IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
    Ама какво значи "да търгуваш пазара" ? И защото според вас търговията през МТ4 се различава от "реалната" търговия на "реалния" пазар?
    Защото не е търговия, а залагане и насрещната страна е в откровен конфликт на интереси. Форекс пазарът е междубанков пазар, а не за клиенти на дребно. Това, което правите, е да залагате на разликата в курса. При това предварително сте подарили залога си на насрещната страна и само от добрата ѝ воля зависи дали евентуално ще спечелите или ще изтеглите спечеленото.

    Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
    Пазара е навсякъде и насрещна страна по една сделка с валута може да бъде абсолютно всеки!
    Може да е брокер, банка, обменно бюро, друг търговец или нещо друго.

    Ако искаш можеш да направиш валутна сделка дори и на улицата със случаен човек. Стига да постигнете съгласие.​​​
    Законът не е съгласен с теб! Валута сделка на улицата?!

    Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
    И това по никакъв начин не променя същината на начинанието защото при всички положения вие заемате определена позиция на пазара. Самото притежание на пари в брой или във сметка представлява позиция на форекс пазара. А ако например парите са взети като кредит и после обменени за друга валута това на практика си е форекс позиция със левъридж.
    Нима? Айде стига празни приказки...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
      Ама какво значи "да търгуваш пазара" ? И защото според вас търговията през МТ4 се различава от "реалната" търговия на "реалния" пазар?

      Пазара е навсякъде и насрещна страна по една сделка с валута може да бъде абсолютно всеки!
      Може да е брокер, банка, обменно бюро, друг търговец или нещо друго.

      Ако искаш можеш да направиш валутна сделка дори и на улицата със случаен човек. Стига да постигнете съгласие.
      И това по никакъв начин не променя същината на начинанието защото при всички положения вие заемате определена позиция на пазара. Самото притежание на пари в брой или във сметка представлява позиция на форекс пазара. А ако например парите са взети като кредит и после обменени за друга валута това на практика си е форекс позиция със левъридж.
      Абсолютно прав си, но...

      Проблемът е психологически. Да печелиш системно на пазарите е много трудно.
      Същевременно човешкият мозък не обича да губи. Трудно е да поемеш отговорност за резултатите си когато те са лоши, затова е удобно да търсиш вината другаде. Няма как да постигнеш успех по този начин.

      Това е парадокса на губещият трейдър.
      FinancialMarkets.Zone

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

        Пълни глупости! Говориш за най-изпразнения от качество, но преливащ от количество форум, който е съществувал някога. На потребителите се плаща, за да пишат безсмислици. Дори и да има нещо ценно, е заринато под тонове боклук.



        Фактът, че говориш за десетки бъкети, на които си клиент, казва повече от достатъчно. Опитваш се да цакаш онлайн казината, вместо да търгуваш пазара, представяйки го за бизнес.
        Ето го точния пример за хейт и злоба.

        Провалил се уонаби, който виси по форумите от десетилетия и се мъчи сам да се убеди и да подхрани заблудите си, че някой друг му е виновен за неспособността да прави пари на пазара.

        ​​​​​
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Ама какво значи "да търгуваш пазара" ? И защото според вас търговията през МТ4 се различава от "реалната" търговия на "реалния" пазар?

          Пазара е навсякъде и насрещна страна по една сделка с валута може да бъде абсолютно всеки!
          Може да е брокер, банка, обменно бюро, друг търговец или нещо друго.

          Ако искаш можеш да направиш валутна сделка дори и на улицата със случаен човек. Стига да постигнете съгласие.
          И това по никакъв начин не променя същината на начинанието защото при всички положения вие заемате определена позиция на пазара. Самото притежание на пари в брой или във сметка представлява позиция на форекс пазара. А ако например парите са взети като кредит и после обменени за друга валута това на практика си е форекс позиция със левъридж.
          Last edited by alphaomega; 12.11.2019, 09:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
            Като цяло онзи форум ми харесва защото се пишат и доста смислени постове за трейдинг, а членовете му са добронамерени.
            Пълни глупости! Говориш за най-изпразнения от качество, но преливащ от количество форум, който е съществувал някога. На потребителите се плаща, за да пишат безсмислици. Дори и да има нещо ценно, е заринато под тонове боклук.

            Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
            Нищо не ми пречи и имам активни сметки при още поне 10 читави брокера. При Инстата предизвикателството е по голямо, рискът нулев и ми доставя голямо удоволствие да им харча парите, когато ги дават.
            Фактът, че говориш за десетки бъкети, на които си клиент, казва повече от достатъчно. Опитваш се да цакаш онлайн казината, вместо да търгуваш пазара, представяйки го за бизнес.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

              ...които са собственост на компанията. Тя ти ги е кредитирала по сметката, т.е. изпълнила си е задължението. Оттам нататък е твое задължение да се идентифицираш, за да можеш да теглиш.А щом си нарушил и правилата на форума, то сметката ти се блокира и ти вече не си част от бонус кампанията, т.е. вече не можеш и да теглиш от нея.

              Лъжецът не съм аз, нито Инстафорекс, а ТИ!
              След като ги „дадете”, те престават да са „ваши”. Липса на елементарна порядъчност.
              А Матеев е магаре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                Понеже ми омръзна да чета разправиите ви кой какъв мошеник бил, а едно време какви честни мошеници имало....

                Та да попитам... Матеев и KVV-то.
                Защо точно с "нисък клас" брокерче се занимавате? Питам, сериозно....
                Няма ли други сериозни доказани, които не правят такива номера с неизплащане на печалби?
                Или вие целенасочено търсите такива, "бонусни", от които да смъквате по някой долар ей така за спорта....
                Нали си имате ваши пари, отворете си сметка с ваши пари на по-истинско място и си търгувайте там по вашите си методи и ако си печелите, теглете си.
                Кое точно ви пречи?...
                Смъквам някой долар ей така за спорта.

                Като цяло онзи форум ми харесва защото се пишат и доста смислени постове за трейдинг, а членовете му са добронамерени. В този например се изсипват тонове хейт и злоба, особено ако кажеш, че печелиш. Смислени и съдържателни постове почти не виждам.
                В последната година и малко започнах да ползвам бонуса.

                Нищо не ми пречи и имам активни сметки при още поне 10 читави брокера. При Инстата предизвикателството е по голямо, рискът нулев и ми доставя голямо удоволствие да им харча парите, когато ги дават.
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Понеже ми омръзна да чета разправиите ви кой какъв мошеник бил, а едно време какви честни мошеници имало....

                  Та да попитам... Матеев и KVV-то.
                  Защо точно с "нисък клас" брокерче се занимавате? Питам, сериозно....
                  Няма ли други сериозни доказани, които не правят такива номера с неизплащане на печалби?
                  Или вие целенасочено търсите такива, "бонусни", от които да смъквате по някой долар ей така за спорта....
                  Нали си имате ваши пари, отворете си сметка с ваши пари на по-истинско място и си търгувайте там по вашите си методи и ако си печелите, теглете си.
                  Кое точно ви пречи?...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Искам си моите пари, защото СЪМ ГИ СПЕЧЕЛИЛ ОТ ОБЯВЕНА НАГРАДА, която не е обвързана с никаква търговия.
                    ...които са собственост на компанията. Тя ти ги е кредитирала по сметката, т.е. изпълнила си е задължението. Оттам нататък е твое задължение да се идентифицираш, за да можеш да теглиш.А щом си нарушил и правилата на форума, то сметката ти се блокира и ти вече не си част от бонус кампанията, т.е. вече не можеш и да теглиш от нея.

                    Лъжецът не съм аз, нито Инстафорекс, а ТИ!
                    С Уважение,
                    Bulgaria-Forex™

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение


                      Преди когато имаш загуби от бонуса в началото на месеца се нулираха. Този месец нищо не се нулира и несъществуващия бонус си седеш. Но все тая и с това се преборих

                      Както и да е ще видя как ще се развият нещата натам и ще пиша ако си получа парите. Както не веднъж съм казвал, теглил съм пари, търгувам с бонуси, мои не съм вкарвал.
                      Значи някакъв проблем е имало, ако е изчезвал бонус и е бил нулиран, явно затова фин. отдел е правил корекциите.
                      Бонусът се натрупва всеки месец в търговската сметка и се отказва едва след спад на марджин нивото под 10%. В другите случаи преди теглене първо трябва да се възстанови изгубения бонус.
                      Докладвал съм все пак и за твоя проблем. Инстафорекс ще си направят разследването какво се случва.
                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                        ......За обирджийска схема може да става дума единствено от страна на клиента, след като той/тя умишлено наруши правилата на кампанията, бива отстранен от нея и започне да реве по форумите, че си иска "неговите" си пари. А той търгува с пари на брокера, не с лични такива! Справка - Матеев.
                        Този Privelege наизтина е ИЗПЕЧЕН ЛЪЖЕЦ и МОШЕНИК. Пет пъти писах в темата, че първо ме измамиха от неговия ОТДЕЛ ЗА ИЗМАМИ и чак след това започнах да рева по форумите (неговия форум и след BAN-ването в този форум). Искам си моите пари, защото СЪМ ГИ СПЕЧЕЛИЛ ОТ ОБЯВЕНА НАГРАДА, която не е обвързана с никаква търговия. Отдела за измами е ОБЕЩАЛ тази награда, но после НЕ Я ДАВА. Също и с търговията, ако и да е с техни пари. Според правилата на тяхната ИЗМАМНА СХЕМА ако човек спечели пари над бонуса, може да си ги тегли. Да, ама ОТДЕЛА ЗА ИЗМАМИ не ги дава тези пари, което означава, че СЪЗДАВА ИЗМАМНО ЗАБЛУЖДЕНИЕ съгласно Наказателния кодекс, което заблуждение продължава да се създава и до ден днешен, с което Инстафорекс ПРОДЪЛЖАВА ДА МАМИ СТОТИЦИ БЪЛГАРИ.

                        Колкото до Privelege (ruseneca) - той ПРОДЪЛЖАВА ДА ЛЪЖЕ относно действителната фактология и действителната последователност на събитията, което автоматично означава, че е СЪУЧАСТНИК НА ОТДЕЛА ЗА ИЗМАМИ и че благодарение на неговите лъжи и измами ИЗМАМНАТА СХЕМА ПРОДЪЛЖАВА ДА ФУНКЦИОНИРА !!!

                        Не съм набожен, но по 100 пъти на ден горещо се моля този човек да попадне не в деветия, а в 99-тия кръг на ада.
                        Last edited by Mateev; 11.11.2019, 20:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                          Докладите ти стоят, не са изтривани.
                          Съветвах те да докладваш за проблема и в другия форум, защото виждам, че и други хора от други държави се оплакват от кредитирани и иззети веднага бонуси, може да е бъг на бонус системата. Не е като да сме нямали такива през последните 8-9 години!

                          Бонусите, обаче, никога не са се нулирали на 1 число от месеца. Те си остават в сметката ти, докато не ги загубиш ( марджин ниво под 10% ) или сметката стане неактивна.




                          Само че тук нещата не опират до депозит на лични пари, пък и няма изискване за такъв, че да можеш да теглиш печалбата си над бонусите.

                          За обирджийска схема може да става дума единствено от страна на клиента, след като той/тя умишлено наруши правилата на кампанията, бива отстранен от нея и започне да реве по форумите, че си иска "неговите" си пари. А той търгува с пари на брокера, не с лични такива! Справка - Матеев.
                          Писах тук,
                          https://forum.bg/showthread.php?6808...%D0%90%D0%9F-4)
                          мненият ми скоро след това изчезнаха, не знам къде са може да сте ги преместили, не съм бил уведомен по никакъв начин и форума не го показва.

                          Писах точно след класирането, то и с него не беше много коректно, защото се забави, после в последния момент и парите се намалиха двойно, но ОК така сте преценили.

                          На мен не са ми взимали бонус, просто както заявих теглене, което беше прието след ден някъде, ми върнаха парите от тегленето в акаунта, но вече в системата на брокера бонуса беше+ 300$(не помня точно колко). Което значи, че трябва да спечеля още тези 300, само за да съм на 0, след което всичко отгоре може да се тегли. Печалбата ми беше заличена, наградата от конкурса ви беше заличена, че и още бях под 0 та за теглене.
                          Писах на вас, писах на съпорта 3 пъти, накрая получих мейл с едно изречение, решение на друг отдел пишете им. Този отдел не отговаря и не реагира.
                          ОК коол съм пак., продължавам да трейдвам, миналата седмица пак имам печалби пак тегля пак се връщат някакви пари и то по малко...колкото и да съм хладнокръвен, става малко дразнещо. Да пиша запитвания и да чакам отговори от не отговарящ отдел за мен е най-напрягащо.

                          Преди когато имаш загуби от бонуса в началото на месеца се нулираха. Този месец нищо не се нулира и несъществуващия бонус си седеш. Но все тая и с това се преборих

                          Както и да е ще видя как ще се развият нещата натам и ще пиша ако си получа парите. Както не веднъж съм казвал, теглил съм пари, търгувам с бонуси, мои не съм вкарвал.
                          Last edited by k_v_v_; 11.11.2019, 19:13.
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                            Нали ви писах предния път, мненията ми бяха изтрити от темата за награди, помолих ви за съдействие, вие казахте пиши на съпорта.
                            Е писах им, препратиха ме на финансов отдел, след 5 дена отговориха и от там с едно изречение"решение на анти фрод, пишете им на тях " писах им и не получих никакъв отговор.

                            Правила не съм нарушавал, спазвам и добрия тон.
                            Докладите ти стоят, не са изтривани.
                            Съветвах те да докладваш за проблема и в другия форум, защото виждам, че и други хора от други държави се оплакват от кредитирани и иззети веднага бонуси, може да е бъг на бонус системата. Не е като да сме нямали такива през последните 8-9 години!

                            Бонусите, обаче, никога не са се нулирали на 1 число от месеца. Те си остават в сметката ти, докато не ги загубиш ( марджин ниво под 10% ) или сметката стане неактивна.


                            Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                            И тука така, вкарал ли си лев, вече не е твой и се третира като нападение, че си искаш парите.
                            Само че тук нещата не опират до депозит на лични пари, пък и няма изискване за такъв, че да можеш да теглиш печалбата си над бонусите.

                            За обирджийска схема може да става дума единствено от страна на клиента, след като той/тя умишлено наруши правилата на кампанията, бива отстранен от нея и започне да реве по форумите, че си иска "неговите" си пари. А той търгува с пари на брокера, не с лични такива! Справка - Матеев.

                            С Уважение,
                            Bulgaria-Forex™

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                              200 долара не могат да платът .
                              Пък и колегата каза че му предлагали 200 долара заплата на месец като модератор. Явно тея 200 са некво сакрално число

                              Баси мишоците.
                              На мен ми прилича всичко това на доста добър обирджийски бизнес модел. Хващат се случайни шарани с дребни суми по 100 - 1000 долара, които знаят, че няма как да си ги търсят чрез съд, защото не си заслужават нервите и разходите. И месомелачката си върви, хората плачат по форумите или самотно вкъщи. Имаше един виц за митничарите на които преминаващия спрял да дава подкупи с обяснението, че строи къща и т. н. и митничаря му казал, защо строи с неговите пари. И тука така, вкарал ли си лев, вече не е твой и се третира като нападение, че си искаш парите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                                Ти това съвсем на бащинийка го обърна.Както казваше русенеца - това да не ти е банкомат или дърво с долари вместо листа...На какво прилича това... Днес ще дадат на теб, утре и други ще искат.. къде ще му излезе края...Редно е компанията да може да се защити от такива дето спазват всички правила и въпреки това някак си успяват да спечелят...
                                Виновен съм какво да правя... не можех да устоя, парите на Инстата се харчат с такова удовлствие...
                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X