IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти да видиш: Твърденията си за нарушения, и Privilege трябва да доказва, пък нА, изтрили ги... Без цитати на постовете, съдържащи обявените за натрушения от Матеев...Намирисва на набеждаване, нещо.

    Коментар


    • Пак опит да се завърти темата към обсъждане на Матеев, а не на мошеническия брокер Инстафорекс. И пак същите лъжи и измислици за фактологията. Явно главата му не може да измисли нищо друго, и затова като папагал повтаря едни и същи лъжи. Големи родилни мъки в опити да изчисти имиджа на един брокер-мошеник, но нещо не му се получава. Причината - мошеника си остава мошеник завинаги, колкото и да се опитва да се парфюмира. Моите съболезнования .....
      Last edited by Mateev; 09.12.2019, 23:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Нямам нито едно нарушение във форума на Инстафорекс.
        Ето я и поредната НОВА теория на Матеев, която ясно доказва тезата, че той лъже през цялото време.
        Има цели 4 нарушения, за което е получил предупреждения за отстраняване, с които не се е съобразил. Не си е направил и труда да провери кои точно точки от правилата на форума нарушава, въпреки че са били посочени с надеждата да поправи поведението си.
        Този му пост много се разминава с теорията му в началото...а както казват криминолозите, има ли разминаване с първоначалната теория, има и лъжа.

        Сами си правете изводите доколко може да се вярва на една неподплатена с доказателства теория за измама, която 3 пъти е публикувана с различна фактология...


        Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Аз пък досега си мислех , че искаш да спасиш БГ трейдъра от измамен брокер ............

        Чисто филантропски............... Така , поне представи нещата в началото............през сълзи............

        А то било ......за ТВОЙТЕ 3000 $ ....от бонус ...за писане на постове..........

        Липсват и доказателства, че въобще става дума за подобна сума. Може просто да ги е изгубил. В една голяма част от оплакванията от брокери ( като цяло ) основният мотив е точно загубата.


        Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
        Пичове, отидете в съда и се разберете.
        Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Ако исках да отида в съда на гражданско дело за някакви пикливи пари, нямаше да я отварям тази тема. Аз искам дело за Privelege, но НАКАЗАТЕЛНО ДЕЛО по НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС
        Много се съмнявам Матеев да има и 0,5% шанс за победа в едно съдебно дело по отношение на неговия казус. Адвокатчетата Матееви сигурно вече са наясно с казуса и са го посъветвали да си седи кротко, защото лъжите, които публично пише в момента, нито пред съда ще минат, нито пред институциите. И в двата случая го грози сериозна присъда за манипулиране на институциите. Затова и лъже по форумите, в тях доказателства не е нужно да прилага.

        Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Това е цитат от форума на Инстафорекс. Това е поредният човек, на който Инстафорекс не му дава да си изтегли парите. Играе му номера вече няколко дена. Тоест моята история се повтаря пак и пак и пак, но с други хора.
        След като не е спазил човека международните изисквания за превенция на пране на пари, това е естествен процес. Ти няма как да го знаеш, обаче, защото със закони и правила не се съобразяваш. Само че реалността е друга и такива като теб свършват рано или късно свършват зад решетките.
        С Уважение,
        Bulgaria-Forex™

        Коментар


        • Първоначално изпратено от renito5
          На бонус сметката ми изиска селфи, но на реалната не. През нощта са ми върнали парите в сметката та сега ще проверя дали това е проблема.
          Това е цитат от форума на Инстафорекс. Това е поредният човек, на който Инстафорекс не му дава да си изтегли парите. Играе му номера вече няколко дена. Тоест моята история се повтаря пак и пак и пак, но с други хора.

          Прави впечатление и факта, че kupa и Fafa отново започват уж да съдействат, също като при мене и при много други хора. Създава се впечатление, че са назначени там на заплата и усърдно играят ролята, което им е спусната отгоре. Темата за проблеми с Инстафорекс сметки вече има 3 части с по стотици страници жалвания в нея, и Kupa и Fafa неотменно играят в нея ролята на "спасители", които всъщност нищо не спасяват.
          Last edited by Mateev; 09.12.2019, 11:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
            Пичове, отидете в съда и се разберете.
            Ако исках да отида в съда на гражданско дело за някакви пикливи пари, нямаше да я отварям тази тема. Аз искам дело за Privelege, но НАКАЗАТЕЛНО ДЕЛО по НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС. Затова и създадох тази тема, защото в процеса на защита от страна на Privelege той се издаде и каза една камара уличаващи информации, за които дори не се бях досещал. Тези информации и тези така да ги наречем САМОПРИЗНАНИЯ стоят тука в тази тема и не могат да бъдат изтрити от него, както го прави той в неговия си форум.

            По-точно той може да си изтрие неговите си постинги, когато прочете това, но не може да изтрие цитатите, които аз съм направил на неговите постинги. Затова и винаги на всеки един негов постинг аз правя цитат, за да се съхрани текста на самопризнанието или текста на лъжата, която е лесно доказуемо, че е такава.

            Другата цел разбира се е всеки един Българин, решил да става трейдер, да разбере що за боклук е Инстафорекс, и да бяга от него през девет планини в десета. За тази цел дори не беше необходимо да разказвам за моя случай. Достатъчно беше да събера от интернет хилядите оплаквания за измамите на Инстафорекс на едно място в тази тема.
            Last edited by Mateev; 09.12.2019, 08:51.

            Коментар


            • Пичове, отидете в съда и се разберете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Нямаше да я има тази тема, ако не ме бяхте измамили и ограбили. Това не го ли разбра до момента. Нещо повече - предложих ти в лични съобщения да приключим случая, като ми платите откраднатата сума, но ти високомерно отказа. Сега си сърбай супата на собствените си решения.

                Аз не лъжа и не мамя. Нямам никакъв интерес от това. Казвам си истината такава, каквато е тя, и винаги съм го правил това. Ти си лъжещия и мамещия, защото искаш да си спасиш работното място и да продължиш да ограбваш и други нещастни новобранци. Е те това аз не мога да ти го позволя, защото морала ми и съвестта ми са на хиляди светлинни години над твоите.

                Освен това ти не си моята основна цел. Основния измамник е брокера Инстафорекс, който оперира незаконно на територията на Република България. Ти си един никой - просто един бушон, който е предназначен да изгори, когато му дойде времето.

                Няма смисъл да ми опонираш на всеки един мой постинг. Брокера ти е мошеник, и това се знае от целия свят. Сега с тази тема го научиха и всички Българи, така че това е някаква малка утеха за измамата, която приложихте върху мене. Сами си го изпросихте това и сега с твоите лъжи в този форум сами си наливате масло в огъня, който сами си го разпалихте. Моите съболезнования ..... Беше въпрос на време това да се случи с ежедневните ваши лъжи и кражби, които продължават дори и в този момент от време.

                А това дали има или няма факти остави на читателите на темата сами да преценят, след като я прочетат. Не се опитвай да ги манипулираш, защото това не е твоя форум. Всеки си има глава на раменете и може сам да си прецени, след като прочете материалите в темата и се запознае със съдържанието на всички линкове, които съм дал. При това трябва да знаеш, че съм бил много пестелив - дадох само 20-30 линка, но при мене във файл имам хиляди линкове, доказващи мошенгиите на Инстафорекс по целия свят.

                А факта, че във твоя форум се насираш да триеш всички неудобни постинги, няма какво да го коментираме, защото това го знае всеки един трейдер. Дива цензура с една единствена цел - ЗАБЛУДА на посетителите с цел ИЗВЛИЧАНЕ НА МАТЕРИАЛНА ОБЛАГА така, както е описано в Наказателния кодекс.
                Аз пък досега си мислех , че искаш да спасиш БГ трейдъра от измамен брокер ............

                Чисто филантропски............... Така , поне представи нещата в началото............през сълзи............

                А то било ......за ТВОЙТЕ 3000 $ ....от бонус ...за писане на постове..........


                Last edited by Andi11; 09.12.2019, 08:49.

                Коментар


                • Нямам нито едно нарушение във форума на Инстафорекс. Там спокойно си пишех моите си теории така, както го правя и тука. И хората ми даваха лайкове, което означава, че са харесвали написаното. И така мирно и тихо до момента, в който ИНСТАФОРЕКС МЕ ИЗМАМИ. Аз се опитах да си изтегля парите, но не успях по причина ОТКАЗ ОТ ВЕРИФИКАЦИЯ. Със същите документи обаче Европейския клон на Инстафорекс ме верифицира успешно, което автоматично означава, че проблемът не е в моите документи, а в ИЗМАМНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.

                  Опитах се да си потърся правата на страницата на форума, но администрацията започна да ми трие постингите. Това пък е елемента на СЪУЧАСТТИЕ В ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО КРАЖБА. И след това последва първия BAN за 10 дена под невинния предлог, че съм нарушил някакво правило, което и до ден днешен не знам какво е то. След изтичане на 10-те дена се върнах във форума, и се опитах да разкажа на другите какво се е случило с мене. Последва вечен BAN.

                  Това е кратката версия на историята, която вече я пиша за стотен път, но Privelege си прави оглушки и твърди някакви негови си измислици и лъжи. АЗ ПЪРВО БЯХ ОГРАБЕН ОТ ИНСТАФОРЕКС БЕЗ ДА НАРУШАВАМ КАКВОТО И ДА БИЛО ПРАВИЛО. След това повече от месец продължавах да си пиша във форума пак без да нарушавам каквото и да било правило. Само няколко пъти задавах въпроси в темата защо Инстафорекс ми отказва регистрация, и различни хора ми отговаряха с идеи какво да направя, за да си реша проблема.

                  И един прекрасен момент получих BAN от Oрион за няма нищо, а Privelege "компетентно" се изказа, че BAN-a бил правилен. От 1 километър обаче си личеше, че това е поръчкова история. Доказателство, че моята версия е правилната, все още стои на форума на Инстафорекс. Все още са там постингите, в които обсъждахме с хората защо не ми е минала верификацията, при това този проблем се разнищваше поне 2 или 3 пъти. Той Privelege може и да ги изтрие тези постинги, но хората го помнят това обсъждане. Попитайте кура, попитайте Fafa - те бяха най-активни със съветите.

                  Ха сега вижте по-долу в темата какви лъжи плещи Privelege. През цялото време настоява, че съм BAN-нат и че парите са ми прибрани, защото съм нарушавал правилата. Няма такова нещо. Това е ДОЛНА ЛЪЖА и ИЗМАМА, повторена от Privelege 1000 пъти. Истината е, че ИНСТАФОРЕКС МЕ ОГРАБИХА без да нарушавам нито едно правило. Отключването на всички събития се дължеше само и единствено на факта, че се опитах да изтегля някакви пари, които според лъжите на брокера и Privelege уж били мои. Тези лъжи и до момента продължават да се популяризират на форума на Инстафорекс. Хората се лъжат, че ако киснат във форума и пишат всякакви безсмислици, Инстафорекс щяла да им плаща. Това е измамната схема как да се задържат хората в този форум, иначе никой нямаше да стои в него.

                  Гледайте хора и си правете изводите що за мошенник стои в администрацията на форума на Инстафорекс. Че самия брокер е бандит е известно отдавна, но гледайте сега какво прави Privelege - въпреки крещящите доказателства, че лъже и мами, той продължава да лъже и мами.
                  Last edited by Mateev; 08.12.2019, 23:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                    Ооо, много се съмнявам в това, през моите очи всичко е инсценирано от теб и вероятността да ме убедиш в обратното е точно 0%. Причина за няколко поредни нарушения на правилата на форума, спонсориран от Инстафорекс, аз лично не намирам. Или са ти платили за уронване престижа на конкуренцията, или тролът в теб се е обадил и си решил да скалъпиш една интрига, в която ти ни даваш достатъчно основание за налагане на постоянен бан и изключване от бонус кампанията. С това, отиваш в няколко форума и се оплакваш, без да посочваш истината - такава, каквато Е. Ако не бяха те поправили потребители от онзи форум, ти със сигурност нямаше да споменеш, че и грам стотинка не си изпратил на Инстафорекс, а и след като си отказал да си верифицираш сметката в продължение на години, със сигурност можем да твърдим, че пари от сметката си нямал намерение да теглиш!
                    Проста логика...
                    И в този смисъл определения като "измама", "мошеници" и т.н. не се вписват по никакъв начин в твоя казус.



                    Само малко, нали? Има много голямо противоречие в логиката ти, а повярвай ми, там, където има дим, има и огън! Хванали са те в лъжа няколко пъти още в началото на темата. Защо да ти вярваме, че не лъжеш? Приказката за лъжливото овчарче нали я знаеш?



                    С друго впечатление останах, докато четох десетките постове в темата, някои от които насочени лично към мен.
                    Зарежи глупостите за незаконни операции в България. Не си компетентен по въпросите от естеството на глобализацита и отворените пазари, това е видно с просто око. Върни се към математиката, там ти е силата.



                    Така е, безсмислено е, изчерпаха се лъжите ти. Остана само да ги повтаряш, което няма да ги направи истина.



                    Това са твоите функции в този форум, нямам намерение да ги изземвам.
                    твърдиш че брокера който представляваш е абсолютно точен . така ли
                    просто искам да знам какво казва човек който познавам лично . това ще е плюс за мен , за да вкарам живи пари на реална сметка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Нямаше да я има тази тема, ако не ме бяхте измамили и ограбили. Това не го ли разбра до момента.
                      Ооо, много се съмнявам в това, през моите очи всичко е инсценирано от теб и вероятността да ме убедиш в обратното е точно 0%. Причина за няколко поредни нарушения на правилата на форума, спонсориран от Инстафорекс, аз лично не намирам. Или са ти платили за уронване престижа на конкуренцията, или тролът в теб се е обадил и си решил да скалъпиш една интрига, в която ти ни даваш достатъчно основание за налагане на постоянен бан и изключване от бонус кампанията. С това, отиваш в няколко форума и се оплакваш, без да посочваш истината - такава, каквато Е. Ако не бяха те поправили потребители от онзи форум, ти със сигурност нямаше да споменеш, че и грам стотинка не си изпратил на Инстафорекс, а и след като си отказал да си верифицираш сметката в продължение на години, със сигурност можем да твърдим, че пари от сметката си нямал намерение да теглиш!
                      Проста логика...
                      И в този смисъл определения като "измама", "мошеници" и т.н. не се вписват по никакъв начин в твоя казус.

                      Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Аз не лъжа и не мамя
                      Само малко, нали? Има много голямо противоречие в логиката ти, а повярвай ми, там, където има дим, има и огън! Хванали са те в лъжа няколко пъти още в началото на темата. Защо да ти вярваме, че не лъжеш? Приказката за лъжливото овчарче нали я знаеш?

                      Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Освен това ти не си моята основна цел. Основния измамник е брокера Инстафорекс, който оперира незаконно на територията на Република България. Ти си един никой - просто един бушон, който е предназначен да изгори, когато му дойде времето.
                      С друго впечатление останах, докато четох десетките постове в темата, някои от които насочени лично към мен.
                      Зарежи глупостите за незаконни операции в България. Не си компетентен по въпросите от естеството на глобализацита и отворените пазари, това е видно с просто око. Върни се към математиката, там ти е силата.

                      Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Няма смисъл да ми опонираш на всеки един мой постинг
                      Така е, безсмислено е, изчерпаха се лъжите ти. Остана само да ги повтаряш, което няма да ги направи истина.

                      Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Не се опитвай да ги манипулираш, защото това не е твоя форум
                      Това са твоите функции в този форум, нямам намерение да ги изземвам.
                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                        Факти няма! Има голи лъжи и клевети от твоя страна , за които липсват всякакви доказателства! Не си нищо друго, освен един интернет трол, сипещ хейт срещу всеки и всичко! Поискахме да докажеш твърденията си, ти не го направи. Това поражда изключително сериозни въпроси...например, дали пък на Матеев не са му платили, за да уронва престижа на един брокер и да сипе комплименти за друг, срещу който също има много негативни мнения.
                        Нямаше да я има тази тема, ако не ме бяхте измамили и ограбили. Това не го ли разбра до момента. Нещо повече - предложих ти в лични съобщения да приключим случая, като ми платите откраднатата сума, но ти високомерно отказа. Сега си сърбай супата на собствените си решения.

                        Аз не лъжа и не мамя. Нямам никакъв интерес от това. Казвам си истината такава, каквато е тя, и винаги съм го правил това. Ти си лъжещия и мамещия, защото искаш да си спасиш работното място и да продължиш да ограбваш и други нещастни новобранци. Е те това аз не мога да ти го позволя, защото морала ми и съвестта ми са на хиляди светлинни години над твоите.

                        Освен това ти не си моята основна цел. Основния измамник е брокера Инстафорекс, който оперира незаконно на територията на Република България. Ти си един никой - просто един бушон, който е предназначен да изгори, когато му дойде времето.

                        Няма смисъл да ми опонираш на всеки един мой постинг. Брокера ти е мошеник, и това се знае от целия свят. Сега с тази тема го научиха и всички Българи, така че това е някаква малка утеха за измамата, която приложихте върху мене. Сами си го изпросихте това и сега с твоите лъжи в този форум сами си наливате масло в огъня, който сами си го разпалихте. Моите съболезнования ..... Беше въпрос на време това да се случи с ежедневните ваши лъжи и кражби, които продължават дори и в този момент от време.

                        А това дали има или няма факти остави на читателите на темата сами да преценят, след като я прочетат. Не се опитвай да ги манипулираш, защото това не е твоя форум. Всеки си има глава на раменете и може сам да си прецени, след като прочете материалите в темата и се запознае със съдържанието на всички линкове, които съм дал. При това трябва да знаеш, че съм бил много пестелив - дадох само 20-30 линка, но при мене във файл имам хиляди линкове, доказващи мошенгиите на Инстафорекс по целия свят.

                        А факта, че във твоя форум се насираш да триеш всички неудобни постинги, няма какво да го коментираме, защото това го знае всеки един трейдер. Дива цензура с една единствена цел - ЗАБЛУДА на посетителите с цел ИЗВЛИЧАНЕ НА МАТЕРИАЛНА ОБЛАГА така, както е описано в Наказателния кодекс.
                        Last edited by Mateev; 08.12.2019, 20:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Каквито и простотии да плещиш, факта че не ми платихте над 3000$ си остава. Факта че това сте го направили още с 10 000 човека пак си остава. Как при всичките тези доказателства имаш наглоста да твърдиш, че бандитския ви брокер е честен и почтен. Няма такова нещо и колкото и да се напъваш да измисляш лъжи, брокера ви няма да стане по-малък мошеник.
                          Факти няма! Има голи лъжи и клевети от твоя страна , за които липсват всякакви доказателства! Не си нищо друго, освен един интернет трол, сипещ хейт срещу всеки и всичко! Поискахме да докажеш твърденията си, ти не го направи. Това поражда изключително сериозни въпроси...например, дали пък на Матеев не са му платили, за да уронва престижа на един брокер и да сипе комплименти за друг, срещу който също има много негативни мнения.
                          С Уважение,
                          Bulgaria-Forex™

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

                            Ами аз по-назад в темата цитирах част от твоя последен пост, от който е видно, че си наясно с действията си и че те нарушават правилата, хората могат да се върнат назад и да прочетат. Но нямаме нищо против да продължаваш да се излагаш публично и да цитираш постове на други потребители, които са в явно противоречие с логиката ти за доказване на измама или мошеническо . Всъщност те доказват, че брокерът не е мошеник, плаща си в рамките на нормалното работно време и чрез метод, изискан от клиента - веднъж си цитирал пост за теглене чрез карта ( което вече осъществено! ) и втори път теглене чрез криптовалути. Трейдъри, които участват в бонус кампанията, в тази тема твърдяха, че са изтеглили над $1,000 от сметката си без да рискуват нищо!

                            Ти не само че лъжеш безогледно, ами и обвиняваш всички брокери, позволяващи тегленето към криптовалути в измама и/или престъпления, включително и регулирани от КФН брокери! Срамота! Тук вече наистина удари дъното...Да очакваме ли скоро да ги обвиниш в престъпление, че предлагат и търговия на CFD върху криптовалути? За останалите брокери питам, освен Инстафорекс. В България те са няколко, предлагащи тази услуга.
                            Не ми се прави на ощипана мома. Каквито и простотии да плещиш, факта че не ми платихте над 3000$ си остава. Факта че това сте го направили още с 10 000 човека пак си остава. Как при всичките тези доказателства имаш наглоста да твърдиш, че бандитския ви брокер е честен и почтен. Няма такова нещо и колкото и да се напъваш да измисляш лъжи, брокера ви няма да стане по-малък мошеник.

                            И недей да замесваш другите честни брокери и да се сравняваш с тях, защото това е еквивалентно да сравняваш хубаво миришещи цветя с размазано лайно. Иска ти се това лайно да мирише на цвете, но това няма как да се поправи само с лъжливи приказки.

                            ПП: Продължавай да идваш в тази тема и да лъжеш, защото с това ми даваш шанса да пиша отново и отново какъв скапан брокер е Инстафорекс и как най-безсрамно краде пари от клиентите си. Нови жалвания в интернет се появяват всеки божи ден, така че още дълго ще има какво да се пише в тази тема и във всички други, които постепенно активирам/създавам тука и по другите форуми. В твоя чест ще създадам и цял WEB сайт с форум към него, така че започвай да се възгордяваш още от сега.
                            Last edited by Mateev; 08.12.2019, 16:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Този Матеев ти е трън в очите, защото започна да учи хората как да спечелят пари от брокерите, докато ти се нуждаеш от хора, които [COLOR=#FF0000][B]ДА ГУБЯТ ПАРИ В ИНСТА.
                              Ами аз по-назад в темата цитирах част от твоя последен пост, от който е видно, че си наясно с действията си и че те нарушават правилата, хората могат да се върнат назад и да прочетат. Но нямаме нищо против да продължаваш да се излагаш публично и да цитираш постове на други потребители, които са в явно противоречие с логиката ти за доказване на измама или мошеническо . Всъщност те доказват, че брокерът не е мошеник, плаща си в рамките на нормалното работно време и чрез метод, изискан от клиента - веднъж си цитирал пост за теглене чрез карта ( което вече осъществено! ) и втори път теглене чрез криптовалути. Трейдъри, които участват в бонус кампанията, в тази тема твърдяха, че са изтеглили над $1,000 от сметката си без да рискуват нищо!

                              Ти не само че лъжеш безогледно, ами и обвиняваш всички брокери, позволяващи тегленето към криптовалути в измама и/или престъпления, включително и регулирани от КФН брокери! Срамота! Тук вече наистина удари дъното...Да очакваме ли скоро да ги обвиниш в престъпление, че предлагат и търговия на CFD върху криптовалути? За останалите брокери питам, освен Инстафорекс. В България те са няколко, предлагащи тази услуга.


                              С Уважение,
                              Bulgaria-Forex™

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение
                                .....Кражбата на пари е само в главата на Матеев......
                                Кражбата на пари освен в главата на Матеев, е в главата на още 10 000 човека по целия свят.

                                ПП: Няма да коментирам другите измислици в долния постинг, освен факта, че са плод на болно въображение, което отново се опитва да извърти темата в посока обсъждане на Матеев, вместо обсъждане на ИЗМАНАТА СХЕМА НА ИНСТАФОРЕКС.

                                Този Матеев ти е трън в очите, защото започна да учи хората как да спечелят пари от брокерите, докато ти се нуждаеш от хора, които ДА ГУБЯТ ПАРИ В ИНСТАФОРЕКС. Това е и първопричината да бъда изгонен от другия форум, като версията за пред публиката е, че съм бил нарушавал правилата. Държа се за масата, за да не падна под нея от смях. Колкото до кражбата на моите пари от инстафорекс - първопричината е, че аз станах за тях така наречения Toxic Flow. Така брокерите-мошеници и брокерите-кухни като Инстафорекс наричат печелившите трейдери, защото тези трейдери им намаляват печалбата. С такива трейдери се води борба с всевъзможни КУРВЕНСКИ НОМЕРА с цел да бъдат изгонени. И ако не успеят да ги изгонят по този начин, просто им КРАДАТ ПАРИТЕ, какъвто е моят случай и случаите на хиляди други хора по света.
                                Last edited by Mateev; 08.12.2019, 14:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X