IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не си видял, защото не си гледал.

    Но ти нищо не си публикувал. Наслушахме се на празните приказки. Къде са ти сделките?


    Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

    не съм видял да публикуваш сделки, така като те гледам сигурно си прочел от интернет за стратегията бай енд холд и сигурно се придържаш основно към нея.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      "Търгувам" и за това можеш да нучиш подробности в NYSE и DAX.

      Вие тримата на думи сте много ербап, обаче доста свенливи откъм сделки. За сега - кръгла нула.

      не съм видял да публикуваш сделки, така като те гледам сигурно си прочел от интернет за стратегията бай енд холд и сигурно се придържаш основно към нея.

      Коментар


      • "Търгувам" и за това можеш да нучиш подробности в NYSE и DAX.

        Вие тримата на думи сте много ербап, обаче доста свенливи откъм сделки. За сега - кръгла нула.

        Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

        ти търгуваш ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Ти нещо търгуваш ли? Или си силен само в празните приказки? Една сделка не си пуснал в реално време.

          ти търгуваш ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Има и остров Болшевик.

            Не знам защо го прекръстиха на Св. Анастасия. Сигурно така от острова се търгува по-успешно форекс пазара.

            Много яка кръчма има на тоя остров, бтв. Супер риба ядох там.

            Коментар


            • Има и остров Болшевик.

              Не знам защо го прекръстиха на Св. Анастасия. Сигурно така от острова се търгува по-успешно форекс пазара.

              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Виж са, на Дунава също има острови, обаче верно ще трябва да се почака докъм летото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                с какво търгуваш?
                Акции, облигации, злато, БФБ, индекси, викс, , валути- последните 3 са краткосрочните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Това са някакви студени острови

                  Идеята беше да си направил малко парички и през зимата да си на топлите острови...

                  Виж са, на Дунава също има острови, обаче верно ще трябва да се почака докъм летото.

                  Коментар


                  • Ти нещо търгуваш ли? Или си силен само в празните приказки? Една сделка не си пуснал в реално време.

                    Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                    с какво търгуваш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Не и глобално, само при инструментите, които ме интересуват за краткосрочна търговия. Не е такова, от което ще забогатееш но е някакъв индикатор за текущите настроения, освен това го филтрирам допълнително като премахвам сигналите, които са почти сигурен шум/разположени близко до центъра, дни с много ниска волатилност/.
                      с какво търгуваш?

                      Коментар


                      • Това са някакви студени острови

                        Идеята беше да си направил малко парички и през зимата да си на топлите острови...

                        Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                        Аз готина мацка си имам и като се стопли още малко и на острови ще ходим. Колкото до числовата редица не е нужно да вадиш правило за да разбереш какъв ще е изхода. Ако четеше внимателно темата щеше да разбереш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                          Това е интересно твърдение. Изследвал ли си какво е съотношението?
                          Не и глобално, само при инструментите, които ме интересуват за краткосрочна търговия. Не е такова, от което ще забогатееш но е някакъв индикатор за текущите настроения, освен това го филтрирам допълнително като премахвам сигналите, които са почти сигурен шум/разположени близко до центъра, дни с много ниска волатилност/.

                          Коментар


                          • Съотношението занеш ли какво е? При един тренд нагоре за една година ако махнем 10-те най-добри дни възвръщаемостта пада с 50%



                            J.P. Morgan Asset Management's 2019 Retirement Guide shows the impact that pulling out of the market has on a portfolio. Looking back over the 20-year period from Jan. 1, 1999, to Dec. 31, 2018, if you missed the top 10 best days in the stock market, your overall return was cut in half. That's a significant difference for only 10 days over two decades!

                            Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

                            Това е интересно твърдение. Изследвал ли си какво е съотношението?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Точно това се отнася и за по-сложните модели, които са генерирали някакви резултати. Аз например може да вярвам, че за всеки инструмент на дневна база затварянето по-близо до най-високата, или най-ниската дневна стойност носи някаква информация за посоката през следващият ден, исторически погледнато си е така, но не съм сигурен, че ще продължава да бъде така занапред.
                              Това е интересно твърдение. Изследвал ли си какво е съотношението?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                                От форекса се печели ако ти рънваш скрипта и имаш много клиенти.
                                Клиентите ти обаче винаги ще загубят като цяло. Пари не се създават от въздуха.
                                То затова и псевдонаучните термини и лакардии, може някой и да се хване.



                                Тук няма как да не се съглася с теб, като цяло!

                                Коментар

                                Working...
                                X