IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-изгодното чейндж бюро в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ttodorov75 Разгледай мнение
    Явно работиш за тази компания и като си почнал дай повече инфо.На пример купувам си долари на 1.51 и след една седмица когато вече спот курса е 1.45 ти ги връщам.Какво ще ги прави компанията ти?

    А ако е 1,60 прайш едни бързи кинти. Ебаси якото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от naynick Разгледай мнение
      Искам да споделя, че няма друго обменно бюро в София или поне нямам информация за друго, което ти дава възможност да върнеш валута, която си купил от тях и то на същия курс, на който си я обменил!

      Наложи ми се да пътувам спешно и тъй като не изхарчих всичко, след това си върнах левове и не загубих нищо. Бюрото се намира на Александър Батенберг 10, точно до Коста кафе, казва се ФАКТОР И.Н. Имат и сайт и си качват курсовете: www.factorin-bg.com

      Дано ви е полезна тази информация!
      Явно работиш за тази компания и като си почнал дай повече инфо.На пример купувам си долари на 1.51 и след една седмица когато вече спот курса е 1.45 ти ги връщам.Какво ще ги прави компанията ти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Боби Разгледай мнение
        НИКАР - курсовете са добри и предлагат всички възможни валути. От години сменям само там. Едното бюро е на завоя на Раковска (в уличката, по едни стълби надолу), а другото е в нишата на Граф Ингатиев срещу Св. Седмочислениици.
        Познаваш ли Боби дъ Валчер?....или както там беше!
        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

        Коментар


        • обратно изкупуване на валута

          Искам да споделя, че няма друго обменно бюро в София или поне нямам информация за друго, което ти дава възможност да върнеш валута, която си купил от тях и то на същия курс, на който си я обменил!

          Наложи ми се да пътувам спешно и тъй като не изхарчих всичко, след това си върнах левове и не загубих нищо. Бюрото се намира на Александър Батенберг 10, точно до Коста кафе, казва се ФАКТОР И.Н. Имат и сайт и си качват курсовете: www.factorin.bg

          Дано ви е полезна тази информация!
          Last edited by naynick; 12.01.2015, 16:46.

          Коментар


          • [QUOTE=Мажоритаря;1218541]
            Първоначално изпратено от desi.. Разгледай мнение

            Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

            "Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
            +1
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от topgear Разгледай мнение
              В ТАВЕКС търгуваме също така и с златни продукти, на следният адрес бихте могли да проверите продуктовата ни листа: http://www.tavex.bg/index.php?main=8
              над 10% от курс купува до курс продава ................. не е малко множко
              вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

              Коментар


              • [QUOTE=desi..;1218427]
                Първоначално изпратено от meche_cveti93

                "Курсовете ни са само за информация.
                Особено при по-големи суми цената ще
                определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!
                Ех.. Ама ти май си от конкуренцията.

                "Никар" на Графа и "Бен Груп" до НДК са най-добрите чейдж бюра в София, а и сигурно в цяла България. Тавекс също са добри, но има още да догонват.
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • [QUOTE=meche_cveti93;1218266]
                  Първоначално изпратено от georgi.ivanov Разгледай мнение



                  да не правите реклама....
                  поне вижте ккаво са изложили в интернет да не се излагате.......

                  http://nikar.net/index_files/Page303.htm
                  "Курсовете ни са само за информация.
                  Особено при по-големи суми цената ще
                  определяме от конкретната необходимост" ---STRASHNI IZMAMNICI !!! TOA PLE6IVIA PLUH NA SNIMKATA SI PRAVI TA6AK S HORATA.BE !!!!

                  Коментар


                  • ОБМЕН НА ВАЛУТА

                    Здравейте, на следният интернет адрес бихте могли да намерите винаги актуалните валутни котировки на ТАВЕКС ЕООД: http://www.tavex.bg/index.php?main=5

                    Ние от ТАВЕКС ЕООД търгуваме с над 40 основни валути и винаги разполагаме с по-големи наличностти, независимо колко екзотична е валутата.

                    В ТАВЕКС търгуваме също така и с златни продукти, на следният адрес бихте могли да проверите продуктовата ни листа: http://www.tavex.bg/index.php?main=8

                    За допълнителна информация можете да се свържете с нас на 02/ 9 888 666 или 0878 86 11 80.

                    Весели празници!
                    Last edited by topgear; 04.03.2011, 12:55.

                    Коментар


                    • [QUOTE=meche_cveti93;1218266]
                      Първоначално изпратено от georgi.ivanov Разгледай мнение



                      да не правите реклама....
                      поне вижте ккаво са изложили в интернет да не се излагате.......

                      http://nikar.net/index_files/Page303.htm
                      така като гледам май те се излагат ---вижте тука http://www.tavex.bg сссссссс наи яките

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgi.ivanov Разгледай мнение
                        Най доброто без спор е това на ъгъла на бл.Витоша 36 и ул.Гладстон 33 никар-2005 ...аз съм техен клиент и съм много доволен .Работят с всички видове валути на борсови цени ,което е уникално за Българсия пазар !
                        Аз също съм мноого доволен от тях ,говоря за тези на бл.ВИтоша ,хем работят с по-добри курсове хем в пъти по бързо от другите бюра,ходил съм и на това на Графа но винаги са били с по-лош курс(говоря за турски лири) и работят 3 пъти по бавно.Според мен лично никар-2005 на бл.ВИтоша са най добри !

                        Коментар


                        • А мнението ми за "Никар" се покрива едно към едно с това на marin1, напълно съм доволен от тях. Веднъж ми се наложи да пътувам до Малайзия и се учудих, че имат малайзийски рингити в наличност!!!



                          Аз лично вчера минах през графа курса им беше 0.0194 за сръбски динар а на другото място никар-2005 си ги взех на 0.01928 ?? кажи ми според теб не е ли по -добър курса?
                          Last edited by модератор; 08.03.2011, 15:34.

                          Коментар


                          • СПОРЕД МЕН

                            Най доброто без спор е това на ъгъла на бл.Витоша 36 и ул.Гладстон 33 никар-2005 ...аз съм техен клиент и съм много доволен .Работят с всички видове валути на борсови цени ,което е уникално за Българсия пазар !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от torbalan
                              Е, аз не го знам Как се казва, защото там има повече от едно бюра?
                              иди там и питай за бюрото на Поли Пантев - всеки ще ти го покаже

                              Коментар


                              • Торбалане, да ти кажа, че междубанковият, кешовият и форекса са различни пазари (понякога много различни). И понеже преполагам копетентност от твоя страна, трябва да уточниш какво значи "добри". Две от условията са да няма скрити комисионни и да са с тесни спредове, но понякога както някой е написал по долу за кипърските лири, може да намериш изгоден курс за теб и при висок спред, но в някой по-забутан чейндж. И може би, ако им обясняваш много, може(както май Лоозър) да те гледат като фосил. А по въпроса с обажданията да ти кажа-много е удобно. Ако си сериозен клиент и ти трябва сигурен курс е по добре да ти го обещаят веднага по телефона, защото докато стигнеш на място, може нещата да са се променили в лоша посока, но за това трябва да си се доказал, като сериозен клиент на ченчаджията. Моето предложение за най добро бюро е на ул.Гладстон и бул. Витоша на 10метра навътре по улицата към бул. Хр. Ботев ! Просто като минаваш отиди да видиш как и какво котират!

                                Коментар

                                Working...
                                X