IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

    Толкова много мъдрост в толкова малко думи. Ще си позволя да изсичам в камък всичко което пишеш , за да остане за бъдещите поколения.
    Виж там, отлей и в метал. Бронз, мед, злато...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
      Шката, зарибеният комарджия ще драпа със зъби и нокти, за да оправдае зависимостта си. Инвестирай, не залагай!
      Толкова много мъдрост в толкова малко думи. Ще си позволя да изсичам в камък всичко което пишеш , за да остане за бъдещите поколения.

      Коментар


      • Шката, зарибеният комарджия ще драпа със зъби и нокти, за да оправдае зависимостта си. Инвестирай, не залагай!

        Коментар


        • Интересна тема. ) Аз също съм с вечен бан от там.
          За всичко си има начини. Има хора, които си пишат и теглят от години.
          А примера Марин/Молива/, известен по всички форекс сайтове с различни никове, ама хич не е удачен. Заради лъжливите му и сълзливи истории /самоличности/. Платен драскач. Тук е night_lord. Лъжите и измишльотините му, отказаха много качествени хора да пишат. )
          Last edited by SKP; 15.10.2019, 22:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
            Много шум за нищо. И то нищо, дето го разправям от години. Явно Матеев трябва да го научи по трудния начин. ВСЕКИ форекс бъкет в даден момент, ако си печеливш, ще се постарае да ти скъса нервичките и да те изгони.
            Е щом ти си го казал, това вече е неоспорим факт

            Коментар


            • Много шум за нищо. И то нищо, дето го разправям от години. Явно Матеев трябва да го научи по трудния начин. ВСЕКИ форекс бъкет в даден момент, ако си печеливш, ще се постарае да ти скъса нервичките и да те изгони.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Mateev просто сигнализирай институциите и да я затворят тази пирамида.Този човек си живее в някакъв свят в който криминалните договори са някаква норма.
                По-скоро, е социопат. Да влизат санитарите.

                Коментар


                • Mateev просто сигнализирай институциите и да я затворят тази пирамида.Този човек си живее в някакъв свят в който криминалните договори са някаква норма.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                    Да, да, наясно сме вече, че си бил заблуден, но това е било поради факта, че не си си прочел нито Общите условия за търговия с брокера, нито условията на кампанията му. В случай, че това не е така, нямаше да си забравил точка 10.3.

                    "Заработени средства" не е израз, който може да използваш. Защо? Погледни си правилата на кампанията, още в първите няколко точки е казано защо...

                    Това е и последното включване от моя страна по твоя казус.
                    Американците обичат да казват "Ще се видим в съда" .....

                    Иначе тази точка 10.3 ще изяде щръкналите ти уши, както и хляба на Инстафорекс. Обещавам .....

                    Смятам да направя нова регистрация във форума ти с анонимен акаунт (аз или мои приятели) и да поставим на обсъждане тази тема в Investor.bg, както и прословутата ти точка 10.3. И имай късмет да изтриеш някой постинг от това обсъждане, че лошо ти се пише. Ако изтриеш някой постинг, с това даваш доказателство за ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.

                    Призовавам всички колеги от този форум да се регистрират във форума на Инстата и да започнат обсъждане на точка 10.3. С това ще спечелим следното:
                    1. Ако Privelege не посмее да ни BAN-не, то тогава ще допринесем за това всички да научат какво ги чака.
                    2. Ако Prvelege започне да BAN-ва акаунтите или да трие постингите, с това ще ни даде ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.
                    Last edited by Mateev; 09.10.2019, 21:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Това че ИнстаФорекс нявсякъде тръби за тези бонуси, кункурси и прочее не е ли УМИШЛЕНО ВЪВЕЖДАНЕ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ, че някой може да получи някакви пари, ако например пише много постинги във форума или в конкурсните теми.........................

                      ...................

                      Към момента на ИЗМАМАТА НА БРОКЕРА аз бях напълно изряден и коректен техен клиент, който коректно си спазваше всички правила на бонусните и на конкурсните кампании. Въпреки това брокера БЕЗПРИЧИННО ОТКАЗА ДА МИ ИЗПЛАТИ ЗАРАБОТЕНИТЕ СРЕДСТВА ПО КОНКУРСНИТЕ ТЕМИ И ПЕЧАЛБАТА ПО БОНУСНАТА СХЕМА. Ето това се нарича ИЗМАМА. Няма друга думичка за подобно действие.
                      Да, да, наясно сме вече, че си бил заблуден, но това е било поради факта, че не си си прочел нито Общите условия за търговия с брокера, нито условията на кампанията му. В случай, че това не е така, нямаше да си забравил точка 10.3.

                      "Заработени средства" не е израз, който може да използваш. Защо? Погледни си правилата на кампанията, още в първите няколко точки е казано защо...

                      Това е и последното включване от моя страна по твоя казус.
                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        Чакай, чакай...далеч си от истината!

                        Инстафорекс не може да ни нарежда кого да банваме и наказваме при липсващи нарушения. Пак си измисляш! Може моментално да ти блокира сметката ( бонусната ), ако има информация, че по някакъв начин нарушаваш правилата на бонус кампанията и/или представляваш сериозен риск за брокера, или пък сметне, че тегленията ти са твърде начесто. Така че във всеки един момент сметката ти е застрашена, което обяснява факта, че малки или по-големи суми ( според критериите на всеки ) се пускат за тегления от тези сметки без печалбата да се реинвестира. Съгласен съм, това създава известна несигурност!

                        Но Инстафорекс все пак не е дърво с пари, от което всеки може да си набере неограничен брой зелени банкноти! Бонус кампанията също представлява риск за брокера, който трябва да се хеджира по определен начин. Преди трейдъри от България са теглели и около $15 000, но това в никакъв случай не означава, че и всеки друг има тази възможност. Първо, това зависи от търговията на трейдъра и второ, от риска за брокера, който е склонен да поеме, и неговия бюджет, отделен за това маркетингово перо.
                        Лека полека започна да си признаваш ФАКТА НА ИЗМАМАТА, която прави ИНСТАФОРЕКС. Прочети твоите дими, които съм ги боядисал в червено и после си размърдай сивото мозъчно вещество, за да осъзнаеш какво всъщност каза. Още веднъж искам да ти припомня какво е това измама:

                        ИЗМАМАТА Е УМИШЛЕНО ВЪВЕЖДАНЕ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ, С ЦЕЛ ФИНАНСОВО ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНЕ !!!

                        Това че ИнстаФорекс нявсякъде тръби за тези бонуси, кункурси и прочее не е ли УМИШЛЕНО ВЪВЕЖДАНЕ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ, че някой може да получи някакви пари, ако например пише много постинги във форума или в конкурсните теми. Хората виждат определените бюджети и предполагат, че те наистина са заделени за награди в тези конкурси. Ти обаче си признаваш, че брокера има правото ДА НЕ ГИ ДАДЕ ТЕЗИ БЮДЖЕТИ, защото разбираш ли това било някакъв риск. Глупости на търкалета. Щом брокера е обявил, че ще раздаде 2000$ награден фонд, той е ДЛЪЖЕН ДА ГИ РАЗДАДЕ. Не го ли направи, значи ТОВА Е ИЗМАМА, която е наказуема по българското законодателство.

                        Тука няма никакви рискове за брокера, защото щом е обещал някакви пари, той е ДЛЪЖЕН да има бюджет за тези обещания. В случая той е обещал едни пари, които трябва да ги раздаде при някакви условия, но НЕ СИ ИЗПЪЛНЯВА ТЕЗИ ОБЕЩАНИЯ. Следователно той МАМИ ХОРАТА, а Privelege Е СЪУЧАСТНИК В ТАЗИ ИЗМАМА.

                        Аз директно ОБВИНЯВАМ ИНСТАФОРЕКС в ИЗМАМА затова, че брокера ми попречи да си изтегля заработената печалба посредством ОТКАЗ ОТ ВЕРИФИКАЦИЯ. Това обвинение ще го поддържам както в публичното пространство, така и пред ДАНС, НСБОП и пред СЪДА. Имам НЕОСПОРИМИ ДОКАЗАТЕЛСТВА, че документите ми бяха изрядни, защото европейския клон на Инстафорекс ги прие като такива и ми извърши безпроблемна верификация.

                        Това, че после ме BAN-наха, е следствие на измамата на брокера, а не първопричина. Измислените мои нарушения както и BAN-а бяха измислени след това, след като ИЗМАМАТА ВЕЧЕ БЕШЕ СТАНАЛА ФАКТ. Просто брокера се е разпоредил на Privelege да намери начин да ме изхвърли от форума, за да могат с това да се оправдаят в публичното пространство. Да, ама в съда ще разследват последователността на събитията, и ще си изяснят каква е истината, а тя е следната:

                        Към момента на ИЗМАМАТА НА БРОКЕРА аз бях напълно изряден и коректен техен клиент, който коректно си спазваше всички правила на бонусните и на конкурсните кампании. Въпреки това брокера БЕЗПРИЧИННО ОТКАЗА ДА МИ ИЗПЛАТИ ЗАРАБОТЕНИТЕ СРЕДСТВА ПО КОНКУРСНИТЕ ТЕМИ И ПЕЧАЛБАТА ПО БОНУСНАТА СХЕМА. Ето това се нарича ИЗМАМА. Няма друга думичка за подобно действие.
                        Last edited by Mateev; 09.10.2019, 18:39.

                        Коментар


                        • [QUOTE=ruseneca;n3508159]



                          А ти за място на сключване и понятие като "международен договор" и кога важи международното право, кога националното и кога двете страни евентуално могат да се споразумеят правото на коя държава ще важи в договора? Законите ги четете като дявола евангелието.

                          Ооооо, и още как драги, не ме амбицирай, че току виж в свободното си време бутна едно рамо на Матеев. Няма да ти отварям повече очите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                            Чакай, чакай...далеч си от истината!

                            Инстафорекс не може да ни нарежда кого да банваме и наказваме при липсващи нарушения. Пак си измисляш! Може моментално да ти блокира сметката ( бонусната ), ако има информация, че по някакъв начин нарушаваш правилата на бонус кампанията и/или представляваш сериозен риск за брокера, или пък сметне, че тегленията ти са твърде начесто. Така че във всеки един момент сметката ти е застрашена, което обяснява факта, че малки или по-големи суми ( според критериите на всеки ) се пускат за тегления от тези сметки без печалбата да се реинвестира. Съгласен съм, това създава известна несигурност!

                            Но Инстафорекс все пак не е дърво с пари, от което всеки може да си набере неограничен брой зелени банкноти! Бонус кампанията също представлява риск за брокера, който трябва да се хеджира по определен начин. Преди трейдъри от България са теглели и около $15 000, но това в никакъв случай не означава, че и всеки друг има тази възможност. Първо, това зависи от търговията на трейдъра и второ, от риска за брокера, който е склонен да поеме, и неговия бюджет, отделен за това маркетингово перо.
                            Т.е. ако спечелиш но, на брокера му се види „много”, може да врътне кранчето?
                            Дори за тази единствена теза, никога не бих се абутал в подобни каши.
                            - Имам си други.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Да, тази схема се задейства рядко, защото рядко някой започва да печели големи суми. Въпросът ми обаче е има ли смисъл човек да си губи времето с бонусите на ИнстаФорекс, след като вече е ясно, че никога няма да му позволят да си изтегли печалбата, ако спечели големи пари. Да, дребни печалбици изплащат, за да поддържат разклатеното си ренюме, но ако някой спечели много пари, те няма да му ги дадат. Точно обратното - ще намерят начин да го изкарат него виновен за това, и ще го BAN-нат за вечни времена.
                              Чакай, чакай...далеч си от истината!

                              Инстафорекс не може да ни нарежда кого да банваме и наказваме при липсващи нарушения. Пак си измисляш! Може моментално да ти блокира сметката ( бонусната ), ако има информация, че по някакъв начин нарушаваш правилата на бонус кампанията и/или представляваш сериозен риск за брокера, или пък сметне, че тегленията ти са твърде начесто. Така че във всеки един момент сметката ти е застрашена, което обяснява факта, че малки или по-големи суми ( според критериите на всеки ) се пускат за тегления от тези сметки без печалбата да се реинвестира. Съгласен съм, това създава известна несигурност!

                              Но Инстафорекс все пак не е дърво с пари, от което всеки може да си набере неограничен брой зелени банкноти! Бонус кампанията също представлява риск за брокера, който трябва да се хеджира по определен начин. Преди трейдъри от България са теглели и около $15 000, но това в никакъв случай не означава, че и всеки друг има тази възможност. Първо, това зависи от търговията на трейдъра и второ, от риска за брокера, който е склонен да поеме, и неговия бюджет, отделен за това маркетингово перо.

                              С Уважение,
                              Bulgaria-Forex™

                              Коментар


                              • ..И какво му е на тона ми, модератор? Излишно се напрягате.

                                Коментар

                                Working...
                                X