IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
    Става това което писах преди години: разделяне на физическо от хартиено злато. Хартиеното пада, физическото само курс купува пада
    Съгласен съм.
    Аз лично очаквам истинско влакче на ужасите при златото тази и следващата седмица. Движенията нагоре ще са много по-солидни между другото...
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

      Типична златна буба ................

      То тече като сопол на първолак през зимата ............

      Той вика - '' тик так '' .... '' малко ви остава '' ...........


      пп НО по ПРИНЦИП си прав !!! По Принцип !!!!!
      След около 300 / 450 $ - ТРЪГВАМЕ НАГОРЕ !!!! ЗА НОВИ ВЪРХОВЕ !!! .
      Повече от типична................ПЕТ унции апартамента............Нали помниш..........ПЕТ.......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Тик так тик так мистър Уик...тик так тик так времето ви изтича....
        Типична златна буба ................

        То тече като сопол на първолак през зимата ............

        Той вика - '' тик так '' .... '' малко ви остава '' ...........


        пп НО по ПРИНЦИП си прав !!! По Принцип !!!!!
        След около 300 / 450 $ - ТРЪГВАМЕ НАГОРЕ !!!! ЗА НОВИ ВЪРХОВЕ !!! .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

          Има такива индикации на немския пазар на физическо злато поради недостига на стока, щото Меркел паникьосва допълнително немците с ненужно затваряне на границите, но не навсякъде е така и може да се очаква, че след преминаване на първоначалния шок от вируса и мерките срещу него, това хипотетично разделяне ще изчезне, естествено в полза на електронното "злато". Тогава ще останат да тежат падащите борси, отлива на капитал, пък и ще има хора по-нататък, които ще искат да продадат. Нали знаете, че масовият борсов спекулант обича да купува на върховете и да продава най-много на дъната?
          Та временноия недостиг на стока в голяма част от Европата и временното нежелание да се продава на текущата електронна цена, мен не ме топли особено.
          +10 500 .................................................. ...........

          Коментар


          • Тик так тик так мистър Уик...тик так тик так времето ви изтича....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
              Става това което писах преди години: разделяне на физическо от хартиено злато. Хартиеното пада, физическото само курс купува пада
              Има такива индикации на немския пазар на физическо злато поради недостига на стока, щото Меркел паникьосва допълнително немците с ненужно затваряне на границите, но не навсякъде е така и може да се очаква, че след преминаване на първоначалния шок от вируса и мерките срещу него, това хипотетично разделяне ще изчезне, естествено в полза на електронното "злато". Тогава ще останат да тежат падащите борси, отлива на капитал, пък и ще има хора по-нататък, които ще искат да продадат. Нали знаете, че масовият борсов спекулант обича да купува на върховете и да продава най-много на дъната?
              Та временноия недостиг на стока в голяма част от Европата и временното нежелание да се продава на текущата електронна цена, мен не ме топли особено.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                Става това което писах преди години: разделяне на физическо от хартиено злато. Хартиеното пада, физическото само курс купува пада
                Ми защо да си купувам тогава със спред 20%
                ​​​​​​

                Коментар


                • Става това което писах преди години: разделяне на физическо от хартиено злато. Хартиеното пада, физическото само курс купува пада

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    В тая област днес има шанс да ме привлече сребристото май, гледам премаркет под 12$ паднало, GSR подминало вече 120
                    И като че ли да отворя пак AG...2.5 пъти по евтина дето я селнах, виждам на 4$ оре...пък като вземе да скача туй е луда работа, знам му характера
                    За жалост каквото кеширах преди време от нея не го запазих, а разпределих между тройката си nem, gold, paas...
                    Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

                    добре е, сложих няколко унции в торбата...чакам да ми отговорят дали въобще могат да доставят... имам чувството, че положението е "да заповядат китайците"... ще продавам на 3000... ако не ме гътне дотогава

                    Не беше адресиран за вас поста ми .......... но добре сте си дали мненията

                    То .... в скоро време тези които визираше поста ми ........... така и така няма да пишат
                    Ако имат срам , де .........

                    Щото ..... пак ще кажа .... :

                    Всички пишат по много и красиво ...............Накрая Баце е прав

                    Коментар


                    • 250 000 защитни маски са били иззети при опит за нелегален износ от България
                      некои хора ще направят много пари от истинското злато

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                        Как е момчета ????

                        Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............
                        В тая област днес има шанс да ме привлече сребристото май, гледам премаркет под 12$ паднало, GSR подминало вече 120
                        И като че ли да отворя пак AG...2.5 пъти по евтина дето я селнах, виждам на 4$ оре...пък като вземе да скача туй е луда работа, знам му характера
                        За жалост каквото кеширах преди време от нея не го запазих, а разпределих между тройката си nem, gold, paas...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                          Как е момчета ????

                          Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............
                          добре е, сложих няколко унции в торбата...чакам да ми отговорят дали въобще могат да доставят... имам чувството, че положението е "да заповядат китайците"... ще продавам на 3000... ако не ме гътне дотогава

                          Коментар


                          • Как е момчета ????

                            Нещо не пишете много ............... По едно време помислих че нямам нет ..............

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              И нека финансовия Апокалипсис да започне, СЕГА!
                              Що бе , к'во ста'а ????
                              Ти нали си у долари - кво те интересува ........ И долара ще расте ....... според тебе !!!! И злато имаш купено за сейф хевън ....което само ще расте в Апокалипсиса .............. Готов си !!! Опра'ил си са !!!

                              Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                              Това са дребни движения! Ако нещо е за дълги месеци или година, може да има тенденция. Сега в тези шокове, кой знае чисто моментно, защо се търгува едно или друго. Първичния отговор е, че свалянето на лихвите в САЩ, намаля доходността, от там първосигнално движение против долар! Но това са неща за дни и за седмици. В дългосрочен план не виждам как еврото, ще помпа срещу долар!

                              ........ ... Не виждам как в тази ситуация някой ще намира привлекателност в евро спрямо долар. Аз лично си държа спестяванията в долари! Може и да не съм прав! Времето ще покаже!
                              Last edited by Correctively objective; 16.03.2020, 07:58.

                              Коментар


                              • Работата е дебла! Неделя по никое време...при положение, че срещата им(на ФЕД) е след 2 дни....
                                Няма да се изненадам ако затворят пазарите по някое време в понеделник.... с оправданието, че има заразени с вирусa на пода на борсата ...разбира се.
                                Кофти времена идват.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X