IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Преди малко ми изтече 10-дневния BAN във форума на InstaForex и аз влязох за да напиша един единствен постиг, описващ какво ми е отношението към Privelege (Йордан Митев). Както и можеше да се очаква, няколко минути след това постинга беше изтрит, а аз получих ДОЖИВОТЕН BAN. Дотук добре - самопровъзгласилия се ДИКТАТОР ми показа кой коли и кой беси във форума на InstaForex. Но това аз си го знаех и от по-рано.

    Новият момент се състои в това, че с този доживотен BAN на практика Йордан Митев ОТКРАДНА ОТ МЕНЕ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ДОЛАРА. Вече нямам никакъв шанс да си изтегля парите от брокера-измамник InstaForex, защото при забранен акаунт във форума се забранява и всичко останало по отношение на бонусния акаунт в InstaForex.

    Ето така драги ми колеги бандата мошеници от InstaForex процедира с печелившите клиенти - трие им постингите, банва ги, и най-накрая ДИРЕКТНО ИМ КРАДЕ ПАРИТЕ !!! И съучастник в това престъпление от българска страна е лицето Йордан Митев с прозвището Privelege.
    добре ве разбрахме, че са мошшеници, а да те пита човек с кой акъл се занимаваш с тия форексови боклуци, не можа ли нешо друго да джиткаш с нормален брокер е акции е бензина днеска е с 9% нагоре, кажи кога тия смръдливи валути праят такива движения и после брокера виновен ?!? Леверейдж ползва ли от тези, т.е. пари от тях на заем взе ли да залагаш срещу тях ?!? Аз лично нема ти дам кредит да залагаш срещу мене и после да ми ревеш че съм ти взел парите защото вие залагате на CFD т.е. срещу брокера със заем от него самия, не търгувате никви валути, поръчките не стигат никакъв пазар защото с 8к не пускат там на какъв език да ви го обясним?!? Минимална поръчка е 1 лот от 100 000 единици вие немате х1.2 млн. сметки за комарекса, за да пускате такова нещо ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

      ако е за тая измама за обратната вода - наподобява ми око за око, зъб за зъб, и от трън та на глог
      Историята с Pyramid е друга и не е свързана с тематиката на тази тема. С него се познаваме отдавна и той се опитва да ми продаде няколко "изобретения", които аз отказвам да купя. Не че омаловажавам неговата работа или неговите открития - просто не проявявам интерес, защото изобретенията са в области, които са далеко от това, с което се занимавам в моите бизнеси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Това и мисля да направя. Мисля да заведа срещу Йордан Митев както гражданско, така и криминално (по наказателния кодекс) дело за ИЗМАМА В ОСОБЕНО ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ.
        Завеждай бе човек, не се мотай, завеждай по най-бързия начин, Плащаш на готин адвокат и нещата се задвижват. Но и сезирай всички възможни институции. Това е измама и мародерство. Ти си човекът на правата позиция и справедливостта, излез от удобния шезлонг зад компютъра и се задействай, Отрепките трябва да бъдат посочени на обществото
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

          Пускай съобщения до всички възможни институции, - да спрат дейността на мерзавците, Това е схема за измами, подобни на телефонните. Редно е да се информират обществото и институциите!!!
          Това и мисля да направя. Мисля да заведа срещу Йордан Митев както гражданско, така и криминално (по наказателния кодекс) дело за ИЗМАМА В ОСОБЕНО ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Намерѝ институционален път, ударѝ ги, върнѝ си парите. Пожелавам ти го. Дано ти провърви. Успех!
            А, дотогава, ми звъннѝ, чуй какво имам да ти кажа, и можеш да направиш доста милиони горница. Телефонът ми е същият, както 2008-ма.
            За информацията ще ми платиш, разбира се но, едва след като спечелиш, %от печалбата. Не е без да имам сметка, това е моя инвестиция в STS холдинг. В развитието на целевата номенклатура и т.н. (и без това, по класификация към момента, в обхвата на индустриален интерес на холдинга ви), ще ви съдействам като инженер. Без да съм толкова добър като теб, съм явно, единственият, съзрял Възможността. Възползвай се. Не е малко, че изобщо ви подавам тази ръка но, ти си знаеш. Тѝ мен избаня до живот във форума си...
            Поздрави.
            ако е за тая измама за обратната вода - наподобява ми око за око, зъб за зъб, и от трън та на глог
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Преди малко ми изтече 10-дневния BAN във форума на InstaForex и аз влязох за да напиша един единствен постиг, описващ какво ми е отношението към Privelege (Йордан Митев). Както и можеше да се очаква, няколко минути след това постинга беше изтрит, а аз получих ДОЖИВОТЕН BAN. Дотук добре - самопровъзгласилия се ДИКТАТОР ми показа кой коли и кой беси във форума на InstaForex. Но това аз си го знаех и от по-рано.

              Новият момент се състои в това, че с този доживотен BAN на практика Йордан Митев ОТКРАДНА ОТ МЕНЕ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ДОЛАРА. Вече нямам никакъв шанс да си изтегля парите от брокера-измамник InstaForex, защото при забранен акаунт във форума се забранява и всичко останало по отношение на бонусния акаунт в InstaForex.

              Ето така драги ми колеги бандата мошеници от InstaForex процедира с печелившите клиенти - трие им постингите, банва ги, и най-накрая ДИРЕКТНО ИМ КРАДЕ ПАРИТЕ !!! И съучастник в това престъпление от българска страна е лицето Йордан Митев с прозвището Privelege.
              Намерѝ институционален път, ударѝ ги, върнѝ си парите. Пожелавам ти го. Дано ти провърви. Успех!
              А, дотогава, ми звъннѝ, чуй какво имам да ти кажа, и можеш да направиш доста милиони горница. Телефонът ми е същият, както 2008-ма.
              За информацията ще ми платиш, разбира се но, едва след като спечелиш, %от печалбата. Не е без да имам сметка, това е моя инвестиция в STS холдинг. В развитието на целевата номенклатура и т.н. (и без това, по класификация към момента, в обхвата на индустриален интерес на холдинга ви), ще ви съдействам като инженер. Без да съм толкова добър като теб, съм явно, единственият, съзрял Възможността. Възползвай се. Не е малко, че изобщо ви подавам тази ръка но, ти си знаеш. Тѝ мен избаня до живот във форума си...
              Поздрави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Преди малко ми изтече 10-дневния BAN във форума на InstaForex и аз влязох за да напиша един единствен постиг, описващ какво ми е отношението към Privelege (Йордан Митев). Както и можеше да се очаква, няколко минути след това постинга беше изтрит, а аз получих ДОЖИВОТЕН BAN. Дотук добре - самопровъзгласилия се ДИКТАТОР ми показа кой коли и кой беси във форума на InstaForex. Но това аз си го знаех и от по-рано.

                Новият момент се състои в това, че с този доживотен BAN на практика Йордан Митев ОТКРАДНА ОТ МЕНЕ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ДОЛАРА. Вече нямам никакъв шанс да си изтегля парите от брокера-измамник InstaForex, защото при забранен акаунт във форума се забранява и всичко останало по отношение на бонусния акаунт в InstaForex.

                Ето така драги ми колеги бандата мошеници от InstaForex процедира с печелившите клиенти - трие им постингите, банва ги, и най-накрая ДИРЕКТНО ИМ КРАДЕ ПАРИТЕ !!! И съучастник в това престъпление от българска страна е лицето Йордан Митев с прозвището Privelege.
                Пускай съобщения до всички възможни институции, - да спрат дейността на мерзавците, Това е схема за измами, подобни на телефонните. Редно е да се информират обществото и институциите!!!
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Преди малко ми изтече 10-дневния BAN във форума на InstaForex и аз влязох за да напиша един единствен постиг, описващ какво ми е отношението към Privelege (Йордан Митев). Както и можеше да се очаква, няколко минути след това постинга беше изтрит, а аз получих ДОЖИВОТЕН BAN. Дотук добре - самопровъзгласилия се ДИКТАТОР ми показа кой коли и кой беси във форума на InstaForex. Но това аз си го знаех и от по-рано.

                  Новият момент се състои в това, че с този доживотен BAN на практика Йордан Митев ОТКРАДНА ОТ МЕНЕ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ДОЛАРА. Вече нямам никакъв шанс да си изтегля парите от брокера-измамник InstaForex, защото при забранен акаунт във форума се забранява и всичко останало по отношение на бонусния акаунт в InstaForex.

                  Ето така драги ми колеги бандата мошеници от InstaForex процедира с печелившите клиенти - трие им постингите, банва ги, и най-накрая ДИРЕКТНО ИМ КРАДЕ ПАРИТЕ !!! И съучастник в това престъпление от българска страна е лицето Йордан Митев с прозвището Privelege.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    При висички положения, следете какво се случва , не се предоверявайте на никой, аз лично нямам 100% доверие на нито един брокер. Но все пак трябва да се работи през някой. Горните са били коректни към мен, което разбира се не е гаранция, че ще бъдат коректни и към вас.
                    Даже при сегашната обстановка хората трябва да са в пъти по внимателни. При по- малкия ливъридж печалбите на брокерите са се свили в пъти и много от тях са на ръба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Сигурен съм, че визираш себе си с това "тарикатите са хора, искат да ядат".

                      Познах, нали?

                      В тоя смисъл, би ли ни казал какви "други неща" искат тарикатите? Може пък да се вречем и да ти помогнем... /на първо време със съвет/
                      Не, не позна. Разбира се, че ви открехвам но... Ти с какъв „съвет” ще ми помогнеш? Ще ми се да бях по-тарикат, ама онѝ носят вода на баламите, пък и (здравословно) ме мързи... Дай да видим. Ако е добър, може и да почерпя.
                      Last edited by Pyramid; 16.09.2019, 06:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Много пъти съм го казвал: И тарикатите са хора, искат да ядат. И други неща. И ги хранят, познайте, кои?
                        - Ха така.

                        Сигурен съм, че визираш себе си с това "тарикатите са хора, искат да ядат".

                        Познах, нали?

                        В тоя смисъл, би ли ни казал какви "други неща" искат тарикатите? Може пък да се вречем и да ти помогнем... /на първо време със съвет/

                        Коментар


                        • Todor Sabev - ти парите си не можеш да изтеглиш дето си внесъл защото те са ги изхарчили и нямат повечето флорекс брокери след 2008 са така - пред фалит, след фалит.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                            Явно не сме се разбрали. Едва ли регулиран бъкет да ти откаже теглене, но стигнеш ли определена сума, ще ти попречат да продължиш и дори ще ти помогнат да загубиш нещо, докато ти дойде акъла. Или директно ще те "помолят" да не използваш услугите им в бъдеще.

                            ​Квв може да потвърди горното конкретно по повод на Актив.
                            Аз съм имал проблеми със слипидж при актива по време на новини преди години. След това не съм видял да се е повторило. Актива като цяло ме слипват малко повече от други.

                            Тъй като другите им условия са добри и цялостно са на ниво и съм сигурен, че няма да ми откажат теглене ги ползвам все още.

                            Като цяло винаги може да има изцепка при даден брокер, често и техническа. Затова е хубаво да се ползват няколко, товаве моето мнение.

                            Досега не ми се е случило брокер да ме прецака с теглене. И от инстата тегля често и всеки път очаквам да ми е последен и да ми окажат, но досега не се е случило и ще продължа да ги точа докато позволяват. Инстата търгувам само с бонуси и никога не бих вкарал мои пари. Условията също са им доста по-лоши от на другите брокери, които ползвам.

                            Брокери като FXCM(може да договорите по- добри условия за големи депозити), LMAX(минимален депозит 10к), IC Markets(скоро левъриджа сигурно ще е 1:20), Darwinex, предлагат доста добри условия и изпълнение. Със сигурност има и други, за които нямам впечатление, от популярните брокери не бих препоръчал IG които също са ме слипвали прилично.
                            Бг брокери също има читави, Карол, Бенчмарк...

                            При висички положения, следете какво се случва , не се предоверявайте на никой, аз лично нямам 100% доверие на нито един брокер. Но все пак трябва да се работи през някой. Горните са били коректни към мен, което разбира се не е гаранция, че ще бъдат коректни и към вас.
                            Last edited by k_v_v_; 15.09.2019, 23:02.
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Много пъти съм го казвал: И тарикатите са хора, искат да ядат. И други неща. И ги хранят, познайте, кои?
                              - Ха така.

                              Коментар


                              • Явно не сме се разбрали. Едва ли регулиран бъкет да ти откаже теглене, но стигнеш ли определена сума, ще ти попречат да продължиш и дори ще ти помогнат да загубиш нещо, докато ти дойде акъла. Или директно ще те "помолят" да не използваш услугите им в бъдеще.

                                ​Квв може да потвърди горното конкретно по повод на Актив.

                                Коментар

                                Working...
                                X