IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

    Със сигурност, нали затова търгувам, за да взимам пари от тях.

    Ама ако искат да ме изнасят на А боок(ако изобщо имат) или да се разберем за мениджмънт фее пак ме устройва

    В условията не съм видял да пише, че не приемат печеливши трейдъри.
    Ти това съвсем на бащинийка го обърна.Както казваше русенеца - това да не ти е банкомат или дърво с долари вместо листа...На какво прилича това... Днес ще дадат на теб, утре и други ще искат.. къде ще му излезе края...Редно е компанията да може да се защити от такива дето спазват всички правила и въпреки това някак си успяват да спечелят...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

      Явно твоите действия са насочени против финансовия интерес на компанията .
      Със сигурност, нали затова търгувам, за да взимам пари от тях.

      Ама ако искат да ме изнасят на А боок(ако изобщо имат) или да се разберем за мениджмънт фее пак ме устройва

      В условията не съм видял да пише, че не приемат печеливши трейдъри.
      FinancialMarkets.Zone

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

        Нали ви писах предния път, мненията ми бяха изтрити от темата за награди, помолих ви за съдействие, вие казахте пиши на съпорта.
        Е писах им, препратиха ме на финансов отдел, след 5 дена отговориха и от там с едно изречение"решение на анти фрод, пишете им на тях " писах им и не получих никакъв отговор.

        Правила не съм нарушавал, спазвам и добрия тон.

        Правило да ти начислят несъществуващ бонус и да ти върнат обработена заявка има ли, защото не съм срещал?

        Вече не ми се нулира бонуса и на 1-во число, както ставаше преди. Въпреки това направих нови печалби.

        Сега къде изчезнаха 120$ от печалбата, отменена позиция няма и няма как да има, защото няма позиця с такава стойност, няма и нарушения?

        Пак ли да пиша на отделите които не отговарят?

        Сега ще видим, дали ще получа останалите 80, пуснах нова заявка, да видим какво ще стане.


        Явно твоите действия са насочени против финансовия интерес на компанията .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

          Нали ви писах предния път, мненията ми бяха изтрити от темата за награди, помолих ви за съдействие, вие казахте пиши на съпорта.
          Е писах им, препратиха ме на финансов отдел, след 5 дена отговориха и от там с едно изречение"решение на анти фрод, пишете им на тях " писах им и не получих никакъв отговор.

          Правила не съм нарушавал, спазвам и добрия тон.

          Правило да ти начислят несъществуващ бонус и да ти върнат обработена заявка има ли, защото не съм срещал?

          Вече не ми се нулира бонуса и на 1-во число, както ставаше преди. Въпреки това направих нови печалби.

          Сега къде изчезнаха 120$ от печалбата, отменена позиция няма и няма как да има, защото няма позиця с такава стойност, няма и нарушения?

          Пак ли да пиша на отделите които не отговарят?

          Сега ще видим, дали ще получа останалите 80, пуснах нова заявка, да видим какво ще стане.


          Казах ти го и докато бяхме в оня форум. Загуба на време и нерви е човек да се разправя с тези мошеници.Виж, че направо се гаврят с тебе. Всеки път измислят нова схема, за да ограбят човека. Няма смисъл. Просто оня форум трябва да бъде закрит, за да не изгарят повече хора. Матеев добре го каза, че това са хора с престъпни намерения и ненормално мислене. Няма как да се разбереш с тях по човешкия начин. Да не ти казвам какви глупости ми е дращил оня на лични. Почва да загрява, че ако реша спокойно мога да го съдя за набеждаване и сега се опитва да се измъкне. Ти сам видя, че той ме нарече престъпник пред цял форум и после моите опити да се защитя бяха парирани от Орион, защото било спам. Само си представете що за хора са ония модератори. Истината за тях е спам, а ако някой се възмути на гаврите на брокера значи е нарушил правилата и следва наказание.
          Такава сатрапщина и по бай Тошево време не е имало.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение




            Докладвай за проблема във форума, от който си получил бонуса.
            Нали ви писах предния път, мненията ми бяха изтрити от темата за награди, помолих ви за съдействие, вие казахте пиши на съпорта.
            Е писах им, препратиха ме на финансов отдел, след 5 дена отговориха и от там с едно изречение"решение на анти фрод, пишете им на тях " писах им и не получих никакъв отговор.

            Правила не съм нарушавал, спазвам и добрия тон.

            Правило да ти начислят несъществуващ бонус и да ти върнат обработена заявка има ли, защото не съм срещал?

            Вече не ми се нулира бонуса и на 1-во число, както ставаше преди. Въпреки това направих нови печалби.

            Сега къде изчезнаха 120$ от печалбата, отменена позиция няма и няма как да има, защото няма позиця с такава стойност, няма и нарушения?

            Пак ли да пиша на отделите които не отговарят?

            Сега ще видим, дали ще получа останалите 80, пуснах нова заявка, да видим какво ще стане.



            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Към останалите посетители на форума:
              Много ви моля, изразете точно и ясно своето мнение по повдигнатия въпрос. Кой искате да бъде BAN-нат - аз или ruseneca?

              С уважение,
              Росимир Матеев
              Ц цц ц, отваряш специална тема ( ТИ ЛИЧНО ) и твърдиш, че аз правя реклама? Къде видя рекламно послание от моя страна?
              Добре че и тук модерацията е независима от теб, че само мога да гадая ако ти беше модератор колко човека щяха да бъдат изгонени поради лични пристрастия, а не заради конкретно нарушение.

              Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
              120$ не е ясно къде отиват

              Обяснения не се дават от "анти фрод" отдела, така че няма да си хабя и нервите този път. [ATTACH=CONFIG]n3515694[/ATTACH]
              Докладвай за проблема във форума, от който си получил бонуса.
              С Уважение,
              Bulgaria-Forex™

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                200 долара не могат да платът .
                Пък и колегата каза че му предлагали 200 долара заплата на месец като модератор. Явно тея 200 са некво сакрално число

                Баси мишоците.
                Явно да, ще се радвам да обявят до колко пари са склонни да плащат, до толкова да заявявам, няма смисъл да се напрягаме излишно.

                И да не са много, парите които им взема ги харча с голямо задоволство.
                Last edited by k_v_v_; 08.11.2019, 20:41.
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                  Eто как действа Инстата спрямо мен

                  https://prnt.sc/pubemq

                  Върнаха ми едно теглене и завишиха начисления по акаунта бонус така, че да съм на -200$ и да не мога да си изтегля, нито печалбата, нито наградата от форумния конкурс. Това стана преди няколко седмици. Обяснениe не получих.

                  Пак направих профит наваксвайки несъществуващия бонус след това и изтеглих, получих си парите ( сравнително дребна сума)

                  Вчера пак направих печалба, бяха +200$ (и отгоре, над вече зависшения несъществуващ бонус). Заявих теглене и днес то беше отказано, без обяснение само дето този път не ми върнаха 200$ а само 79$, от спечеленото.

                  120$ не е ясно къде отиват

                  Обяснения не се дават от "анти фрод" отдела, така че няма да си хабя и нервите този път. [ATTACH=CONFIG]n3515694[/ATTACH]


                  Не ми костваше нищо, вчера да направя още 200$ защото анализа ми показваше продължение на движеният които хвнах, но се ограничих, за да не се набивам на очи, не очкавах че и 200$ ще им се сторят много.

                  200 долара не могат да платът .
                  Пък и колегата каза че му предлагали 200 долара заплата на месец като модератор. Явно тея 200 са некво сакрално число

                  Баси мишоците.
                  Last edited by Todor Sabev; 08.11.2019, 20:35.

                  Коментар


                  • Eто как действа Инстата спрямо мен

                    https://prnt.sc/pubemq

                    Върнаха ми едно теглене и завишиха начисления по акаунта бонус така, че да съм на -200$ и да не мога да си изтегля, нито печалбата, нито наградата от форумния конкурс. Това стана преди няколко седмици. Обяснениe не получих.

                    Пак направих профит наваксвайки несъществуващия бонус след това и изтеглих, получих си парите ( сравнително дребна сума)

                    Вчера пак направих печалба, бяха +200$ (и отгоре, над вече зависшения несъществуващ бонус). Заявих теглене и днес то беше отказано, без обяснение само дето този път не ми върнаха 200$ а само 79$, от спечеленото.

                    120$ не е ясно къде отиват

                    Обяснения не се дават от "анти фрод" отдела, така че няма да си хабя и нервите този път.
                    Click image for larger version

Name:	index.png
Views:	1
Size:	1.8 КБ
ID:	3515694



                    Не ми костваше нищо, вчера да направя още 200$ защото анализа ми показваше продължение на движеният които хвнах, но се ограничих, за да не се набивам на очи, не очкавах че и 200$ ще им се сторят много.
                    Last edited by k_v_v_; 08.11.2019, 20:21.
                    FinancialMarkets.Zone

                    Коментар


                    • До администраторите на investor.bg.

                      Уважаеми администратори,

                      Много ви моля да BAN-нете ruseneca от този форум. Не знам дали забелязахте, но той използва форума Ви за реклама на неговия мошенически брокер. Предполагам вече сте много добре запознати със спора, който водим. Ако искате, ще ви изпратя допълнителни доказателства. Молбата ми е да го BAN-нете от този форум, защото той го използва за подигравка към измамените от него хора, както и за популяризация на бандитския брокер Инстафорекс във всичките му разновидности по целия свят.

                      Много ви моля, недейте да съдействате на неговата престъпна дейност. Както сами видяхте, той е обигран и безскурпулен лъжец. измамник и дори престъпник.Можете просто да го BAN-нете така, както той е направил същото със стотици честни и почтени трейдери от неговия форум. Ако искате доказателства - дайте ми мейл, за да ви ги изпратя.

                      Крайно време е да заемете страна в този спор и да не позволявате разни бандити да развиват дейността си и във вашия форум.

                      Към останалите посетители на форума:
                      Много ви моля, изразете точно и ясно своето мнение по повдигнатия въпрос. Кой искате да бъде BAN-нат - аз или ruseneca?

                      С уважение,
                      Росимир Матеев
                      Last edited by Mateev; 08.11.2019, 20:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        #Кой е ответника, регистрираното в ЕС ЮЛ ли? С което "бонусарките" по никакъв начин не са свързани?
                        Опа, ма ти всичко ще си кажеш сегинка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                          Най после ги натъкми ......
                          Кой е ответник и кой - ищец ... Че до преди седмица ги слагаше по благозвучие
                          Както вече каза и в друга тема, професионал съм аз

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                            Има лични съобщения за тази цел и да, цитирах няколко закона на Меси, който беше копирал един от постовете ти в другия форум, с което останахме с впечатлението, че това е пост, съчинен от него самия. Но все пак му благодаря, че ни "светна" за темите ти в други форуми, при което реших все пак да се включа, за да представя фактите такива, каквито са, а не такива, каквито ти си ги написал.
                            Почваш да даваш на заден ход, но трябва много още, за да изплува самата истина. Сигурно не си забравил, че освен личните съобщения ти разгласи из целия си форум ( а и в този също), че аз съм "извършил престъпление по смисъла на закона". Подлежал съм на затвор и тем подобни. При това не ми даде дори да се защитя. Само за това аз мога да те съдя за набедяване, но предполагам, че с Орион сте се погрижили да почистите всичко? Отделно на базата на твоите налудничави твърдения за моето престъпление ти ми лепна наказания и ми открадна близо целия бонус за месец септември. После това беше добър повод да ме баннеш, за да ми вземеш и бонуса за октомври. Пак си разправяй, че не крадеш клиентски пари.
                            Верно това е бонус, но пък оня и изобщо всички форуми се крепят на публикациите на своите потребители. А аз определено бях един от най-активните и при това пишех дълги коментари, които бяха четени и харесвани от останалите. Факт е, че бях първи в класацията за лайкове. Е вече съм изтрит от всякъде, но хората помнят. Сега останаха да пишат само твоите тролове, които повече от изречение с две-три думи им е трудно да съчинят.



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                              Не съм склонен да ти повярвам, че това е бил единствения случай, имаш навика да лъжеш, а приказката за лъжливото овчарче я знаеш.
                              Общо взето е прав в случая Матеев и нямаше някакви тенденциозни и грубиянски изпълнения. По малко от всичко, но в рамките на приемливото. За стандартите и разбиранията на хората преди 15 години СТС беше приличен бъкет.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Аз пиша постингите за другите хора, за да ги предупредя да не се опарят и те като мене.
                                Чудесно, но за да има смисъл едно подобно предупреждение, вероятно трябва да се опариш повсеместно. Инста са просто пример и то от краен такъв, но положението е идентично за индустрията като цяло.

                                Коментар

                                Working...
                                X