IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо повечето трейдъри губят?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • MateevМатеев тука ли си бре ... докладвам за 100 сделки за които писахме по горе в темата ...само че не са 100 ами 144 ...от февруари 24 до вчера 13 март ...без стоп и с някакъв Мартингеил и горе долу интуитивно , ако разбира се понятията за интуйция се припокриват.... сега може да изчислиш спокойно колко струва системата ... опитвам се да кача и сделките но нещо не успявам ..качвам само графиката на акаунта а сделките и profit фактора и другите неща не успявам
    Attached Files
    Last edited by trade; 14.03.2020, 23:08.
    Pip master

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Мда... с бонусите от инстафорекс и разни други подобни
      Представи си колко съм добър след като мога да правя пари с брокер като Инстата със спред 6 пъти по висок от на други брокери и рекотиране при новини
      FinancialMarkets.Zone

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение


        До къде стигна със заветната цел от 100 милиона на година?
        До тук съм на 99 000 000
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
          Мерси, айде да не съм най-великият, но един от най-великите

          Това ферари сигурно го сънуваш вече, все ти е в акъла
          Мда... с бонусите от инстафорекс и разни други подобни

          Ферарито да не е от някой бонус? Навремето покерстарс раздаваха някакво порше такива спомени имам, явно инстафорекс са ви дали по една снимка с ферарито което така и не искаш да покажеш

          До къде стигна със заветната цел от 100 милиона на година?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Е ти не знаеш ли че КВВ е най-великият трейдър. Разбира от всичко, кОпува и прУдава на дъна и върхове. Другият месец отново ще играе за ферари..... ама за тия ферарита от зрънчовци
            Мерси, айде да не съм най-великият, но един от най-великите

            Това ферари сигурно го сънуваш вече, все ти е в акъла
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Е защо не писа, че продаваш и че там е върха, лаладжийо?

              Такива булшитъри-драскачи като тебе са най-безсмислената част от пазара.

              Е ти не знаеш ли че КВВ е най-великият трейдър. Разбира от всичко, кОпува и прУдава на дъна и върхове. Другият месец отново ще играе за ферари..... ама за тия ферарита от зрънчовци

              Коментар


              • Е па щом става въпрос за върхове и дъна да си спазим обещанието от постовете в темата. Трейда е на златото на М30 на Метатрейдъра .



                Click image for larger version

Name:	GOLDM30.png
Views:	2
Size:	9.8 КБ
ID:	3556055




                Коментар


                • Е защо не писа, че продаваш и че там е върха, лаладжийо?

                  Такива булшитъри-драскачи като тебе са най-безсмислената част от пазара.

                  Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                  Е то падна ама аз продадох преди месец на върха

                  ти явно не ги усещащ толкова нещата щом още държиш, язък че псоелдните 2,3 години заминаха за седмица
                  Last edited by Money; 14.03.2020, 15:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Декември 2008 си купил и още държиш, Амазон и Епъл предполагам? Сиреч бай енд холд.

                    Ета така те искам, брато

                    И сега като падна Амазона и ау, ау, аууууу! И си пак на +2700%. Хайде, майната му на "системното". То и без това носи мижави стотинки и ти отнема по цял ден в безсмислени настройки и нърдовско цъкане.

                    Е то падна ама аз продадох преди месец на върха

                    ти явно не ги усещащ толкова нещата щом още държиш, язък че псоелдните 2,3 години заминаха за седмица
                    Last edited by k_v_v_; 14.03.2020, 15:40.
                    FinancialMarkets.Zone

                    Коментар


                    • Та в тоя ред на мисли ако беше купил Виза на 79.5 през 2016, февруари месец беше на пик на 214. И сега аууууу, ауууууу, ауууууууууу! Леле как падна... на $176. Ужас!



                      А с тебе ще си говорим след 5-6 години пак и тогава пак ще сравняваме. Виза вече на 450-500. Но ти пак ще сръбваш студена водица

                      Даже този точно пост ще ти го изровя тогава и ти хън мън, ама такова-онакова... новото ферари, дъра-бъра два чадъра

                      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Декември 2008 си купил и още държиш, Амазон и Епъл предполагам? Сиреч бай енд холд.

                      Ета така те искам, брато

                      И сега като падна Амазона и ау, ау, аууууу! И си пак на +2700%.

                      Коментар


                      • Декември 2008 си купил и още държиш, Амазон и Епъл предполагам? Сиреч бай енд холд.

                        Ета така те искам, брато

                        И сега като падна Амазона и ау, ау, аууууу! И си пак на +2700%. Хайде, майната му на "системното". То и без това носи мижави стотинки и ти отнема по цял ден в безсмислени настройки и нърдовско цъкане.


                        Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                        2008 декември купувах, все пак не съм чак такъв майстор като тебе, давам си малко толеранс

                        И кво викаш става SP500 там нямаш ли, че го рекламираше или сега нямаш, ама като върне може да си имал, дай някаква статистика за фондовете, нали ги следиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Е, защо 2008? Не взе ли март месец 2009?

                          Като ще казваш със задна дата барем избери баш дъното

                          2008 декември купувах, все пак не съм чак такъв майстор като тебе, давам си малко толеранс

                          И кво викаш става SP500 там нямаш ли, че го рекламираше или сега нямаш, ама като върне може да си имал, дай някаква статистика за фондовете, нали ги следиш?
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • Ало, системните, как ги правите тези бектестове като не можете да нацелите дъното за минал период!


                            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Е, защо 2008? Не взе ли март месец 2009?

                            Като ще казваш със задна дата барем избери баш дъното

                            Коментар


                            • Е, защо 2008? Не взе ли март месец 2009?

                              Като ще казваш със задна дата барем избери баш дъното

                              Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                              И аз така ама 2008 ма купих технологични предимно

                              Ти не се ли кълнеше в индексите и то в SP500, нали той беше по-по-най и аутперформваше всичко, там къде купи?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Вече го направих. Нещата са купени преди години, някои преди 6 години. Вземи само Виза ако щеш. Нея даже не съм я взимал чак толкова отдавна. Виж колко е расла от 2016 насам и сравни с S&P 500.

                                Направи същото с Адидас. Купувал съм 2012 на 68, 2013 на 81 и 2014 на 56. Направи сметка, сравни с ДАКС.


                                И аз така ама 2008 ма купих технологични предимно

                                Ти не се ли кълнеше в индексите и то в SP500, нали той беше по-по-най и аутперформваше всичко, там къде купи?
                                Last edited by k_v_v_; 14.03.2020, 12:25.
                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X