IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • можете да проверите този списък за сингапурски брокери https://findforexbroker.com/best-for...ers-singapore/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от showtime Разгледай мнение


      Съжалявам, но 250 000 стратегии са невъзможни за програмиране
      Стратегиите се генерират в груб вид автоматичнo със StrategyQuant или друга подобна програма. После хилядите получени стратегии се сортират по различни критерии и накрая най добрите се оценяват в детайли ръчно като всяка една стратегия се тества върху тикова история.

      След като имаме вече добри стратегии можем да търсим начини да ги комбинираме в общо портфолио.
      Last edited by alphaomega; 16.01.2021, 20:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Да си кажа и аз моето мнение по въпроса за 200-тата стратегии на ден. Да, и аз съм минал по този път още преди 1 година и генерирах не по 200, а по няколко хиляди стратегии на ден. При това говорим за няколко хиляди ДОБРИ СТРАТЕГИИ, с SQN>4, Ret/DD > 10, Stability > 0.95 и т.н. Постигах толкова висока производителност, защото бях включил в изчисленията около 1000 процесорни ядра по сървърите в цялата фирма.

        Известно време карах с подобни темпове докато не се задръстих с огромно количество стратегии. Стигнах някъде до около 250 000 стратегии до момента, в който престанах да търся нови. Причината е, че не успявах да прегледам на ръка повече от 10-20 на ден, и това обезсмисли генерирането на нови стратегии. Явно трябваше да напиша някакъв софтуер, който автоматично да преценява какви са качествата на намерените стратегии, и автоматично да подбира най-добрите, но такъв софтуер не съм написал до ден днешен.

        Към днешна дата не търся нови стратегии, но се подготвям отново да пусна масовото им търсене. Закупил съм още около 30 сървъра с по 24 процесорни ядра всеки от тях, и когато завърша олелията около Money Management-а, отново ще се концентрирам около широкомащабното търсене и подбор на нови стратегии.

        Ако някой иска да върви по моя път, мога да му препоръчам от eBay да си закупи сървъри HP DL360 G7. Цената им е паднала до нива от около 150$, което е смешно малко за сървър, струвал 5-6 хиляди долара като нов. Търсете сървъри с 2 процесора Xeon X5650 и поне с 24 GB RAM:
        https://www.ebay.com/sch/i.html?_fro..._odkw=DL360+G7

        Съжалявам, но 250 000 стратегии са невъзможни за програмиране

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

          Ти да не си някой служител на Инста та затова ги пишеш тия неща?
          Ruseneca е Privelege - бандит номер 1 в бандата, наречена Инстафорекс България. Той коли, той беси, той лъже и краде и той е в основата на организацията на цялата тази крадлива и лъжлива сган.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ruseneca Разгледай мнение

            Я, крадецът вика: Дръжте крадеца! Тези заплахи и закани за саморазправа незнам защо се толерират въобще от Инвестор.БГ. Знам само, че аз такива не толерирам. Интересно би било да научим как Матеев ще се оправдава в следствието за тях....дали пак ще отрича и ще твърди, че всеки може да ги е пуснал от офис компютъра...
            Ти да не си някой служител на Инста та затова ги пишеш тия неща?
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Колкото до Privelege - той е за затвора и за един як пердах, ако случайно някъде го срещна.
              Я, крадецът вика: Дръжте крадеца! Тези заплахи и закани за саморазправа незнам защо се толерират въобще от Инвестор.БГ. Знам само, че аз такива не толерирам. Интересно би било да научим как Матеев ще се оправдава в следствието за тях....дали пак ще отрича и ще твърди, че всеки може да ги е пуснал от офис компютъра...
              С Уважение,
              Bulgaria-Forex™

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Колкото до Privelege - той е за затвора и за един як пердах, ако случайно някъде го срещна.
                .
                Не само Privelege е за затвора има още трима от този форум дето са за там ама не искам да им пиша имената за да не ни изтрият поста.

                Матеев кво стана с твоята статия за инстафорекс?
                Форекс блог

                Коментар


                • Странно, темата още мърда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Нали знаеш, че хваленето на някого не е черта, присъща на Българите. При това положение ако някой наистина се впусне в прекалени хвалби, значи не му е чист косъма.

                    Та това си мисля за тебе и за Ренито. Обърнали сте палачинката, защото са ви платили или защото имате някаква финансова изгода от тези хвалби. Та хайде със здраве и недейте да лъжете хората, че Инстафорекс са цвете за мирисане. Точно обратното - те са долнопробни мошеници, и това мое мнение не можете посмъртно да го промените.

                    Колкото до Privelege - той е за затвора и за един як пердах, ако случайно някъде го срещна.

                    Хайде със здраве и не се навирай между шамарите. И предай на Ренито, както и на всички останали долнопробни лъжци, които се хвалят че едва ли не всеки ден печелят пари и си теглят печалбите, че моето мнение е, че те са едни долни отрепки и нищо повече.
                    Последното, което ме вълнува е твоето или което и да е мнение.
                    Забележи, колко съм деликатен в изказа си.
                    Бъди здрав, позитивен и се усмихвай повече.

                    Коментар


                    • Нали знаеш, че хваленето на някого не е черта, присъща на Българите. При това положение ако някой наистина се впусне в прекалени хвалби, значи не му е чист косъма.

                      Та това си мисля за тебе и за Ренито. Обърнали сте палачинката, защото са ви платили или защото имате някаква финансова изгода от тези хвалби. Та хайде със здраве и недейте да лъжете хората, че Инстафорекс са цвете за мирисане. Точно обратното - те са долнопробни мошеници, и това мое мнение не можете посмъртно да го промените.

                      Колкото до Privelege - той е за затвора и за един як пердах, ако случайно някъде го срещна.

                      Хайде със здраве и не се навирай между шамарите. И предай на Ренито, както и на всички останали долнопробни лъжци, които се хвалят че едва ли не всеки ден печелят пари и си теглят печалбите, че моето мнение е, че те са едни долни отрепки и нищо повече.
                      Last edited by Mateev; 17.11.2020, 19:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        ....

                        Ще издиря Ренито и ще и съдействам с пари и с други дока е зателства, за да може да заведе съдебно дело срещу вашата банда.
                        Матеев, този пост на Renito5 е в твоя форум от 24.09.2020г.:


                        "
                        Съжалявам че се е случило така с теб, но при мен истината се оказа съвсем друга. Просто някой тайно ме е прецаквал докато е гледал как се мъча да докажа истината и тя е следната.

                        Искам да се извиня на Екипа на форума, на InstaForex както и на колегите тук които обидих и нарекоха с грозни имена като мушенници, тролове и прочие. Направих проучване за блокираните сметки като помолих някои мои приятели да се регистрират във форума без да търгувам от тяхните сметки в нас или аз самата. Всички сметки бяха блокирани, включително и моята. След дълго писане с съпорта каква беше моята изненада когато 2сипки сметки бяха свързани с един и същи човек, на който преди време исках да му помогна да печели допълнителни доходи от тук. Оказа се че въпросната личност умишлено или не незнам се е вързал и към тези сметки по ай пи и всички те са блокирани заради него. Отново се извинявам за лошите думи по адрес на Инстафорекс, екипа на форума както и колегите тук и ще изчакам крайното решение на Privilege и Орион.Радвам се че най-накрая разбрах защо се е получавало това и стигнах до истината, защото ми беше обидно да бъда обвинявана в измами. Тъй като лично вложих много време да търся истината мога да кажа следното:ИНСТАФОРЕКС ДАВАТ ДОБРА ВЪЗМОЖНОСТ СЪС СВОЯТА БОНУС ПРОГРАМА, НЕ Я ПРОПУСКАЙТЕ, НО И НЕ СПОДЕЛЯЙТЕ! ТУК НАИСТИНА СЕ ПРАВЯТ ПАРИ И АЗ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ГОРЕЩО ТОЗИ БРОКЕР И ТОЗИ ФОРУМ. И ако ви се случи нещо такова първо провете. Трябва да си четете условията за бонуси защото при всички брокери има уловка и затова по добре да не се използват такива на реална сметка.
                        "

                        http://fff.bg/showthread.php?t=4676&...l=1#post162742


                        Видял си го вероятно?
                        Но не виждам твоя коментар?
                        Нито в темата там, нито пък тук?
                        Все още ли имаш желание да я издирваш?

                        Не те познавам, но в началото остави в мен впечатление на човек с мозък в главата.
                        И определено с изненада наблюдавах целия цирк коло теб, Инстафорекс и периферия.

                        Пак толкова определено мога да ти кажа, че изключвайки някои незначителни недоразумения с админския екип, аз забележки към брокера нямам.
                        Сега очаквам да ми кажеш и колко ми плаща Инстата, за да ги хваля ... Прав съм, нали ...?
                        Пък, че не плащали бонус, не плащали печалби и бла-бла, ... тотално няма нищо общо с истината. Плащат си всичко и то съвсем коректно.
                        И последно - в над 99.(9)% от случаите на проблеми с Инстата, декларирани във форума, вината не е била в брокера.
                        За справка - последният случай с Renito5.
                        Предполагам, че и при теб случая е сходен.
                        И с реване по форуми проблемите не се решават.
                        Аз съм имал един единствен проблем с Инста-та, при който ми блокираха две бонусни сметки. Не бяха прави. След три месеца комуникация с различните им отдели, ми пуснаха сметките, извиниха ми се и ме компенсираха за позиции, които ми бяха отворени в момента на блокирането на сметките.
                        Помощ от privelege нямаше никаква. През цялото време всячески се мъчеше да ме убеди, че проблема е в мен и че съм нарушил правилата. Изобщо не пожела дори да се опита поне да вникне в казуса.
                        Е, ... оказах се аз правия. Не бях нарушил нищо.
                        Това ми е бил проблемът с брокера, ... за бая години работа с него. Със само и единствено еднопосочни финасови потоци.
                        И, ... достойно е, когато човек направи грешка да си признае и да се извини.
                        Така е мъжко ...
                        За което - браво на Renito5.

                        Та така ...
                        Last edited by emoen4ev; 16.11.2020, 18:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Стратегията ти да лъжеш и да отричаш с нищо няма да помогне. Те всички закоравели престъпници лъжат и отричат, защото така са ги учили.
                          Удивително, как и други го правят но, за тях, някак странно но, може...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Стратегията ти да лъжеш и да отричаш с нищо няма да помогне. Те всички закоравели престъпници лъжат и отричат, защото така са ги учили.
                            Между отрицанието и истината има голяма разлика. Аз съм за второто...
                            С Уважение,
                            Bulgaria-Forex™

                            Коментар


                            • Стратегията ти да лъжеш и да отричаш с нищо няма да помогне. Те всички закоравели престъпници лъжат и отричат, защото така са ги учили.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Никакъв капитал не предоставяте. Давате само едни голи числа във вашия компютър, а лъжете хората, че това било долари.
                                Поредният тролски коментар, насила написан. Сигурно и банките лъжат интернет тролчето Матеев, че има левове в банковата си сметка?


                                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Означава, че посредством лъжите си сте отнели милион и половина пъти по 5 минути от времето на вашите посетители, в напъване да пишат безсмислици само и само да получат някакви пари за писане. Това не е ли измама с нанесени имуществени щети, баш както го пише в наказателния кодекс?
                                Пак да подчертая, не ние лъжем, ТИ го правиш! Защото иначе няма парички в края на месеца...Всяка жаба да си знае гьола! Писането във форума е пожелание, точно както и тук. Твърдейки обратното, само доказваш, че ти плащат, за да лъжеш и тролиш във форумите. На нас не ни плащат, съответно и не смятаме, че някой ни губи времето.
                                Измама с нанесени имуществени вреди можеш да пледираш само в твоята клика от 2-3 човека, които са били изключени от бонус кампанията също като теб, заради нарушения на правилата! Там може да съдите и отсъждате колкото си искате, на ужким! В съда, обаче, това няма как да се случи!

                                Познанието ти в правото е незавидно. Явно имаш навика да влизаш в дълбоките води на теми, които не са ти ясни.

                                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Може 1000 пъти да сте били честни към някого, но за да ви окошарят е достатъчно един единствен път да се докаже измама. Така че още веднъж - не насилвай късмета си, защото друг ще направи гафа (шефа ти), а ти ще опереш пешкира..
                                Вероятността да докажеш измама, след като не си клиент на брокера, е 0%. Но вероятността брокерът да докаже измама и да те обвини в уронване на авторитет е 99%. ПМО-то сам си го сметни.

                                Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Те-измамници.
                                ...
                                АМИ ТИ !?
                                Поговорката "Крадецът вика дръще крадеца" важи с пълна сила.


                                Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Не е същото обаче положението с Инстафорекс форума, където всяка втора дума е за пари - вземане, даване, печелене. Тоест изпълнява се определението в наказателния кодекс - въвеждане в заблуда, от което да произтичат финансови щети.

                                Между другото в темата за тръбичката и тебе те наричат измамник именно защото искаш пари. Няма ли размяна на пари, няма и измама. Има само бля-бля и нищо повече.
                                Чакай, чакай! Я, пак! Кой на кого нанася "финансови щети"? ТИ, който вземаш и използваш капитал на брокера, или брокерът, който отделя от собствения си капитал и го предоставя за търговия по сметка на твое име? Ако изгубиш капитала на брокера, не си ли ти този, който нанася щетите? И какво правим с точката от условията, според която не носиш никаква отговорност в случай, че го изгубиш?! А?

                                По твоята логика всички длъжници на банки са света вода, а банката, която им е дала пари, е измамникът?
                                Ако аз реша да даря €10 за икономисващата джаджа на Пирамидата, пак съм измамник.

                                Докъде я докараха троловете...просто не е истина
                                С Уважение,
                                Bulgaria-Forex™

                                Коментар

                                Working...
                                X