IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Deltastock

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
    Голяма рекламна кампания правят, но не съм чувал добри отзиви за тях от мои познати
    cfd на SP500 с 0,25 спред по време на американската сесия, какво не ти харесва?

    Коментар


    • Не са скрили нищо, написано е, бонуса е само за марджин и не може да се тегли, т.е. дават възможност клиента по-бързо да си занули сметката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от b.bonchev Разгледай мнение
        Доста интересно... Мисля да се възползвам
        Капани за наивници, според мен. Никой не ще да ходи да търгува при тях и те са решили да прилагат фатки в лов на нови клиенти...
        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

        Коментар


        • ехаа, и накрая само един с такъв бонус
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
            Бахти бонуса......
            т.е. ако не си изпукал всичко до 30-я ден целия риск си е бил за твоя сметка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Deltastock
              Бонусът ще бъде наличен в сметката за период от 30 дни, след което ще бъде удържан от сметката.
              Бахти бонуса......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Deltastock Разгледай мнение

                През септември всеки клиент, който направи депозит, може да получи бонус до €300. За да научите повече, кликнете тук: Бонус за търговия до €300.

                С пожелания за успешна търговия,
                Екипът на Делтасток

                Доста интересно... Мисля да се възползвам

                Коментар


                • Бонус до €300 при депозит


                  През септември всеки клиент, който направи депозит, може да получи бонус до €300. За да научите повече, кликнете тук: Бонус за търговия до €300.

                  С пожелания за успешна търговия,
                  Екипът на Делтасток

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Имам един въпрос.
                    Защо Interactivebrokers или пък, хайде да речем Оанда не дават бонуси????
                    Защото те са откраднали достатъчно, а тези не са ......

                    Коментар


                    • И къв е смисълът на тоя бонус ? Можеш само собствените си пари да изгубиш, вземате си го след месец, Ква е файдата? Поне като сте тръгнали на лов за лапнишарани сложете на кукичката по тлъста стръв.А вие,...50% ,ноооо до 200$
                      Ма така е, квато ни държавата , такива ни и Batman-ите , такива ни и брокерите
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Имам един въпрос.
                        Защо Interactivebrokers или пък, хайде да речем Оанда не дават бонуси????
                        За съжаление не можем да отговорим на този въпрос - всеки инвестиционен посредник има собствена политика по отношение на бонусите и промоциите.
                        Last edited by Deltastock; 21.07.2015, 17:02.

                        Коментар


                        • е то тоя бонус е се едно по-голям маржин
                          иначе големите брокери дават пари ако им доведеш клиент
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Deltastock Разгледай мнение

                            Здравейте,

                            До края на месец юли всички нови и съществуващи клиенти на Делтасток, които направят депозит по сметките си за търговия в платформата Delta Trading, ще получат специален бонус в размер на 50% от депозита си.

                            Повече детайли можете да откриете тук: 50% БОНУС ЗА ТЪРГОВИЯ ПРИ ДЕПОЗИТ

                            Ако имате въпроси, свързани с промоцията - на разположение сме!

                            - Екипът на Делтасток
                            Имам един въпрос.
                            Защо Interactivebrokers или пък, хайде да речем Оанда не дават бонуси????

                            Коментар


                            • 50% бонус при депозит


                              Здравейте,

                              До края на месец юли всички нови и съществуващи клиенти на Делтасток, които направят депозит по сметките си за търговия в платформата Delta Trading, ще получат специален бонус в размер на 50% от депозита си.

                              Повече детайли можете да откриете тук: 50% БОНУС ЗА ТЪРГОВИЯ ПРИ ДЕПОЗИТ

                              Ако имате въпроси, свързани с промоцията - на разположение сме!

                              - Екипът на Делтасток

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                                Голяма рекламна кампания правят, но не съм чувал добри отзиви за тях от мои познати


                                Мен пък точно мой познат ми препоръча Делтасток и от известно време търгувам през тяхната платформа. Даже си отворих миналата седмица още една сметка при тях, за да взема бонусите, които са пуснали
                                Last edited by vindimm1; 14.07.2015, 15:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X