IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение
    В крайна сметка Тавекса работи ли вече - виждам вдигат сериозно курсовете а хартиеното злато пада? Или опитват да отиграят ситуацията?
    Още ще падне златото може би.Експертите да кажат.Въпрос като падне ще можем ли да си купим и ако да ,от къде ?

    Коментар


    • В крайна сметка Тавекса работи ли вече - виждам вдигат сериозно курсовете а хартиеното злато пада? Или опитват да отиграят ситуацията?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
        Тука нали много хора се чудеха защо да се купуват долари освен злато! Сега разбирате ли защо?

        Това е непроменена прогноза откакто съм започнал да пиша в тази тема!
        А той скочил бе.
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • Тука нали много хора се чудеха защо да се купуват долари освен злато! Сега разбирате ли защо?

          Това е непроменена прогноза откакто съм започнал да пиша в тази тема!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            След последната седмица съм абсолютно убеден че във физическо злато няма смисъл, спряха изкупуване, после започнаха с огромен спред,
            Ако е в злато в някой етф няколко щраквания на бутончетата и парите са по сметката ти
            Ако стане така че се разпадне цялата система физическото злато няма да помогне по скоро уменията за оцеляване
            Сега е момента да пишеш в групата и да си продадеш физиката? Ще се намерят купувачи поне 100 кинта над курс купува в ТАВЕКС!
            Продавай физиката и веднага си купи от ETFите!

            Според мен сега е момента да отиграеш ситуацията както си описал, че е най-добре!
            Аз на твое място не бих се чудил! Отваря ти се възможност да се отървеш от нещо, което както каза, те разочарова като притежание!

            За часове ще вкараш същата сума в ETF и ще си щракаш с пръсти!

            Чисти всичко, ако имаш изобщо интерес към златотто после, ETF, веднага!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              По закон може да се изнася до 31 грама злато след като се декларира .
              Деклариране се изисква при износ на над 37 г злато.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sume Rian Разгледай мнение
                Здравейте, въпросът ми е за инвестиционните златни монети: Може ли човек да купи или продаде тук (на някой от групата или негов познат) на цени купува или продава обявени от Тавекс или по цени на сайт на някоя фирма от Австрия или Кралството? Истанбул също как е (защото е най-близо)? Питам за какво се прави тук в България ако Тавекс не работи, а банките продължат да са с голяма отворена ножица (за да си спести пътуване до чужбина или рисковете с пратките). Не ми е нужно към момента, но питам и търся контакти за в случай на нужда, защото такъв пазар май почти няма у нас. А ако ще се ходи до чужбина, до къде е най-изгодно и коя е фирмата там (проверено във времето, като става дума за малки количества)?
                По закон може да се изнася до 31 грама злато след като се декларира .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sume Rian Разгледай мнение
                  Здравейте, въпросът ми е за инвестиционните златни монети: Може ли човек да купи или продаде тук (на някой от групата или негов познат) на цени купува или продава обявени от Тавекс или по цени на сайт на някоя фирма от Австрия или Кралството? Истанбул също как е (защото е най-близо)? Питам за какво се прави тук в България ако Тавекс не работи, а банките продължат да са с голяма отворена ножица (за да си спести пътуване до чужбина или рисковете с пратките). Не ми е нужно към момента, но питам и търся контакти за в случай на нужда, защото такъв пазар май почти няма у нас. А ако ще се ходи до чужбина, до къде е най-изгодно и коя е фирмата там (проверено във времето, като става дума за малки количества)?
                  мисля, че ще намериш без проблем пазар за инвестиционни зпатни продукти на цена по-изгодна за теб отколкото тавекс ще ти ги купи сега... и те са отворили една ножица...
                  Last edited by bertram; 18.03.2020, 17:51.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sume Rian Разгледай мнение
                    Здравейте, въпросът ми е за инвестиционните златни монети: Може ли човек да купи или продаде тук (на някой от групата или негов познат) на цени купува или продава обявени от Тавекс или по цени на сайт на някоя фирма от Австрия или Кралството? Истанбул също как е (защото е най-близо)? Питам за какво се прави тук в България ако Тавекс не работи, а банките продължат да са с голяма отворена ножица (за да си спести пътуване до чужбина или рисковете с пратките). Не ми е нужно към момента, но питам и търся контакти за в случай на нужда, защото такъв пазар май почти няма у нас. А ако ще се ходи до чужбина, до къде е най-изгодно и коя е фирмата там (проверено във времето, като става дума за малки количества)?
                    Може да продаде човек, разбира се!
                    Пиши ми на лични!
                    Какво продаваш!

                    Имам познати, които търсят!

                    Коментар


                    • Здравейте, въпросът ми е за инвестиционните златни монети: Може ли човек да купи или продаде тук (на някой от групата или негов познат) на цени купува или продава обявени от Тавекс или по цени на сайт на някоя фирма от Австрия или Кралството? Истанбул също как е (защото е най-близо)? Питам за какво се прави тук в България ако Тавекс не работи, а банките продължат да са с голяма отворена ножица (за да си спести пътуване до чужбина или рисковете с пратките). Не ми е нужно към момента, но питам и търся контакти за в случай на нужда, защото такъв пазар май почти няма у нас. А ако ще се ходи до чужбина, до къде е най-изгодно и коя е фирмата там (проверено във времето, като става дума за малки количества)?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Злато ,
                        Пушки и алкохол за частната армия.
                        Еееееее аз значи съм инвестирал правилно.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • мноу сосно дигна златото от виросът ми . хихихихихиих

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            След последната седмица съм абсолютно убеден че във физическо злато няма смисъл, спряха изкупуване, после започнаха с огромен спред,
                            Ако е в злато в някой етф няколко щраквания на бутончетата и парите са по сметката ти
                            Ако стане така че се разпадне цялата система физическото злато няма да помогне по скоро уменията за оцеляване
                            Ако продаваш, тук има достатъчно купувачи.
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Злато ,
                              Пушки и алкохол за частната армия.
                              съгласен. право в целта !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                                В какво трябва да се инвестира днес ?!
                                Злато ,
                                Пушки и алкохол за частната армия.

                                Коментар

                                Working...
                                X