IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спечелим от кризата през 2020-2021г.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Тази отрицателна цена, значи ли че всички дълги в петрола са със занулени акаунти?
    Не е задължително, зависи колко пари имаш в акаунта и с какъв % си купил. З

    Рекорда днес е -37$ !!! За пореден път се видя как да контриш тренда по подбуди, че няма накъде да пада е лоша идея и как масите никога не са прави.

    https://www.forexlive.com/news/!/may...tract-20200420

    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • В момента маркет уоч показва -25, -236.84%

      Коментар


      • Май е спряна и търговията въпреки,че Ню Йорк и Чикаго още работят.Какво става ще се разбере най вероятно утре.
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
          Лошо,WTI на най ниските цени от 1973 година.Май се оказва,че и автоматизираната търговия дава грешни сигнали,въпреки,че е не подвластна на чувства.Не го казвам с лоши чувства
          [ATTACH=CONFIG]n3584884[/ATTACH]
          Тя концепцията на тоя бот е друга да контри движението и презумцията, че цената ще върне, което принципно за мен е тъпа концепция. Така че бота му прави това което му е казано да прави.
          FinancialMarkets.Zone

          Коментар


          • Тази отрицателна цена, значи ли че всички дълги в петрола са със занулени акаунти?

            Коментар


            • Майският фючърс е на 2$ и малко в момента

              https://charts.mql5.com/24/337/lcrud...rades-corp.png
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Това е от НетДания,май наистина са се бъгнали брокерите
                Click image for larger version

Name:	Screenshot_3.jpg
Views:	1
Size:	70.2 КБ
ID:	3584958

                Click image for larger version

Name:	Screenshot_4.jpg
Views:	1
Size:	67.2 КБ
ID:	3584959
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Деветдесете години на миналият век петролът беше стигнал 9 долара ,което даде повод на Ирак да анексира Кувейт.
                  Аз ще се коригирам. Не шише сливова, а пакетче семки! Не, и на снимки никой след 10-15 години няма да повярва!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                    Каква е тая цена?

                    При мен в момента е 16.10 долара. Позицията от 18.32 още си я държа и под 15 продължавам да купувам с все по големи обеми.
                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_2.jpg
Views:	1
Size:	56.8 КБ
ID:	3584937

                    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Сега погледнах няколко различни платформи и сайтове и се оказа че навсякъде цената на WTI e различнa и варира от 4 до 23 .

                      Явно пазарът нещо много яко се е бъгнал и сега всеки си прави какво си иска. При CFD-тата всеки брокер си котира това което му е изгодно.
                      Май ще спирам роботът при това положение а то и без това все още съм на плюс от предните позици.
                      Много е весело с вас.

                      Коментар


                      • Сега погледнах няколко различни платформи и сайтове и се оказа че навсякъде цената на WTI e различнa и варира от 4 до 23 .

                        Явно пазарът нещо много яко се е бъгнал и сега всеки си прави какво си иска. При CFD-тата всеки брокер си котира това което му е изгодно.
                        Май ще спирам роботът при това положение а то и без това все още съм на плюс от предните позици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                          Днес от Xetra взех от едно ETF-че върху WTI. Дано е хаирлия! Аз си снимам цените на петрола, щото след 10-15 години келешите няма да ми вярват, че барелът е вървял като шише сливова.
                          Деветдесете години на миналият век петролът беше стигнал 9 долара ,което даде повод на Ирак да анексира Кувейт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                            Лошо,WTI на най ниските цени от 1973 година.Май се оказва,че и автоматизираната търговия дава грешни сигнали,въпреки,че е не подвластна на чувства.Не го казвам с лоши чувства
                            [ATTACH=CONFIG]n3584884[/ATTACH]
                            Каква е тая цена?

                            При мен в момента е 16.10 долара. Позицията от 18.32 още си я държа и под 15 продължавам да купувам с все по големи обеми.

                            Коментар


                            • Днес от Xetra взех от едно ETF-че върху WTI. Дано е хаирлия! Аз си снимам цените на петрола, щото след 10-15 години келешите няма да ми вярват, че барелът е вървял като шише сливова.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                Предните седмици кеширахме много хубави печалби. Сега при петролът WTI отново сме в зоната на покупки. Току що роботът отвори нова позиция на 18.32. като за сега няма да бързаме да увеличаваме обемите на грида тъй като разходите за суап доста нарастнаха. Само ако падне под 15 тогава вече ще включваме тежката артилерия.
                                Лошо,WTI на най ниските цени от 1973 година.Май се оказва,че и автоматизираната търговия дава грешни сигнали,въпреки,че е не подвластна на чувства.Не го казвам с лоши чувства
                                Click image for larger version

Name:	Screenshot_1.jpg
Views:	1
Size:	37.8 КБ
ID:	3584884
                                Last edited by bokogega; 20.04.2020, 19:59.
                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X