IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
    ...Въпросният форум е пълна помия ........
    Форума на Инстафорекс наистина е пълна помия. Половината постинги в него са от типа "добро ютро, как е хавата" или пък "йената гледа нагоре, пък кивито - надолу". Най-полулярната тема, която дори взема награди за най-добра тема, е "Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите)". Останалите теми от нямане какво да се пише, са преди всички политически теми, в които се коментират заглавията и новините от вестнците. Ако въобще има нещо трейдерско, то е от типа какви са чувствата на трейдера, как да се овладее емоцията и прочее простотии, нямащи нищо общо с това как да се направи например една печеливша стратегия. Аз бях първия и последния посетител, който направи няколко теми, свързани с търговски стратегии, но написаното в тях е заринато под тонове боклуци и лайна, така че ползата от тях е никаква.

    Като цяло форума представлява една голяма каша от изпражнения, сложени там поради липса на познания какво трейдерско да се напише от новобранци с хазартни наклонности. Но понеже Privelege лъже хората, че за всеки един постинг се "плаща", и те непрекъснато се чудят каква словесна диария да изсипят с цел да получат някой друг долар. Резултата е повече от ясен - трейдерски форум, в който няма нищо трейдерско. Нещо подобно ще се получи ако децата от детската градина ги накарате да пишат съчинения от висшата математика, и започнете да им плащате за това. И след това ако някой батко случайно напише нещо смислено, веднага да го BAN-нете, за да не слага парфюм на миризливата лайняна помия на форума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

      Това е другия неадекваетен герой. Той си повтаря тази мантра не от месеци а от години. Има още поне два такива индивида.

      Не осъзнават че с тези мантри, които повтарят изглеждат меко казано кумично. Явно така правят опити да се утешават, за неспособността си да печелят, но явно това и не работи защото си пишат тук от години, някои от тях се изпускат и че се пробват да търгуват. Да плачеш ли да се смееш ли не знам.
      Точно тей, кубично, пардон кумично изглеждат, бай куме...

      Да бе, ти па много си прокопсал! Набутал си се в някакви тъпи, ментаджийски, лъжливи и измамни форекс бъкетарници, и после ревеш по форумите, как бъкетарникът отказвал да ти плати уж спечелените ти 120 долара, или колкото са там...



      Моят портфейл в момента изглежда така. Слава Богу, при текущите котировки е вече няколко хиляди на плюс. Позицията е отворена на реален пазар, а не в някакъв тъп, ментарджийски форекс-бъкетарник. Слава Богу също, че до тук е на +4,77%, +10,36 фигури. Може да се каже, че при текущите нива почти съм изпълнил таргета си за годината. Съвсем малко не ми достига, но и на това съм доволен. А ти продължавай да сипеш обиди по мой адрес, щом си мислиш, че така ще си вдигнеш самочувствието...
      Last edited by Frosty; 12.11.2019, 22:49.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

        ...които са собственост на компанията. Тя ти ги е кредитирала по сметката, т.е. изпълнила си е задължението. Оттам нататък е твое задължение да се идентифицираш, за да можеш да теглиш......
        Така е, но когато поисках да се идентифицирам, се случи следното:
        1. ОТДЕЛА ЗА ИЗМАМИ ОТКАЗА ДА МЕ ИДЕНТИФИЦИРА
        2. Ти отказа всякакво съдействие по случая
        3. Написах мейл, но ОТДЕЛА ЗА ИЗМАМИ НЕ МИ ОТГОВОРИ

        Това ти го пиша вече за двадесети път, но ти си правиш оглушки и ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ЛЪЖЕШ И МАМИШ В ТОЗИ ФОРУМ.

        Уважаеми колеги от тази тема и въобще от целия форум,
        Разбрахте ли какъв е поредния елемент на ИЗМАМНАТА СХЕМА?

        Ами много просто - Privelege (ruseneca) си прави оглушки и пее все една и съща ЛЪЖЛИВА ПЕСЕН като счупен грамофон, независимо какво му напишеш като отговор. Той си знае неговата си ЛЪЖЛИВА ВЕРСИЯ, и я повтаря като папагал. Двадесет пъти му казвам с най-големи подробности къде лъже, а той се прави на ни чул ни видял и продължава да лъже същото.

        Отдела за измами на Инстафорекс прави същото (прави си оглушки и/или пее една и съща лъжлива измамна песен). Предполагам идеята е да бъда вбесен, и аз наистина съм бесен, защото това размазано л...но продължава най-нагло да ми се подиграва и да лъже и мами без да му мигне окото. Вече няколко човека доказаха, че той е долен лъжец, но на него не му пука и продължава да се гаври с потърпевшите (аз и много други българи).
        Last edited by Mateev; 12.11.2019, 22:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

          Мисля, че тук идват всякакви хора, прочетат страница-две и прехвърлят на следващата тема. А при пропагандата и лъжите ви, като нищо ще има и такива, които ще се вържат.

          В случая е жалко, че за толкова години не открихте аргументи, за да изградите някаква смислена теза. Това е и основната причина, за да циклим на едно място. Не можете да заобиколите препятствието, не ви стигат интелектуалните сили, за да го прескочите, но в същото време сте се запънали и тропате инатливо с краче, без да се развивате и променяте. В резултат повтаряме едно и също с години, за да се минимизира вредата от целенасочената реклама на форекс бъкетите, която правите. Все още имам надежда, че в даден момент ще пораснете и ще ви дойде акъла, но да видим кога.
          И за още толкова години няма да се намери някой дето да те вземе на сериозно и да води смислен диалог с аргументи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            Кирчо бе ........... кОмично - от кОмедия .........
            Може ли таквиз неща ..........

            Качи ли некой левал , като трейдър през изминалите 1-2 години ............
            Щеш ли да те изпитам ..........


            пп Дължиш ми един НИК !!! А аз не си оставям магаренцето в калта , никога
            Когато някой започне да се заяжда за правопис, значи няма нищо друго смислено да каже.

            Приеми ако искаш че съм неграмотен, Не ми влияе на трейдинг резултатите.
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

              Т.е. мислиш че останалите са бавноразвиващи и няма да им се стори странно някой да повтаря едно и също с месеци на непознати?
              Мисля, че тук идват всякакви хора, прочетат страница-две и прехвърлят на следващата тема. А при пропагандата и лъжите ви, като нищо ще има и такива, които ще се вържат.

              В случая е жалко, че за толкова години не открихте аргументи, за да изградите някаква смислена теза. Това е и основната причина, за да циклим на едно място. Не можете да заобиколите препятствието, не ви стигат интелектуалните сили, за да го прескочите, но в същото време сте се запънали и тропате инатливо с краче, без да се развивате и променяте. В резултат повтаряме едно и също с години, за да се минимизира вредата от целенасочената реклама на форекс бъкетите, която правите. Все още имам надежда, че в даден момент ще пораснете и ще ви дойде акъла, но да видим кога.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                Това е другия неадекваетен герой. Той си повтаря тази мантра не от месеци а от години. Има още поне два такива индивида.

                Не осъзнават че с тези мантри, които повтарят изглеждат меко казано кумично. Явно така правят опити да се утешават, за неспособността си да печелят, но явно това и не работи защото си пишат тук от години, някои от тях се изпускат и че се пробват да търгуват. Да плачеш ли да се смееш ли не знам.
                Ама то и комично не е.....Ако видя някой на улицата да повтаря едно и също в продължение на години на непознати...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                  На един алкохолик, ако ще цял живот да му повтаряш, че алкохолът му вреди, файда няма да има. Повторението не е за вас, зарибените, а за всички останали. В този смисъл няма нищо странно.
                  Т.е. мислиш че останалите са бавноразвиващи и няма да им се стори странно някой да повтаря едно и също с месеци на непознати?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    Това е другия неадекваетен герой. Той си повтаря тази мантра не от месеци а от години. Има още поне два такива индивида.

                    Не осъзнават че с тези мантри, които повтарят изглеждат меко казано кумично. Явно така правят опити да се утешават, за неспособността си да печелят, но явно това и не работи защото си пишат тук от години, някои от тях се изпускат и че се пробват да търгуват. Да плачеш ли да се смееш ли не знам.
                    Кирчо бе ........... кОмично - от кОмедия .........
                    Може ли таквиз неща ..........

                    Качи ли некой левал , като трейдър през изминалите 1-2 години ............
                    Щеш ли да те изпитам ..........


                    пп Дължиш ми един НИК !!! А аз не си оставям магаренцето в калта , никога

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                      Не знам дали си даваш сметка колко е странно някой да повтаря едно и също нещо в продължение на месеци...
                      Това е другия неадекваетен герой. Той си повтаря тази мантра не от месеци а от години. Има още поне два такива индивида.

                      Не осъзнават че с тези мантри, които повтарят изглеждат меко казано кумично. Явно така правят опити да се утешават, за неспособността си да печелят, но явно това и не работи защото си пишат тук от години, някои от тях се изпускат и че се пробват да търгуват. Да плачеш ли да се смееш ли не знам.

                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                        Пълни глупости! Говориш за най-изпразнения от качество, но преливащ от количество форум, който е съществувал някога. На потребителите се плаща, за да пишат безсмислици. Дори и да има нещо ценно, е заринато под тонове боклук.



                        Фактът, че говориш за десетки бъкети, на които си клиент, казва повече от достатъчно. Опитваш се да цакаш онлайн казината, вместо да търгуваш пазара, представяйки го за бизнес.
                        По принцип , не съм съгласен с мнението , което се опитваш да наложиш , '' като цяло ''
                        Нооо ........ с този ти пост се съгасявам и подкрепям на 100 % ...............

                        Въпросният форум е пълна помия ........


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                          Не знам дали си даваш сметка колко е странно някой да повтаря едно и също нещо в продължение на месеци...
                          На един алкохолик, ако ще цял живот да му повтаряш, че алкохолът му вреди, файда няма да има. Повторението не е за вас, зарибените, а за всички останали. В този смисъл няма нищо странно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Точно казано. Клиентите(пациенти) на бъкетарниците реално не участват на никакви валутни пазари, просто правят залагания върху движенията на валутните курсове, а основната цел цел на техните "форекс-бъкет-брокери" е възможно най-бързо да им приберат парите като им фалират смектите по един или друг начин с цял набор от мръсни номера.
                            Не знам дали си даваш сметка колко е странно някой да повтаря едно и също нещо в продължение на месеци...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                              Защото не е търговия, а залагане и насрещната страна е в откровен конфликт на интереси. Форекс пазарът е междубанков пазар, а не за клиенти на дребно. Това, което правите, е да залагате на разликата в курса. При това предварително сте подарили залога си на насрещната страна и само от добрата ѝ воля зависи дали евентуално ще спечелите или ще изтеглите спечеленото
                              Точно казано. Клиентите(пациенти) на бъкетарниците реално не участват на никакви валутни пазари, просто правят залагания върху движенията на валутните курсове, а основната цел цел на техните "форекс-бъкет-брокери" е възможно най-бързо да им приберат парите като им фалират смектите по един или друг начин с цял набор от мръсни номера.

                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                                Ето го точния пример за хейт и злоба.

                                Провалил се уонаби, който виси по форумите от десетилетия и се мъчи сам да се убеди и да подхрани заблудите си, че някой друг му е виновен за неспособността да прави пари на пазара.

                                ​​​​​
                                Определено си личи кой раздава квалификации поради липса на аргументи.

                                Коментар

                                Working...
                                X