IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    хмм, тоя шашкънин за лихвите кога ше говори ? Че аз съм му дал параметри на златото да стои в тоя периметър до 27 август от 1370 до 1500. Ако мирува още седмица е ок и излизам ама почне ли да ми подскача много не е ок
    Мисля че ще устискаш, 1500 другата седмица.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Да CFD. Софтур не ползвам. По принцип пети вълни не играем Ама тук виждам надежден триъгълник и стопа е на Е. По посока на горе имаме тройка , вероятен диагонал и ако е разширяващ се ще отиде доста на горе . Разбира се ако сценария е верен.
      хмм, тоя шашкънин за лихвите кога ше говори ? Че аз съм му дал параметри на златото да стои в тоя периметър до 27 август от 1370 до 1500. Ако мирува още седмица е ок и излизам ама почне ли да ми подскача много не е ок

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        CFD ? Ти некакъв софтуер ползваш ли за твойте вълнички ? Ако не ползваш нищо може да пробваш тези, виж Ultimate Edition пробвай Triala дали става за нещо може и кракове да се намерят някъде, аз съм с Linux да ги еба тия писали само за Windows и Mac кенефите

        https://www.motivewave.com/
        Да CFD. Софтур не ползвам. По принцип пети вълни не играем Ама тук виждам надежден триъгълник и стопа е на Е. По посока на горе имаме тройка , вероятен диагонал и ако е разширяващ се ще отиде доста на горе . Разбира се ако сценария е верен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
          Дълго злато стоп 1400.
          CFD ? Ти некакъв софтуер ползваш ли за твойте вълнички ? Ако не ползваш нищо може да пробваш тези, виж Ultimate Edition пробвай Triala дали става за нещо може и кракове да се намерят някъде, аз съм с Linux да ги еба тия писали само за Windows и Mac кенефите

          https://www.motivewave.com/
          Last edited by michaelis12; 24.07.2019, 11:36.

          Коментар


          • Дълго злато стоп 1400.

            Last edited by Todor Sabev; 24.07.2019, 15:46.

            Коментар


            • Русия махаше доларовия резерв и го обръщаше в метал...но не вярвам Сноудън да му е фен и да го е препоръчал

              Коментар


              • тръмп говори за намаляване на лихвите,драги говори за стимули, британците са готови да спасяват всичко и всички покрай брекзита, японците си траят и си печатат техните хартии, китайците си надуха як банков балон, но държавата го крепи (докато трупа жълто).

                не виждам фундаментална причина жълтото да падне много и трайно. по-скоро някакви обири на пишман инвеститори , но всичко ще е до време, дългосрочно цената ще е нагоре.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • https://www-cnbc-com.cdn.ampproject....e-is-here.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Viking Разгледай мнение

                    Тошко, Тошкоооо. ..... и в техническия анализ си на "ти" с нещата , като при "вълните"......
                    С​​​иметричният триъгълник в техническият анализ се изразява с фигурата...... " Вимпел ".
                    " Флагът" е корекционна фигура , която като съединиш върховете и дъната на корекцията се получават почти успоредни линии
                    Това което виждаш на графиката на златото през последните седмици няма нищо общо с " флаг ".
                    Поста ми важи и за " vhk "..... който също е развел "знамето "....само че за 1600$....
                    Сега ще ида да покарам джет. ..А после или привечер мога да ви проведа начално обучение и с картинки........
                    Тогава и ще напиша на Мюлер и Хермес , кога ще видят нефт на 200$ или на .....500 $
                    При анализи на графики сигурно е така както казваш...Друга ще е историята при конфликт в Залива и блокирането му.Трябва само лек физически недостиг и графиките ще са последното нещо което ще има значение......... Нека да потънат 4-5 танкера и откачените йеменци да взривът нефтопроводите на СА към Червено Море и 200 долара на първо време не мърдат.
                    Last edited by Hermes73; 19.07.2019, 22:21.

                    Коментар


                    • В протока Ормуз става вече много интересно-иранците са задържали танкер на Великобритания.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Viking Разгледай мнение

                        Тошко, Тошкоооо. ..... и в техническия анализ си на "ти" с нещата , като при "вълните"......
                        С​​​иметричният триъгълник в техническият анализ се изразява с фигурата...... " Вимпел ".
                        " Флагът" е корекционна фигура , която като съединиш върховете и дъната на корекцията се получават почти успоредни линии
                        Това което виждаш на графиката на златото през последните седмици няма нищо общо с " флаг ".
                        Поста ми важи и за " vhk "..... който също е развел "знамето "....само че за 1600$....
                        Сега ще ида да покарам джет. ..А после или привечер мога да ви проведа начално обучение и с картинки........
                        Тогава и ще напиша на Мюлер и Хермес , кога ще видят нефт на 200$ или на .....500 $


                        Баце , къде изчезна бре. Гледам почнал си да се съвземаш.
                        Тея у недвжимостите много са се разпуснали да знаеш, там мое да преподаваш.


                        Click image for larger version

Name:	9611787x.jpg
Views:	1
Size:	6.3 КБ
ID:	3488284






                        Сори за малката графика ама требва да отправим софтуера

                        Ама тоя, серял ,, ВИКИНГ, не свършили вече или го повтарят.















                        Last edited by Todor Sabev; 19.07.2019, 20:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Viking Разгледай мнение

                          Тошко, Тошкоооо. ..... и в техническия анализ си на "ти" с нещата , като при "вълните"......
                          С​​​иметричният триъгълник в техническият анализ се изразява с фигурата...... " Вимпел ".
                          " Флагът" е корекционна фигура , която като съединиш върховете и дъната на корекцията се получават почти успоредни линии
                          Това което виждаш на графиката на златото през последните седмици няма нищо общо с " флаг ".
                          Поста ми важи и за " vhk "..... който също е развел "знамето "....само че за 1600$....
                          Сега ще ида да покарам джет. ..А после или привечер мога да ви проведа начално обучение и с картинки........
                          Тогава и ще напиша на Мюлер и Хермес , кога ще видят нефт на 200$ или на .....500 $
                          техническия анализ не работи на 100%, а на доста по-малко, така че дали той вижда триъгълник, аз квадрат, а ти менци с вода на 1500$ или 1600$ за златото е се тая. Може да стане ама може и да не стане шанса остава на 50/50. Покарай джет и ше видиме кво ше стане със златото, остай го Тошкото са ... Никой точно НЕ ЗНАЕ къде кое и как ше се паркира на ква котировка, ако беше толкоз лесно щеха всички домове за сираци и социални да са регистрирани на борсата
                          Last edited by michaelis12; 19.07.2019, 19:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Флага е симетричен триъгълник и по - скоро целта в краткосрочен план е 1500.
                            Дано си прав
                            Last edited by Viking; 05.03.2020, 08:00.

                            Коментар


                            • Dalio believes that equity and equity-like investments are “unlikely to be good real returning investments.” He added in his post, “I believe that it would be both risk-reducing and return-enhancing to consider adding gold to one’s portfolio.
                              https://marketrealist.com/2019/07/da...eed&yptr=yahoo

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Флага е симетричен триъгълник и по - скоро целта в краткосрочен план е 1500.
                                съгласен, ама после не знам ....

                                p.s. малко ше ми е гърбаво явно с тоя страдъл в граници от 1355 до 1500 дет съм пуснал до Август но ше го мислим някак си
                                Last edited by michaelis12; 19.07.2019, 13:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X