IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
    Много наивно звучи някой ей така да си раздава пари, без да има защитна клауза. Не мислиш ли?
    Значи сте брокер който има защитна клауза за да не давате пари?Незнам дали си даваш сметка как звучи това....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

      Сигналите в свободен текст!
      Този до КФН си има специална бланка, влизаш им в секция Жалби и си теглиш бланката, после по имейл...Пращат ти входящия номер до 24 часа. Казвам ти го от личен опит!

      А изходът от двата сигнала ти сам знаеш какъв ще бъде.

      Не забравяй и да копираш в сигнала следните точки, които напълно се отнасят за твоя случай:



      ...и най-вече точка 10.3 от правилата на бонус кампанията!

      Ще те разочаровам: Преди време, в свободен текст докладвах едни „хубавци”...и стигнаха до тях. Ое има продесионалисти, които работят, както е редно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Pyramid живеят в някакъв измислен свят в който основните правила и закони просто липсват а другите закони произтичащи от тях в тяхното съзнание изглеждат позволяващи и улесняващи азбучни престъпления. Изглежда зловещо.
        Ще си берат плодовете. Скоро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Точно тази точка 10.3 ще му изяде главата на Privelege. Първо самата точка е шокираща, и нейния текст е достатъчен да изгони от Инстафорекс дори и най-заблудените до момента трейдери. И второ - аз такава точка не си спомням. Явно е дописвана/редактирана нощес. Това няма начин да не бъде забелязано от ГДБОП. Благодаря на Privelege, че сам си направи харакири .....

          Нещо много бързо администраторите на ИнстаФорекс се разтропаха да променят правилата. Интересно дали ползват адвокат, или в бързината правят глупост след глупост.
          И как така пропуснахме точно тази точка да прочетем, след като знаем, че търгуваме с чужди пари?! А тя там залежава от 2010 г. насам, видно и доказуемо. Google не забравя! Тайната е в гинкобилобата, смеси я с меда.

          Много наивно звучи някой ей така да си раздава пари, без да има защитна клауза. Не мислиш ли?
          Айде бягай обратно при роботите, че ПМО-то не е само статистика, трябва си и разбиране на договора, с който си бил обвързан. На теория всичко точно, но на практика...нещата май куцат.
          С Уважение,
          Bulgaria-Forex™

          Коментар


          • Точно тази точка 10.3 ще му изяде главата на Privelege. Първо самата точка е шокираща, и нейния текст е достатъчен да изгони от Инстафорекс дори и най-заблудените до момента трейдери. И второ - аз такава точка не си спомням. Явно е дописвана/редактирана нощес. Това няма начин да не бъде забелязано от ГДБОП. Благодаря на Privelege, че сам си направи харакири .....

            Нещо много бързо администраторите на ИнстаФорекс се разтропаха да променят правилата. Интересно дали ползват адвокат, или в бързината правят глупост след глупост.
            Last edited by Mateev; 07.10.2019, 23:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

              Сигналите в свободен текст!
              Този до КФН си има специална бланка, влизаш им в секция Жалби и си теглиш бланката, после по имейл...Пращат ти входящия номер до 24 часа. Казвам ти го от личен опит!

              А изходът от двата сигнала ти сам знаеш какъв ще бъде.

              Не забравяй и да копираш в сигнала следните точки, които напълно се отнасят за твоя случай:

              ...и най-вече точка 10.3 от правилата на бонус кампанията!
              Хмммм ... взе да ми става интересно от чисто професионална гледна точка. Тази точка 10.3 дето я развяваш с толкоз апломб дали си я съгласувал с чл. 209 НК?

              Реторичен ми е въпросът. Няма нужда да отговаряш. Ум царува, ум робува, ум патки пасе.

              Коментар


              • Pyramid живеят в някакъв измислен свят в който основните правила и закони просто липсват а другите закони произтичащи от тях в тяхното съзнание изглеждат позволяващи и улесняващи азбучни престъпления. Изглежда зловещо.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                  Т.е. ако утре личните ни документи изтекат в публичното пространство, информацията в тях няма да е лична, така ли да разбираме твоето твърдение?
                  Законодателят друго разбира под "лична информация" и го е определил в съответния закон, който ти си нарушил! За пореден път!
                  Защо се правиш на убит с мокър парцал? Онова, което САМ си въвел в публичния регистър, си го въвел по задължение. ТО Е ПУБЛИЧНО И СЛУЖИ ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЯТА ТИ В АФЕРИ КАТО ТАЗИ.
                  ​​​​​​ Няма нужда да ти изтичат документите, за да бъдеш репресиран от Закона И по Закона. Хватките ти са плитки и никой уважаваш себе си съд няма да им се върже. Е, има и корумпирани...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Информацията ти не е лична, след като сам си я качил в публичното пространство. Копиране не съм правил - просто сложих линк към снимката, който линк този форум го разпъва и показва като снимка. Ако обаче изтриеш оригинала, ще изчезне и от тука. С две думи отново ме обвиняваш с някакви измислици, които живеят само в твоята глава.
                    Т.е. ако утре личните ни документи изтекат в публичното пространство, информацията в тях няма да е лична, така ли да разбираме твоето твърдение?
                    Законодателят друго разбира под "лична информация" и го е определил в съответния закон, който ти си нарушил! За пореден път!

                    С Уважение,
                    Bulgaria-Forex™

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Търся помощ от колегите от форума за написването на този сигнал. Може ли някой да ми помогне с някаква интифа (документ, линк), от която да гледам как се пишат такива сигнали?
                      Сигналите в свободен текст!
                      Този до КФН си има специална бланка, влизаш им в секция Жалби и си теглиш бланката, после по имейл...Пращат ти входящия номер до 24 часа. Казвам ти го от личен опит!

                      А изходът от двата сигнала ти сам знаеш какъв ще бъде.

                      Не забравяй и да копираш в сигнала следните точки, които напълно се отнасят за твоя случай:

                      1.1. Всички изброени по-долу правила НЕ представляват публична оферта, оферта за платена работа или оферта за кредит за търговия. Всички бонуси се кредитират като подаръци и не са заплащане за положен труд!

                      1.2. Всеки член на форума автоматично става участник в кампанията, а с добавяне на сметка към профила си се съгласява с правилата на бонус кампанията.


                      6.1. При успешна търговия, единствено печалбата над кредитираните бонуси може да се изтегли. Бонус средствата не могат да бъдат изтегляни. Изтеглянето на печалбата се осъществява чрез Клиентския кабинет на уебсайта на InstaForex.

                      6.2. За да изтегли печалбата си, участникът трябва да е преминал през най-високото ниво на идентификация.
                      Информация за процеса на клиентската идентификация може да бъде намерена в Клиентския кабинет на Инстафорекс в секция "Account Settings - Verify Account".

                      7.3. Постовете трябва да отговарят на правилата на форума, да са оригинални и информативни. Оригинални постове и статии са такива, публикувани само във форума, а не взети назаем от други източници (копиране и поставяне) или разпространявани в други източници на информация. Систематичното използване на copy-paste във форума се счита за умишлена злоупотреба с бонусната програма и може да доведе до бан на потребителя и/или изключването му от бонус кампанията.

                      10.2. Условията на бонус кампанията могат да бъдат променяни без предизвестие

                      10.3. InstaForex е собственик на бонус средствата и има право да анулира бонуса, използван от участника, както и печалбата, реализирана от търговия с бонус средствата, без да дава обяснение за действията си.
                      ...и най-вече точка 10.3 от правилата на бонус кампанията!


                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Последна информация по моя случай:
                        Снощи и тази сутрин по моя инициатива си разменихме няколко мейла с Privelege. Предложих му да приключим случая, като ми вдигне BAN-а и ми съдейства да се верифицирам с цел да имам поне някакъв шанс да си получа парите. Колкото и да е невероятно, той отказа, като за пореден път ми обясняваше колко съм виновен и как кражбата е нещо нормално, защото разбирате ли съм написал във форума му неща, които не са му се харесали.

                        С това моето търпение се изчерпа и реших да премина в следващата фаза. Изпратих му мейл, в който за да ми е чиста съвеста го предупредих, че ще пусна сигнал до КФН и ДАНС за разследване на потенциална ИЗМАМА и потенциално ПРАНЕ НА ПАРИ от ИНСТАФОРЕКС. Текста на сигнала трябва да е много добре измислен и в него без емоции да се цитира моята версия на това как са ме измамили и ограбили. Трябва да приложа и всички проведени от мене разследвания на лицето Йордан Митев и на двете фирми, чрез които се прехвърлят огромни суми съмнителни пари в България.

                        Търся помощ от колегите от форума за написването на този сигнал. Може ли някой да ми помогне с някаква интифа (документ, линк), от която да гледам как се пишат такива сигнали?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Разбрах - трябва да чакам ruseneca да ме обвини с поредната измислица, за да имам право на отговор. Така ли е?
                          Позна. Да не мислиш, че по-читави определят правилата в „Инвестора”? Абе ти...вярно, от човеколюбие, си забравил в кой свят живееш. Защо, мислиш, нивото на форума тук така се е сринало от 2005-та насам?
                          Last edited by Pyramid; 07.10.2019, 11:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                            Че кое от моите изречения до този момент е измислица? Аз от твоите писаници мога да дам минимум 3 такива примера, започвайки от пост номер 1 в тази тема. Няма как да ти повярваме, след като още там си се опитал убедително да излъжеш.

                            А и позволение нямаш да копираш лична информация от моя Facebook профил и да я качваш тук. Нито ти, нито Инвестор.БГ.
                            Информацията ти не е лична, след като сам си я качил в публичното пространство. Копиране не съм правил - просто сложих линк към снимката, който линк този форум го разпъва и показва като снимка. Ако обаче изтриеш оригинала, ще изчезне и от тука. С две думи отново ме обвиняваш с някакви измислици, които живеят само в твоята глава.

                            По въпроса с показаните от тебе текстове, които уж аз съм ги написал в твоя форум - какви доказателства имаш за това? Никакви ...... Ами че то всеки може да си напише някакъв текст и да наклевети някой друг, че той го е писал. Това важи с пълна сила и за всичко, писано във вашия форум. Вие сте администратори и можете да си измисляте и да пишете всякакви текстове дори и в постинги, писани от някой друг. При това положение е смешно да показваш каквито и да било текстове, защото това ще е поредната твоя измислица с цел да оправдаеш кражбата на чужди пари.

                            За в бъдеще те съветвам да престанеш с лъжите и измислиците, защото никой не им вярва. Ако все пак искаш някой да ти повярва за нещо, дай конкретен линк към конкретнен постинг, за да могат всички да проверят дали приказваш истината или не. Учи се от мене - аз винаги давам линкове за доказателства на думите си и/или посочвам източника на информация (напр. Търговския регистър, еди коя си статия един къде си и т.н.).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Темата не е ваш личен блог.
                              банни го бе дееба, мене как сте ме обявили за персона нон грата и не мое влезем повече у профилот ? И тоя да го бълбука и айде чал или банвате само избирателно ? .....

                              Коментар


                              • Може би е време да се направи един нов форум...

                                Коментар

                                Working...
                                X