IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-изгодното чейндж бюро в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От написаното не разбрах дали ще търсиш лева като крайна валута защото ако искаш да обмениш долари в евро или обратно те прекарват през лева като междинна валута и те набутват. За съжаление май не може директно през такива бюра. Поне така ми каза една от служителките ама те са супер зле та попитай ама някой дето разбира. Щото оная като й говорих и ме гледаше като полезно изкопаемо
    Спомената операция съм правил точно чрез реална доставка на валута и там става перфектно
    Keep walking ...

    Коментар


    • Между Сливница и този новия булевард срещу бившия партиен дом (От 15 години живея в София и още съм супер зле с улиците) са и 3-те. Около нивото на Пиротска се падат всичките.
      Keep walking ...

      Коментар


      • Мерси, Лузър, но нуждите ми са по-скромни - суми кеш до 200-300 долара/евро или еквивалентно.

        Коментар


        • Къде на Ботев, между пл. Македония и 5тте кьошета ли?

          Коментар


          • torbalane, да кажа още, че ако искаш да сменяш повечко пари (кратни на 1000) можеш да го направиш на добър спред и през някой ИП, който предлага услугата реална доставка на валута. ДелтаСток го правят със сигурост. По този начин всичко минава по банков път. На електронната им платформа фиксираш курса (искат 10% налични обаче от стойността на сделката). Пращаш им парите на Виртуалния Клон (ПИБ) и те ти ги връщат в посочената сметка в исканата валута. Има такса превод от скоро към Юридеическо лице 0,2% май но пак е по-добрият вариант отколкото да търсиш котировки през банкови дилъри.

            Успех
            Keep walking ...

            Коментар


            • Сменял съм на онова до паркинга на НДК. Скоро като сменях видях, че са увеличили спреда. Онова другото един приятел сменя наскоро ама в неработен ден и спреда беше доста разширен (нормално е).
              Това, което исках да кажа, че на Ботев по едно време спреда беше 0,4 стотинки за долар/лев и 0,2 стотнки за евро/лев. Там съм сменял най-много. Все още има 3 финансови къщи, които извършват обмяна на валута на тази улица с изгоден спред.
              Keep walking ...

              Коментар


              • А-ха, май се сещам!

                Коментар


                • Здравейте и за много години на всички форумци.
                  Бюрата там се 2 едно до друго - верното се познава по опашката пред него. Пред другото хора не се събират

                  Коментар


                  • Е, аз не го знам Как се казва, защото там има повече от едно бюра?

                    Коментар


                    • Всеки го знае на магурата срешу НДК.

                      Коментар


                      • Най-изгодното чейндж бюро в София

                        Кое според вас е най-изгодното чейндж бюро в София, където без предварителни обаждания и препоръки човек може да отиде и намери най-добри курсове купува и продава?
                      Working...
                      X