IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

    Какъв специалист би те задоволил?
    форумен специалист, би свършил работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
      Някой специалист няма ли да посъветва тук, да купуваме ли жълтото или да изчакваме.
      Какъв специалист би те задоволил?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
        Някой специалист няма ли да посъветва тук, да купуваме ли жълтото или да изчакваме.
        Аз чакам, според мен трябва да има малко движение надолу и консолидация, след това пак нагоре. За мен сега не е за купуване. Не купувам и не продавам в момента. Чакам на Twitter да определи посоката.

        Коментар


        • Личното ми мнение е че пробива на 1900 ще е само началото..... Тренда е силен.... Пробива на 1900 е само началото всички се готвят за голямото насиране

          Коментар


          • Някой специалист няма ли да посъветва тук, да купуваме ли жълтото или да изчакваме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Хайде честит ви ол тайм хай и в евро Аз обаче не съм особен оптимист и на сегашната цена не бих купил ново зло, не че си нямам достатъчни вече де. Всъщност на сегашните пазари принципно не виждам какво може да се купи и да изглежда много изгодно - ни стоки, ни олио, ни акции или облигации, пък НИ у нас - хептен не. Успех на играчите, които вярват в нещо и го търгуват!
              мда докато има такива олигофрени като Драгой в ЕЦБто и на 5 бона ше стане



              в долари не е много страшно като го гледам даже съм къси, т.е. средни ....

              Коментар


              • Хайде честит ви ол тайм хай и в евро Аз обаче не съм особен оптимист и на сегашната цена не бих купил ново зло, не че си нямам достатъчни вече де. Всъщност на сегашните пазари принципно не виждам какво може да се купи и да изглежда много изгодно - ни стоки, ни олио, ни акции или облигации, пък НИ у нас - хептен не. Успех на играчите, които вярват в нещо и го търгуват!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • такааам май ше му бодна едни подпори отдолу на 1475$ че нещо много се превъзбуди публиката ....

                  айде готово тройка спатия на 1475$ за 7.80$ кредит и го прайм на странгъл и нека си беснеят

                  Last edited by michaelis12; 27.08.2019, 22:55.

                  Коментар


                  • 06.08.2019, 16:38
                    "Среброто цели 18 долара според мен" Целта е постигната следваща цел 18,5 ,според мен

                    Коментар


                    • В последно време цената на златото и другите метали се определя единствено от изявления в Twitter следния тип:

                      "There were discussions that went back and forth, and let's just leave it at that." Steve Mnuchin
                      "You can claim that the president's a liar, but the futures are up, so I don't care..."Jim Cramer

                      За мен лично, ако Тръмп продължава така, то посоката е ясна.

                      Коментар


                      • айде вече стига подскоци ами да си слезе там къдет му е мястото че ми се изчака чакането да гледам +1000$/-1000$ всеки ден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                          Златото откачи..
                          Още не е ,като стигне цената на биткойна тогава можем да говорим за откачена работа.

                          Коментар


                          • НE, Тромпета откачи, тоя се взе на сериозно, ама се извини поне на китайците за петък, че е свръхреагирал, нали бил човек и той.
                            Ама не отмени никои мита
                            Тоя нищо чудно да играе късо и после да пуска лоши твитове.
                            Чалмите в Риад са затворили на -2.42%, Тел Авив -3.23%, верятно и днес ще е с много червени индекси.
                            Да не излезе днес някой малък черен лебед ;; много негативен уикенд беше
                            FTSE май почива в понеделник, незнам дали LBMA ще работи.
                            Last edited by hazard; 26.08.2019, 03:03.

                            Коментар


                            • Златото откачи..

                              Коментар


                              • Първа цел 1600 втора 1800 трета над 2000 , така мисля аз , ЗА СЕГА

                                Коментар

                                Working...
                                X