IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

    А твоите внесени пари изплатиха ли ти ги?
    Той няма внесени пари! Там е работата, нито Матеев е вснесъл пари там, нито аз съм внесъл, още сумати хора не са внесли.

    Затова за мен е странно, като само се говори за "моите пари" които бяха откраднати. В най-добрия случйа може да се говори за бях умишлено подведен че мога да взема пари, но не ми дадоха.

    Те дават бонус за всяко мнение, ти ако искаш си правиш акаунт и търгуваш с този бонус, като ако ти е верифициран акаунта можеш да теглиш печалбата която си напрвил. Разбира се има доста условия при нарушаване на които могат да ти откажат теглене и да ти блокират акаунта.
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

      А твоите внесени пари изплатиха ли ти ги?
      Не съм внасял живи пари в този брокер, и се радвам, че не се стигна дотам. Бях се засилил обаче и си бях отворил реален акаунт в европейския клон на ИнстаФорекс. Дори и верификацията ми мина бързо и безпроблемно със същите документи, с които азиатския клон отказа да ме верифицира. Това е доказателство, че не са виновни моите документи, а ИЗМАМНАТА СХЕМА на азиатския клон на брокера. Това доказателство ще го представя в ДАНС, НСБОП и в съда, и то е НЕОСПОРИМО.

      Има и още по случая:
      След като регистрирах реална сметка в европейския клон, веднага започнаха да ме притесняват по телефона кога ще заредя акунта си с живи пари, колко пари ще внеса в този акаунт и прочее разговори, свързани с тяхната лакомия и нетърпеливост. Самите тези разговори ме накараха да бъда подозрителен, и затова забавих захранването на сметката си докато не си изясня какво ще стане с парите ми в азиатския клон на брокера. И след като си изясних, нататък случая вече го знаете. Аз бях измамен от азиатския клон и сега нямам никакво доверие и на европейския клон.

      Разговорите по телефона обаче са записани (аз записвам всичките си разговори) и те също могат да послужат като доказателство. Получавах и една камара мейли с искане да си захраня акаунта с живи пари. Те също са доказателствен материал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Когато човек се почувства ИЗМАМЕН, вече има моралното право да отвърне на удара с удар. Ако ти беше измамения, щеше да пееш друга песен.

        Не е вярно, че всеки един брокер има предпазни клаузи и с тях може да ти вземе реалната печалба. Това е пълна измислица. Истината е друга - всеки един брокер си има клаузи, които обаче са контролирани от органа, издаващ лиценза. В нито един брокер няма клауза от типа "имам правото да ти взема всички пари когато си пожелая и без да ти давам никакви обяснения".

        Казваш че не заемаш нито една от двете страни, но всъщност правиш точно обратното - ВЪВЕЖДАШ ХОРАТА В ЗАБЛУЖДЕНИЕ с ясното съзнание, че така защитаваш един НЕКОРЕКТЕН БРОКЕР, който НЯМА ПРАВОТО ДА ИЗВЪРШВА ДЕЙНОСТ на територията на България, защото НЕ Е ЛИЦЕНЗИРАН ОТ КФН. Ако беше лицензиран, първо бонусите щяха да бъдат забранени, и второ - нямаше да има такива ОБИРДЖИЙСКИ КЛАУЗИ в неговите договори.
        Аз съм напълно наясно с какво се занимавам, когато търгувам с бонуси при брокер като Инстата. Затова реално няма как да бъда измамен.

        Както и друг път съм казвал, всяка завка за теглене я имам за последна. Лични реални пари никога не бих вкарал там.

        "имам правото да ти взема всички пари когато си пожелая и без да ти давам никакви обяснения"
        Първо, текста не е такъв, парите не са твои, защото ти не си вкарал пари там.

        Второ всеки брокер има подобни клаузи, а при разни офшорни брокери има буквално такива клаузи за пари които са си лично твои.
        Затова е най-добре човек да ползва реномирани, регулирани брокери и да си чете общите условия внимателно.

        Трето говорим за това какви са фактите и на чия страна е правото, не за това кое е честно и справедливо.

        Ако говорим за честно и справедливо, справедливо е да ти одобрят документите и да ти платят спечеленото над бонуса. Също така честно и справедливо е да се спазва добрият тон и от двете страни.
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Правилно си разбрал - брокера ще си прибере не само неговите пари, но и твоята честно заработена печалба. При мене точно така се получи. Е как тогава да вярваш на такъв брокер? И каква ти е гаранцията, че няма да прибере дори и твоите лични пари чрез някакви други некоректни методи, които много пъти сме ги обсъждали по форумите. Например зверски слипидж, обиране на стоповете посредством спайкове, забавяне на отговора и след това Requote докато цената стане неизгодна за тебе, умишлено забиване на сървъра около новините, редактиране на печеливши позиции със задна дата и какво ли не още.
          А твоите внесени пари изплатиха ли ти ги?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

            Добре ама ако аз внеса пари Х, и пиша във форума и ми дадат бонус У., след това търгувам и изкарам Z.Брокера може да интерпретира че Z e спечелено от Y , да се позове на 10.3 (по лични усмотрения , примерно защото плутон е в ретрограден меркурий) и да ми остави само парите които съм внесъл.Или аз нещо не разбирам?
            Правилно си разбрал - брокера ще си прибере не само неговите пари, но и твоята честно заработена печалба. При мене точно така се получи. Е как тогава да вярваш на такъв брокер? И каква ти е гаранцията, че няма да прибере дори и твоите лични пари чрез някакви други некоректни методи, които много пъти сме ги обсъждали по форумите. Например зверски слипидж, обиране на стоповете посредством спайкове, забавяне на отговора и след това Requote докато цената стане неизгодна за тебе, умишлено забиване на сървъра около новините, редактиране на печеливши позиции със задна дата и какво ли не още. Всички некоректни брокери разполагат с огромен набор от техники за обиране/кражба на парите на техните клиенти, и без никакви скурпули се възползват от тези методи. И единствения начин човек да разбере кои са тези брокери са именно такива теми в интернет пространството, създадени от хора, които вече са пострадали.

            Защо няма такива теми за Бенчмарк например или за IC Markets? Ами защото са коректни брокери. В същото време форумите по целия свят са пълни с оплаквания от Инстафорекс. Всъщност не познавам друг брокер, който да е събрал толкова много негативи в целия свят. Където и да погледна, все някой се оплаква от Инстафорекс и все някой се кани да ги съди. Щеше ли това да се случи, ако бяха коректен брокер?
            Last edited by Mateev; 08.10.2019, 13:08.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение

              Ами като няма лиценз защо изобщо си се захванал с него! Кьорав карти не играе...
              PS: Не може да си почти на 60 г. и да нямаш усет за такива неща... по-добре ги зае6и и си гледай здравето...
              Аз така и правя - гледам си кефа и най-вече здравето, но целта е на тази тема е други хора да не се захващат с ИнстаФорекс, защото така попадат под ударите на предпазната клауза, че брокера има правото да им прибере всички пари когато си поиска и без да им дава обяснение защо го е направил.това.

              Тази предпазна клауза е НЕЗАКОННА, и е крайно време да се сезират съптветните органи, за да вземат мерки съобразно българското законодателството.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                В действителност ако тази точка 10.3 наистина е съществувала в правилата на форума (за което не си спомням), то тя автоматично обезсмисля всички останали правила. Достатъчни са само 2 правила:
                1. Задължително ставаш член на бонус кампанията
                2. Брокера има правото без обяснения да си вземе обратно не само бонусните пари, но и всички направени с тях печалби.
                Всички останали точки от правилата са написани с цел заблуда на противника и с цел тази важната точка да остане незабелязана сред огромното количество други безсмислени правила.
                Добре ама ако аз внеса пари Х, и пиша във форума и ми дадат бонус У., след това търгувам и изкарам Z.Брокера може да интерпретира че Z e спечелено от Y , да се позове на 10.3 (по лични усмотрения , примерно защото плутон е в ретрограден меркурий) и да ми остави само парите които съм внесъл.Или аз нещо не разбирам?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение

                  Ами като няма лиценз защо изобщо си се захванал с него! Кьорав карти не играе...
                  PS: Не може да си почти на 60 г. и да нямаш усет за такива неща... по-добре ги зае6и и си гледай здравето...
                  Май не разбираш математическия интерес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    ----който НЯМА ПРАВОТО ДА ИЗВЪРШВА ДЕЙНОСТ на територията на България, защото НЕ Е ЛИЦЕНЗИРАН ОТ КФН. Ако беше лицензиран, първо бонусите щяха да бъдат забранени, и второ - нямаше да има такива ОБИРДЖИЙСКИ КЛАУЗИ в неговите договори.
                    Ами като няма лиценз защо изобщо си се захванал с него! Кьорав карти не играе...
                    PS: Не може да си почти на 60 г. и да нямаш усет за такива неща... по-добре ги зае6и и си гледай здравето...
                    Location: Terminal Island
                    Institution: FBI Correctional Facility
                    Jurisdiction: Unknown

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                      Т.е. ако утре личните ни документи изтекат в публичното пространство, информацията в тях няма да е лична, така ли да разбираме твоето твърдение?
                      Законодателят друго разбира под "лична информация" и го е определил в съответния закон, който ти си нарушил! За пореден път!
                      Ами тогава трябва да съдиш Facebook, че е публикувал твоя лична информация. За мене и за останалите посетители на интернет тази информация е ПУБЛИЧНА и като такава имаме правото да публикуваме линкове към нея.

                      По въпроса с писането в интернет се консултирах с адвокат. Според него човек носи отговорност само за текстове, които са подписани с неговия електронен подпис. Само за тях е гарантирано, че са писани от него. За всички останали текстове не се знае кой ги е писал. Може някой друг да се представя под чуждо име или например администраторите на медията да са ги променяли по свое усмотрение.

                      Това важи с пълна сила за всичко написано във форума на Инстафорекс. Там отговорност носят само и единствено администраторите на форума, защото те са тези, които масово редактират чужди мнения или директно ги трият, като така постигат ВЪВЕЖДАНЕ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ с цел ПОЛУЧАВАНЕ НА ЛИЧНА ОБЛАГА. Яаааа ..... този текст колко много се доближава до текста в чл. 209 от Наказателния кодекс.
                      Last edited by Mateev; 08.10.2019, 12:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                        Без да защитавам никоя страна, ще кажа, че всеки брокер има такива клаузи, особено ако има някакви бонус програми.

                        Всеки брокер има и калузи, че може да ти вземе реалните печалби ако си нарушил някои от другите му правила и си накърнил интересса му, дори и ако са постигнати с реални твои пари. (Възползвал си се от бъгове в сисемата му и тн)

                        Тези бонус пари, които се търгуват при Инстата не мисля, че трябва да се разглежат като нещо различно от демо, защото реално не са, да може да се теглят печалби при определени условия, но и клаузите ясно подсказват, че това не е манна небесна, не си мислете че цифрите получен бонус са реално захранени сметки.

                        Матеев, според мен малко прекали с обидите, ако беше спрял до момента преди бана щеше да им много по-ясен и силен случай при който е напълно в правото си. Сега това се разми с нарушаването на правилата им и всичките обиди и простотии, които според мен са излишни.
                        Когато човек се почувства ИЗМАМЕН, вече има моралното право да отвърне на удара с удар. Ако ти беше измамения, щеше да пееш друга песен.

                        Не е вярно, че всеки един брокер има предпазни клаузи и с тях може да ти вземе реалната печалба. Това е пълна измислица. Истината е друга - всеки един брокер си има клаузи, които обаче са контролирани от органа, издаващ лиценза. В нито един брокер няма клауза от типа "имам правото да ти взема всички пари когато си пожелая и без да ти давам никакви обяснения".

                        Казваш че не заемаш нито една от двете страни, но всъщност правиш точно обратното - ВЪВЕЖДАШ ХОРАТА В ЗАБЛУЖДЕНИЕ с ясното съзнание, че така защитаваш един НЕКОРЕКТЕН БРОКЕР, който НЯМА ПРАВОТО ДА ИЗВЪРШВА ДЕЙНОСТ на територията на България, защото НЕ Е ЛИЦЕНЗИРАН ОТ КФН. Ако беше лицензиран, първо бонусите щяха да бъдат забранени, и второ - нямаше да има такива ОБИРДЖИЙСКИ КЛАУЗИ в неговите договори.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                          Значи сте брокер който има защитна клауза за да не давате пари?Незнам дали си даваш сметка как звучи това....
                          Е как, грозно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                            Значи сте брокер който има защитна клауза за да не давате пари?Незнам дали си даваш сметка как звучи това....
                            Без да защитавам никоя страна, ще кажа, че всеки брокер има такива клаузи, особено ако има някакви бонус програми.

                            Всеки брокер има и калузи, че може да ти вземе реалните печалби ако си нарушил някои от другите му правила и си накърнил интересса му, дори и ако са постигнати с реални твои пари. (Възползвал си се от бъгове в сисемата му и тн)

                            Тези бонус пари, които се търгуват при Инстата не мисля, че трябва да се разглежат като нещо различно от демо, защото реално не са, да може да се теглят печалби при определени условия, но и клаузите ясно подсказват, че това не е манна небесна, не си мислете че цифрите получен бонус са реално захранени сметки.

                            Матеев, според мен малко прекали с обидите, ако беше спрял до момента преди бана щеше да им много по-ясен и силен случай при който е напълно в правото си. Сега това се разми с нарушаването на правилата им и всичките обиди и простотии, които според мен са излишни.
                            Last edited by k_v_v_; 08.10.2019, 11:07.
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                              И как така пропуснахме точно тази точка да прочетем, след като знаем, че търгуваме с чужди пари?! А тя там залежава от 2010 г. насам, видно и доказуемо. Google не забравя! Тайната е в гинкобилобата, смеси я с меда.

                              Много наивно звучи някой ей така да си раздава пари, без да има защитна клауза. Не мислиш ли?
                              Айде бягай обратно при роботите, че ПМО-то не е само статистика, трябва си и разбиране на договора, с който си бил обвързан. На теория всичко точно, но на практика...нещата май куцат.
                              Аз не съм се обвързвал с никакъв договор, или ако това наистина се е случило, то е станало без моето знание и без моето съгласие. Самият факт, че това може да се е случило, говори за една много добре обмислена ИЗМАМНА СХЕМА, в която съм попаднал както аз, така и много други българи. Има обаче една малка подробност - ако в договора има описана ИЗМАМНА СХЕМА, то този договор е невалиден, и точно ГДБОП е институцията, която има правото да се произнесе дали това е така. А аз като честен български гражданин имам моралното право, че дори и задължението, да сезирам ГДБОП за всяка една потенциална ИЗМАМНА СХЕМА, на която се натъкна в интернет пространството. Радвам се, че ГУГЪЛ пази стари копия на всичко написано в интернет, защото в случая това ще ми е от голяма полза.
                              Last edited by Mateev; 08.10.2019, 10:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                                Значи сте брокер който има защитна клауза за да не давате пари?Незнам дали си даваш сметка как звучи това....
                                Нещо повече - всеки потребител на форума ЗАДЪЛЖИТЕЛНО става член на бонус кампанията и почва да получава бонуси за всеки свой постинг, дори и той да е безсмислен спам. Започват да му се натрупват някакви пари, които му се набиват в главата от ляво на всеки негов постинг. Разни форумни тролове веднага започват да го зарибяват към акаунта си да прикачи новоотворена сметка в Инстафорекс, за да може тези "пари" да му ги превеждат в тази сметка. След това непрекъснато го облъчват с реклами на заглавната страница на форума за всякакви бонуси, подарени Ламборджинита и прочее измислени от Инстафорекс зарибявки.

                                В действителност ако тази точка 10.3 наистина е съществувала в правилата на форума (за което не си спомням), то тя автоматично обезсмисля всички останали правила. Достатъчни са само 2 правила:
                                1. Задължително ставаш член на бонус кампанията
                                2. Брокера има правото без обяснения да си вземе обратно не само бонусните пари, но и всички направени с тях печалби.
                                Всички останали точки от правилата са написани с цел заблуда на противника и с цел тази важната точка да остане незабелязана сред огромното количество други безсмислени правила.

                                Ако някой от форума случайно забележи тази точка и се опита да я постави на обсъждане, неговите постинги НЕЗАБАВНО СЕ ИЗТРИВАТ. Така форума се поддържа чист от неудобни постинги и така се създава ИЗМАМНОТО ВПЕЧАТЛЕНИЕ за възможността за лесно спечелване на пари. Новите пишман-трейдери (пък и много от заблудените стари) предпочитат този форум пред другите и този брокер пред другите.

                                Хей те това е същността на всяка една ИЗМАМНА СХЕМА - създаване на ИЗМАМНО ВПЕЧАТЛЕНИЕ за получаване на лесни пари, а в действителност шанса да се получат такива пари НА ПРАКТИКА Е НУЛЕВ.

                                Следователно към другите обвинения може да се добави и НЕЛОЯЛНА КОНКУРЕНЦИЯ, която засяга честните и почтени брокери, имащи лиценз към КФН.

                                Нещо повече - БОНУСИТЕ СА ЗАБРАНЕНИ за всички брокери, опериращи на територията на Евросъюза. Да, ама Инстафорекс грубо нарушава това изискване на европейското законодателство. Да, сървъра им не е на територията на Евросъюза, но форума им е Български, на Български език и със администратори Българи. Собственост е на Българска фирма с офис в България. Тоест зарибяването на нищо неподозиращи български клиенти от служителите на българска фирма представлява ЗАБРАНЕНА ДЕЙНОСТ ЗА ТЕРИТОРИЯТА НА ЕВРОСЪЮЗА.
                                Last edited by Mateev; 08.10.2019, 10:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X