IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скалпиране? Що е то?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ако някой разбира малко от програмиране,може да тества каквото си иска и да види
    резултатите при най различни условия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Васил Илиев Разгледай мнение
      Скалпиране означава да ти одерат кожата по всеки параграф ! Било то финансов, физически или психически...
      и що така? щото не го можем ли ... това е като да кажем че Шумахер е луд, а всички дето карат с 50 км/ч са върха )) реално всичко е статистика за скалперите, а статистиката е велика наука ... само дето не я владея и аз

      Коментар


      • Скалпиране означава да ти одерат кожата по всеки параграф ! Било то финансов, физически или психически...

        Коментар


        • Коментар


          • Това, което се случва всеки ден!

            Коментар


            • Не благодаря!!!
              счетоводни услуги

              Коментар


              • Скалпиране? Що е то?
                Отговори на тема
                Да те срещне индианец дето ти има зъб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  акаунт с колко нули ше ми поверите ?
                  щот нъл са сещаш , че мои пари при така отправено предложение и с тези спредове ще гледате само през крив макарон
                  КРАДЛИВА МИЖАТУРКА чадо,
                  бирата във вашия квартал да не е пресъхнала??? :
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • абе как 4 пипона спред?аз мисля 4е 0,5 е много вие 4?ама много бързо искате и яхти и 4астен остров
                    молим?айде нема нужда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от borevb
                      Здравейте, имам бизнес предложение към тези от Вас които се справят добре със скалпирането. Работя във международна FX brokerage фирма и сме готови да Ви плащаме определена сума за всеки лот направен от Вас. Целта е да влизате в сделка, да излезете на 0 или +1, +2 пипса и да затворите сделката. Спредовете при нас са фиксирани и са от 3 до 4 пипса. За тези от Вас които са заинтересовани, може да свържете с мен ss_classa@abv.bg.

                      Поздрави, Борис
                      акаунт с колко нули ше ми поверите ?
                      щот нъл са сещаш , че мои пари при така отправено предложение и с тези спредове ще гледате само през крив макарон
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Боре ма ти си имал страхотно предложение ! Супер е ! Веднага си закривам сметката при брокера с който работя от години и се местя във вашия бъкет !
                        Значи викаш, искаш да работим за вас ?
                        Я да те питам аз тебе, като е толкова лесно да затваряш не на +1 пип, а на 0 , що не си го правите сами, а сте готови да се набутвате ?
                        Ало......Боре....... топлата вода знаеш ли колко отдавна е измислена ???

                        П.П. - вашата международна FX brokerage фирма няма ли си мейл с разширение като например : borevb@FXbalaci.com , ами си с този непрестижен за такава компания мейл ss_classa@abv.bg ???

                        Първоначално изпратено от borevb
                        Здравейте, имам бизнес предложение към тези от Вас които се справят добре със скалпирането. Работя във международна FX brokerage фирма и сме готови да Ви плащаме определена сума за всеки лот направен от Вас. Целта е да влизате в сделка, да излезете на 0 или +1, +2 пипса и да затворите сделката. Спредовете при нас са фиксирани и са от 3 до 4 пипса. За тези от Вас които са заинтересовани, може да свържете с мен ss_classa@abv.bg.

                        Поздрави, Борис
                        Last edited by ACTA; 16.03.2012, 00:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bokogega

                          За всички,които харесват скалпинга
                          няма такова животно
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар



                          • За всички,които харесват скалпинга
                            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                            Коментар


                            • Е, аз сметка си имам, просто като я зануля останат там няколко долара и като ме човърка да играя...демото не ми е интересно някакси, нема тръпка, с реални пари и един долар да е те е бъз да не го загубиш, на демото ти е безразлично

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от corvus_corax
                                Не бе, краста си е форекса, като те кара от вътре, и с центове да играеш е по-добре от демото.....
                                не е вярно, на демото се мечтае по готино eй на правиш си сметка от 1М и започваш с 10-20 лота да търгуваш голям кеф е, въобще демото....много е хубаво....направо да се зачудиш нужно ли е да си отваряш реална
                                Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                                Коментар

                                Working...
                                X