IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    да не са те наиграли с някоя много ценна и рядка пара
    Мамили са ме за чужди монети но с дребни суми. Една от ОАЕ с каничка. Иначе след като изпуснах едни много красиви златни реала в една заложна къща на Лъвов мост и огромната опашка в деня когато свърши оная за европейската столица. Бях номер 89 в списъка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Много моля, той е главатар в друга тема..не си го даваме лесно. За да не излезе чист спам, как мислите, в момента злато или сребро? Инвестиционно, на колеционе се нагледах.
      да не са те наиграли с някоя много ценна и рядка пара
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kondora

        Берти ........... ти си медалиста за деня !!!
        1000 % си прав !
        Много моля, той е главатар в друга тема..не си го даваме лесно. За да не излезе чист спам, как мислите, в момента злато или сребро? Инвестиционно, на колеционе се нагледах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Ами така си е

          И песимистите не са ни нужни тука
          принципно песимистите (за бъдещето на финансовите пазари, мира и тн) са основните фенове на златото....та това блестене, не е от хубаво!
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Току що проведох интересен следобеден разговор с бивш английски трейдър. Сред тоновете информация с която ме заля, твърдеше, че имало още хляб в ЕТФтата в частност златните и се оплакваше, че цели други сегменти на тази търговия или линеят или замират от 2008ма насам.

            Гледам си аз ценови нива на физическото от 2016 г. насам. Има ръст от грубо 100 долара. Е не е баш рали, ама, не е и зле.

            Чиърс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ако не е тази - догодина..., но рано или късно ще блести по-силно от 2011-2012
              Ами така си е

              И песимистите не са ни нужни тука
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Айде да ти оправя деня :

                златото тази година ще порасне доволно
                ако не е тази - догодина..., но рано или късно ще блести по-силно от 2011-2012
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kondora
                  Аааааа .......не ......
                  Я си искам старата ..........
                  Къде , като си влезна и си прОчета , че ше има РАЛИ ...........и ми грейва
                  Денят ми се осмисля .........
                  А т'ва сега живот ли е..................
                  Айде да ти оправя деня :

                  златото тази година ще порасне доволно
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Новата тема защо не кръстихте “Златото - рали, рали, рали!”

                    “Балон или не” звучи много полемично

                    Коментар


                    • Златото - Балон или не (2) ?

                      Нека продължим темата за Златото ...
                      „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”
                    Working...
                    X