себе си в 3-то ЛИЦЕ, със непостоянна маниакална депресия, п

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Искам да изкажа мнение за скалпирането. От скалпирането винаги си на загуба и се залъгваш с някакви центове.А този вид търовия го практикуват селските измекяри. Сигурен съм че в цивилизованите държави няма подобна порочна практика. Проблема е, че на форекс пазара се появиха много "селяни" чули че се става милионер на международните пазари с 50$. xaxax

                                Коментар

                                Working...
                                X