IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Разбрах - трябва да чакам ruseneca да ме обвини с поредната измислица, за да имам право на отговор. Така ли е?
    Че кое от моите изречения до този момент е измислица? Аз от твоите писаници мога да дам минимум 3 такива примера, започвайки от пост номер 1 в тази тема. Няма как да ти повярваме, след като още там си се опитал убедително да излъжеш.

    А и позволение нямаш да копираш лична информация от моя Facebook профил и да я качваш тук. Нито ти, нито Инвестор.БГ.


    С Уважение,
    Bulgaria-Forex™

    Коментар


    • Хайде бан и за Матеев.Та никой да не ви чете форума.Човека предупреждава за потенциална измама и трябва да му се даде трибуна.За това са форумите да се събира независима информация.А иначе всеки мошеник с повечко пари плаща на гугчо и излиза най отгоре.Мисля ,че Матеев им закри бизнеса на тия.
      http://avtokurs.alle.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
        Темата не е ваш личен блог.
        Разбрах - трябва да чакам ruseneca да ме обвини с поредната измислица, за да имам право на отговор. Така ли е?

        Коментар


        • Темата не е ваш личен блог.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Mateev, прекалявате със спама.
            Темата е създадена с цел да се оплача от ИнстаФорекс затова, че ме измамиха и ограбиха. Следователно в нея е допустима всяка една информация, че Инстафорекс са мошеници. Целта е всички Българи да го разберат това, за да не си дават парите на този брокер. Смятам да развивам темата още дълго време и да събера в нея линкове от целия свят от хора, пострадали от Инстафорекс.

            Аз така разсъждавам. Как може по друг начин да предпазя другите посетители на форума и Българските трейдери от мошенгиите на Инстафорекс? Как с по-меки думи да кажа, че Инстафорекс лъже, мами и ограбва клиентите си?

            Дайте ми насоки как мога да продължа да развивам темата, без да нарушавам правилата на Инвестор.бг.

            Ако считате, че тази тема не е подходяща за страниците на Инвестор.бг, кажете ми, преди да я изтриете. Дайте ми малко време да си копирам постингите в друг форум, и чак тогава я итрийте. Не че не мога да ги напиша отново, но ще ми спестите време.

            С Уважение и благодаря за разбирането,
            Росимир Матеев

            Коментар


            • Mateev, прекалявате със спама.
              रादोस्त

              Коментар


              • Тази тема стана много популярна и идват да я четат все повече и повече трейдери, пък и други българи, които не са трейдери. Затова ще се постарая в нея да публикувам много други материали от целия свят, в които се разобличават БАНДИТИТЕ ОТ ИНСТАФОРЕКС.

                Ето например още една статия на тема: КРАДЦИТЕ НИКОГА НЕ СПЯТ

                Тази статия не визира точно ИНСТАФОРЕКС, а и всички други БРОКЕРИ-МОШЕНИЦИ, единствената цел на които е ДА ОТКРАДНАТ ПАРИТЕ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ КЛИЕНТИ. В статията се описва как да ги разпознаем тези брокери и как да се предпазим от тях. Четейки статията човек остава с впечатлението, че тя е писана именно за ИНСТАФОРЕКС. Всички долнопробни методи за измама и за кражба, описани в статията, се прилагат и от ИНСТАФОРЕКС.

                Българските трейдери трябва много внимателно да прочетат тази статия, да сравнят методите с тези на ИНСТАФОРЕКС, и след като със собствените си очи се убедят, че ТОВА Е ИСТИНА, да напуснат ИНСТАФОРЕКС и да бягат от него през девет планини в десета.

                Ето я статията КРАДЦИТЕ НИКОГА НЕ СПЯТ
                https://www.capital.bg/biznes/moiat_...koga_ne_spiat/
                Last edited by Mateev; 06.10.2019, 21:17.

                Коментар


                • Ето една статия от Украйна, в която директно разказват за ФИНАНСОВАТА ПИРАМИДА ИНСТАФОРЕКС и за това какви ИЗМАМИ са правили техните подлоги-съучастнци в Украйна. Ситуацията е същата като в България - всячески измами и кражби по време на отваряне и затваряне на сделки, и разбира се черешката на тортата - ОТКАЗ НА ИНСТАФОРЕКС ДА ИЗПЛАТИ ПАРИТЕ НА КЛИЕНТИТЕ СИ. Същите измами има и от тамошния Privelege - никакво съдействие, триене на оплакванията във форума, оплюване на клиентите и обвиняването им в хиляди измислени грехове, с което да оправдаят КРАЖБАТА НА ПАРИ ОТ ТЕХНИТЕ АКАУНТИ !!!

                  Ако някой не се оправя с руския език, мога да си направя труда да преведа на български цялата статия, за да може всички българи да осъзнаят ГОЛАТА ИСТИНА, а именно че

                  БРОКЕРА ИНСТАФОРЕКС и неговите съучастници в България СА БАНДИТИ, МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ, които по всички възможни начини се опитват да се доберат до парите на честните Българи, с цел ДА ГИ ОТКРАДНАТ.

                  Ето го линка към оригиналната статия:
                  https://kompromat1.live/articles/617...tsja_ot_aresta
                  Last edited by Mateev; 06.10.2019, 21:04.

                  Коментар


                  • Ето извадка от интернет и на други хора, които се жалват, че ИНСТАФОРЕКС НЕ ИМ ДАВА ДА СИ ИЗТЕГЛЯТ ПАРИТЕ. Тоест БАНДИТИЗМА НА БРОКЕРА не се проявява само в България. Той е такъв и във всички други държави, в които ПИРАМИДАТА има дейност.:

                    Last edited by Mateev; 06.10.2019, 20:41.

                    Коментар


                    • Privelege в опитите си да се защити всъщност се издаде каква е СХЕМАТА НА ПИРАМИДАТА ИНСТАФОРЕКС за обиране на българските граждани. Схемата е много елементарна - посредством лъжа и измама Инстафорекс прибира парите на лапнишараните, които се хванат на въдицата, като с тези пари правят разни промоции с цел набиране на още и още други лапнишарани. Част от тези пари се изпират посредством даване на заплати на мъртви души, и с изпраните вече пари вероятно се извършват други незаконни дейности.

                      За да могат да ограбят колкото се може повече пари, Инстафорекс имат на сайта си 100 различни начина и метода за получаване на клиентски пари. Методите за обратно плащане на печалбите са само един или два, като пред тегленето на пари са поставени поне 100 препятствия, заобикалянето на които е почти мисия невъзможна. Например пари човек може да тегли само по начина, по който ги е внесъл. Да, ама този начин ако вече не се поддържа от Инстата ?????? Това е често срещани явление. Стига се до там, че темата за обсъждане на това как човек да изтегли някакви пари е дълга вече няколко стотин страници, и ежедневно в нея има нови и нови жалби и оплаквания. Голяма част от тези оплаквания се трият, което за кой ли път доказва бандитизма на администраторите на форума. Напоследък най-популярна стана темата за теглене на пари от инстата посредством лайткойн и прекарването им по едни много дълги и сложни пътища само и само нещастните клиенти на Инстафорекс да намерят някакъв нищожен шанс да изтеглят някой друг долар, който все още не е откраднат от бандитите.

                      В условията на техните промоции, както и в условията на реалните акаунти, има 100 различни точки, които дават правото на брокера ДА ТЕ ИЗМАМИ, като ти ОТКРАДНЕ ПАРИТЕ само защото си нарушил нещо много дребно. Например ако сделката има продължителност, по-малка от 5 минути, Инстата има правото ДА ОТКРАДНЕ ПАРИТЕ ОТ ЦЕЛИЯ АКАУНТ. Или недай си боже се случат насрещни сделки във друг клиентски акаунт, Инстата веднага ще обяви това за измама, и ЩЕ ОТКРАДНЕ 100% от парите в двата акаунта.

                      Най-висшата форма на САМОЗАБРАВИЛ СЕ БАНДИТИЗЪМ Privelege демонстрира всеки божи ден. Ако той беше представител на нормален брокер, за най-дребното жалване на някой клиент щеше да напише официално писмо, в което щеше да се извини от името на брокера, и щеше да обясни какво и как може да се направи, за да си получа ОТКРАДНАТИТЕ 10 000 лева. Така правят честните и почтени брокери. БРОКЕРИТЕ-БАНДИТИ и техните подлоги-съучастници като Privelege започват да оплюват клиента и да го заливат с помия в публичното пространство,

                      Аз съм благодарен на Privelege, че публично показа на всички каква долна отрепка представлява както той самия, така и представлявания от него брокер Инстафорекс. Със всеки допълнителен свой постинг в този форум той пада все по-ниско и по-ниско, и изкарва наяве истинската си същност. Започва да ми заприличва на вица за убиеца, който като оправдания за действията си казва на съдията "Ами тя ме погледна накриво, и затова я заколих". Та и сега същото - криминално проявените лица като Privelege всъщност имат ИЗКРИВЕНО МИСЛЕНЕ и ИЗКРИВЕНА ЦЕННОСТНА СИСТЕМА. За тях казването на една лоша дума е много по-тежко "престъпление" от "невинната" КРАЖБА НА 10 000 лева. Такива хора не просто са за затвора - такива хора са за ПСИХИАТРИЯТА В ЗАТВОРА.

                      ПС: Радвам се, че Privelege си е направил труда да ме проучи така, както и аз го проучвам в момента. Така той вече е разбрал с кого си има работа. Има си работа с честен бизнесмен, собственик и Управител на десетки фирми, който има много пари и който плаща МИЛИОНИ ЛЕВОВЕ ДАНЪЦИ на тази държава. В сравнение с мене Privelege е един ПАРАЗИТ НА ОБЩЕСТВОТО, който не само че не е донесъл никаква полза и не е платил никакви данъци, но и в същото време е НАНЕСЪЛ МНОГО ЩЕТИ както на държавата, така и на хиляди нейни граждани.
                      Last edited by Mateev; 06.10.2019, 20:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        Излагаш се! На 58 години поведението ти е повече от срамно, да не говорим за купищата лъжи и обвинения в престъпления, за които ТИ САМИЯ ще понесеш отговорност!
                        [ATTACH=CONFIG]n3507473[/ATTACH]
                        Ето това ти една МНОГО малка част от последния ти пост във форума, който ДОКАЗВА, че ТИ с ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ за нарушаване на правилата извършваш това нарушение за N-ти пореден път. Според тях ние имаме правото да те баннем за постоянно, което сме и направили. Последиците от това са изключване и от бонус кампанията на форума.

                        Така че да отправяш публично обвинения за престъпление, в което нито аз, нито който и да било друг е бил замесен, Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! Сега си изплачи мъката на адвокатите си, може и да получиш съчувствие от тях. Ние сме безкомпромисни що се отнася до нарушаване на реда във форума, което ти си си позволил 4 ПЪТИ, за което си и санкциониран от наша страна.

                        За четвъртото си нарушение си изключително прав, то е с ранг на саморазправа и публично отправяне за саморазправа, така че няма за какво да се оплакваш, действал си С ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ за последиците от публикацията си. За всяко нарушение има санкция.

                        Относно публикуването на трети, пети и десети физически лица, едно от които НАПЪЛНО ЗАКОННО е било използвано като контрагент за регистрация на домейн на територията на България с разширение .BG, бих ти казал да си гледаш и да се интересуваш от финансовото състояние на собствения си обръч от фирми, защото ако финансовото им състояние е добро, нямаше да изпапкат 3,7 милиона публично финансиране. Поне такива са данните според твоето любимо място за търсене на информация - ТР.

                        След като си се съгласил с условията на бонус кампанията, където ясно е записано, че компанията може да си прибере кредитирания бонус, тъй като парите са си изцяло нейни, и ПЕЧАЛБАТА от търговията с бонуса без да ти дава никакви обяснения защо, за измама не може и дума да става.

                        Друг е въпроса, че не компанията е отказала да ти изплати нещо, ти просто си проявил НЕБРЕЖНОСТ като не си идентифицирал сметката, което означава, че не си пълноправен клиент, след като не си изпълнил едно от задълженията си. А това, че ние сме те баннали, НЕ Е защото някой нещо ти дължи, а защото явно и ДОКАЗУЕМО си нарушил 4 ПЪТИ правилата на форума, според които ние сме ЗАДЪЛЖЕНИ да го направим.

                        Това е все едно утре с ясното съзнание да убиеш човек, да бъдеш съден и да тръгнеш да се жалваш срещу съдията за присъдата си. След като си виновен, по-добре си трай! Публичните клевети и обвинения в престъпления единствено утежняват ситуацията ти!

                        Както се казва, да си мислил навремето, не пред свършен факт!
                        На пачи яйца се насади, малкия. Сам. Дупе да ти е яко.
                        А състав на престъпление точно в този случай, при Матеев, с лупа да дириш, няма. На светлинни години си от прецизността, а си се захванал и с грешния човек. Не знаеш, как познава законите и какво означава подреденост. По-добре, си плати, извини се публично и се покрий. Задълго. Идва Бързият Влак.
                        БЯГАЙ И СЕ СПАСЯВАЙ.

                        Препоръка е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Каквито и измислици да плещиш, това не променя факта, че ти и Orion с едно чукване на мишката отнехте от мене няколко хиляди долара. Няма оправдание за това ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, така че не ми се прави на света вода ненапита, а си стягай парцалите за затвора.

                          Между другото благодаря ти за този постинг, в който ти ни информираш, че ИнстаФорекс нямат представители в България. Тогава ми е много любопитно тези 300 000 лева годишно за какво ги дават като заплати и на кого.

                          Колкото до другите клиенти на InstaFоrex - те вече видяха, че един никой си (за какъвто се представяш) с едно чукване на мишката може да им ОТКРАДНЕ ПАРИТЕ. И след това крадеца да обяви, че те не са били изрядни, обиждали са други хора, и прочее подобни недоказуеми измислици. Тези ги разправяй на баба си, но пред съда тези измислици няма да минат. В същото време аз имам неопровержимо доказателство с ежедневните отчети от търговската платформа, в които се вижда колко са спечелените от мене и откраднатите от тебе пари.

                          И ако си мислиш, че това ще ти се размине, жестоко се лъжеш. Моето "прегрешение" е само едно - вадя информация от едно публично място и я слагам на друго. Твоето обаче не е прегрешение - твоето е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, защото става въпрос за ИЗМАМА, чрез която от мене са отнети МОИ ПАРИ. Няма оправдание за това престъпление, незаисимо от това какво какво къде и на кого съм казал. Това осъзнаваш ли го, или трябва да ти го повторя като на бавноразвиващ се:

                          ИЗМАМА ==> ПАРИ ОТ МОЯ ДЖОБ в джоба на ИНСТАФОРЕКС със съучастието на ЙОРДАН МИТЕВ (Privelege).

                          Набий си го това червеното в главата и започвай да си търсиш адвокат, защото ще ти трябва.
                          Излагаш се! На 58 години поведението ти е повече от срамно, да не говорим за купищата лъжи и обвинения в престъпления, за които ТИ САМИЯ ще понесеш отговорност!
                          Click image for larger version

Name:	Screenshot_2.png
Views:	1
Size:	15.0 КБ
ID:	3507473
                          Ето това ти една МНОГО малка част от последния ти пост във форума, който ДОКАЗВА, че ТИ с ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ за нарушаване на правилата извършваш това нарушение за N-ти пореден път. Според тях ние имаме правото да те баннем за постоянно, което сме и направили. Последиците от това са изключване и от бонус кампанията на форума.

                          Така че да отправяш публично обвинения за престъпление, в което нито аз, нито който и да било друг е бил замесен, Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! Сега си изплачи мъката на адвокатите си, може и да получиш съчувствие от тях. Ние сме безкомпромисни що се отнася до нарушаване на реда във форума, което ти си си позволил 4 ПЪТИ, за което си и санкциониран от наша страна.

                          За четвъртото си нарушение си изключително прав, то е с ранг на саморазправа и публично отправяне за саморазправа, така че няма за какво да се оплакваш, действал си С ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ за последиците от публикацията си. За всяко нарушение има санкция.

                          Относно публикуването на трети, пети и десети физически лица, едно от които НАПЪЛНО ЗАКОННО е било използвано като контрагент за регистрация на домейн на територията на България с разширение .BG, бих ти казал да си гледаш и да се интересуваш от финансовото състояние на собствения си обръч от фирми, защото ако финансовото им състояние е добро, нямаше да изпапкат 3,7 милиона публично финансиране. Поне такива са данните според твоето любимо място за търсене на информация - ТР.

                          След като си се съгласил с условията на бонус кампанията, където ясно е записано, че компанията може да си прибере кредитирания бонус, тъй като парите са си изцяло нейни, и ПЕЧАЛБАТА от търговията с бонуса без да ти дава никакви обяснения защо, за измама не може и дума да става.

                          Друг е въпроса, че не компанията е отказала да ти изплати нещо, ти просто си проявил НЕБРЕЖНОСТ като не си идентифицирал сметката, което означава, че не си пълноправен клиент, след като не си изпълнил едно от задълженията си. А това, че ние сме те баннали, НЕ Е защото някой нещо ти дължи, а защото явно и ДОКАЗУЕМО си нарушил 4 ПЪТИ правилата на форума, според които ние сме ЗАДЪЛЖЕНИ да го направим.

                          Това е все едно утре с ясното съзнание да убиеш човек, да бъдеш съден и да тръгнеш да се жалваш срещу съдията за присъдата си. След като си виновен, по-добре си трай! Публичните клевети и обвинения в престъпления единствено утежняват ситуацията ти!

                          Както се казва, да си мислил навремето, не пред свършен факт!
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Каквито и измислици да плещиш, това не променя факта, че ти и Orion с едно чукване на мишката отнехте от мене няколко хиляди долара. Няма оправдание за това ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, така че не ми се прави на света вода ненапита, а си стягай парцалите за затвора.

                            Между другото благодаря ти за този постинг, в който ти ни информираш, че ИнстаФорекс нямат представители в България. Тогава ми е много любопитно тези 300 000 лева годишно за какво ги дават като заплати и на кого.

                            Колкото до другите клиенти на InstaFоrex - те вече видяха, че един никой си (за какъвто се представяш) с едно чукване на мишката може да им ОТКРАДНЕ ПАРИТЕ. И след това крадеца да обяви, че те не са били изрядни, обиждали са други хора, и прочее подобни недоказуеми измислици. Тези ги разправяй на баба си, но пред съда тези измислици няма да минат. В същото време аз имам неопровержимо доказателство с ежедневните отчети от търговската платформа, в които се вижда колко са спечелените от мене и откраднатите от тебе пари.

                            И ако си мислиш, че това ще ти се размине, жестоко се лъжеш. Моето "прегрешение" е само едно - вадя информация от едно публично място и я слагам на друго. Твоето обаче не е прегрешение - твоето е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, защото става въпрос за ИЗМАМА, чрез която от мене са отнети МОИ ПАРИ. Няма оправдание за това престъпление, незаисимо от това какво какво къде и на кого съм казал. Това осъзнаваш ли го, или трябва да ти го повторя като на бавноразвиващ се:

                            ИЗМАМА ==> ПАРИ ОТ МОЯ ДЖОБ в джоба на ИНСТАФОРЕКС със съучастието на ЙОРДАН МИТЕВ (Privelege).

                            Набий си го това червеното в главата и започвай да си търсиш адвокат, защото ще ти трябва.
                            Mateew, измекярите опипват почвата, да видят, какво имаш срещу тях, не им се обяснявай много и не си разкривай много картите- Измекярите когато и да ги нарита човек, може да е късно. Събирай и трупай в папката и после безмилостно ги удари тези жалки отрепки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                              Уважаеми, вие продължавате да творите измислици от девета глуха...или по-скоро ТИ, че вече покрай Теорията на вероятностите се познаваме значително повече...

                              КЪДЕ е посочено, че Инстафорекс има БЪЛГАРСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ? Такъв няма! Моето задължение във форума е да се уверя, че всеки спазва правилата на форума, а не да посреднича между брокер и клиент! Още повече, че се касае за информация, защитена ПО ЗАКОН! Не съм оторизиран нито от брокера, нито от когото и да било да обработвам или разпространяват такава информация

                              Ако твърдиш, че си изпратил документи, но те са били отказани или така са си стояли в профила ти, това означава само, че отново лъжеш и то безобразно. Това, че си качил документи не означава, че брокерът ще ги приеме. Ако не си получил имейл за потвърждение, че сметката е напълно идентифицирана, то явно проблемът не е в брокера, а в теб самия! Ясно е разписано какви документи са необходими и как да бъдат прикачени в профила. От милиони активни потребители от 4 континента, участващи в тази кампания, точно пък към ТЕБ да има нещо против брокера....мнооого се съмнявам. Били са изплащани много по-високи суми от това, което ти твърдиш, че си имал в търговската си сметка. При хилядите долари, които на ден се изплащат по тази кампания, едва ли някаква дребна сума би била проблем за брокера, ако имаше нещо нередно.

                              Относно триенето...постове, в които ТИ САМИЯ обиждаш останалите потребители и използваш груб нецензурен език ( тук отново обиждаш, като ги наричаш "Олигрофени" и ОТНОВО НАРУШАВАШ ПРАВИЛАТА на Инвестор.БГ, за което моля администраторите и модераторите да те санкционират по тяхно усмотрение ), няма как да не бъдат изтривани, а ти да не бъдеш накзан за употреба на груб и нецензурен език...това от теб не съм го очаквал, смятах те за интелигентен, образован и морален човек...да не говорим, че възрастта ти нещо не се връзва. Това поставя под съмнение идентичността ти. Дали си Росимир Матеев или някой чобанин, откраднал профила му!

                              Бъгове...и тук има...може спокойно да почнеш да си ги записваш един по един.

                              С нетърпение очаквам всички агенции и институции да се активизират...срещу теб и долните ти лъжи.
                              Каквито и измислици да плещиш, това не променя факта, че ти и Orion с едно чукване на мишката отнехте от мене няколко хиляди долара. Няма оправдание за това ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, така че не ми се прави на света вода ненапита, а си стягай парцалите за затвора.

                              Между другото благодаря ти за този постинг, в който ти ни информираш, че ИнстаФорекс нямат представители в България. Тогава ми е много любопитно тези 300 000 лева годишно за какво ги дават като заплати и на кого.

                              Колкото до другите клиенти на InstaFоrex - те вече видяха, че един никой си (за какъвто се представяш) с едно чукване на мишката може да им ОТКРАДНЕ ПАРИТЕ. И след това крадеца да обяви, че те не са били изрядни, обиждали са други хора, и прочее подобни недоказуеми измислици. Тези ги разправяй на баба си, но пред съда тези измислици няма да минат. В същото време аз имам неопровержимо доказателство с ежедневните отчети от търговската платформа, в които се вижда колко са спечелените от мене и откраднатите от тебе пари.

                              И ако си мислиш, че това ще ти се размине, жестоко се лъжеш. Моето "прегрешение" е само едно - вадя информация от едно публично място и я слагам на друго. Твоето обаче не е прегрешение - твоето е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, защото става въпрос за ИЗМАМА, чрез която от мене са отнети МОИ ПАРИ. Няма оправдание за това престъпление, незаисимо от това какво какво къде и на кого съм казал. Това осъзнаваш ли го, или трябва да ти го повторя като на бавноразвиващ се:

                              ИЗМАМА ==> ПАРИ ОТ МОЯ ДЖОБ в джоба на ИНСТАФОРЕКС със съучастието на ЙОРДАН МИТЕВ (Privelege).

                              Набий си го това червеното в главата и започвай да си търсиш адвокат, защото ще ти трябва.
                              Last edited by Mateev; 04.10.2019, 21:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                А сега се дръжте за масата:

                                Същите двама хубавци-руснаци притежават и още една Българска фирма: ДИДЖИТС КОНСУЛТИНГ ООД
                                Седалище и адрес на управление: Област София (столица), общ. Столична, гр. София, район Триадица, п.код 1404, бул.Гоце Делчев 100, бл. 22, вх. Г, ап. 13

                                Отново говорим за фирма, която се крие в някакъв апартамент. Отново говорим за фирма с 200 лева капитал. Отново говорим за фирма която счетоводно работи на загуба. Тоест оперативните приходи са почти нулеви, но оперативните разходи са огромни. И отново говорим за фирма, при която над 90% от разходите отиват за фонд Работна заплата. Този път обаче служителите са 8, а дадените им заплати са над 200 000 лева.

                                Сумарно двете фирми имат около 300 000 лева годишно разходи за персонала, като тези пари не се печелят от никъде. Просто тези пари пристигат от Русия и се раздават като заплати на 14-15 човека. Версиите за тази структура на разходите са две:

                                1. InstaForex плаща на голямо количество тролове, които да защитават интересите им в България, и които участват в ИЗМАМНАТА СХЕМА за обиране на Български граждани
                                2. InstaFоrex дава заплати на "мъртви души", след което парите се събират в брой и заминават по предназначение някъде в Евросъюза. Тоест говорим за ПРАНЕ НА ПАРИ или за ЗАДГРАНИЧЕН ТРАНСФЕР НА МРЪСНИ ПАРИ от Русия към България (Евросъюза), които се използват за покупката на не знам какво си (може би оръжие или наркотици).

                                Не знам кое от двете е вярно, но знам, че ДАНС с удоволствие ще се заинтересува и от двете алтернативи. За трета законна алтернатива не се сещам.
                                ДАНС ... абе, ако разчиташ те да свършат тази работа...да не се разочароваш. Имам определени срещи с тази структура, и абсурдът кърти мивки. Иначе, нещата тук миришат на пералня отдалеч. Както тук, наблизо, в Лясковец, на околовръстното, една малка бензиностанция, на по 400-500 метра от други 3, „продава” вече година на цени, между 10 и20 ст.нагоре (и от двете!) и още е на крака. А дали действително продава масово, или просто пуска фактури...

                                Коментар

                                Working...
                                X