IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • nkavrakov1982 донякъде е прав относно манипулацията и контрола за цената на златото
    наблюдавам цената от 10 години и това което прави впечатление е че изцяло се контролира от големите американски банки,фондове и накой европейски разбира се- с малки изключения /това става чрез хартиеното злато/.
    По времчето на големия спад мисля че беше 2013г първо започнаха с изявления по медиите сорос както и голяма американска банка
    казаха предстои спад на златото за период от много години и исипаха хартиено злато като обраха стоповете на голяма част от пазарните участници и го свалиха после се поддържаше според интереса на им и така доста години до 2020. Така че реално няма свободен пазар на златото винаги има една тъмна сила която го насочва в посоката която тя реши. Ако пазара се определяше от търсенето и предлагането сега при тези катаклизми цената трябваще да е поне 20000 това е мое мнение

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ха ха ха ха..Абре,вие тука доста хапчета взимате...Дано няма хора дето ви се връзват.
      и тук дърво.
      пробвай се с акциите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ха ха ха ха..Абре,вие тука доста хапчета взимате...Дано няма хора дето ви се връзват.
        Казваш златцето няма да качва цена и ще пада и пада
        Ми да взема още утре да си продам моето в Тавекс, една шепичка високо каратно златце
        Ти нали знаеш колко тежи една шепичка със златце Или поне приблизително?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Много добре те разбирам, но лошото е, че Щатите имат десетки пъти повече злато от обявеното за пред широката публика и затова отвреме навреме ви пускат по пързалката, че реално злато няма, че се е изчерпало вече и т.н. Все пак цената му трябва да бъде адекватна, за да оправдае божествения му статут сред нас - простосмъртните!

          Нали не мислиш, че тия, които печатат хартиите, с които ти си купуваш злато, са го закъсали дотам, че те сами да не могат да си го набавят? А иначе по индийските сватби се раздават килограми. Сигурно само бг циганетата кътат повече жълто от националния ни резерв!
          Браво ,пич, разбираш ги нещата!

          И аз така смятам. Имат ама не казват!

          Според мен и летящи чинии имат в базата Б-51, но и това не е за широката публика! Даже не бих се и очудил, да добиват злато и от космоса. Но не самите американци, а с някакви много готини и напреднали роботи от същата база, само ги пускат на летящата чиния и им казват колко злато да върнат. Онези тръгват по планетите и без златото, което са им казали не се връщат.

          Чакам още малко да го донадуят за пред балъците и продавам, защото какакто казваш, като лъсне истината, че златото е бол, става тенекия и ще е по-евтино от бакъра!

          Аз не знам, защо другите са толкова глупави и наистина не могат да проумеят, това, което ти си проумял! Тези, които печатат парите пълнят яко делвите. Имат пари. Даже според мен ако кажат, че са напечатали Х пари, реално са напечатали Х пари Х2, и всичко над е вкарано в злато. Ама е тайна, така, че тихо! Шшшшшшшшшшшшшшшшшш......!
          Last edited by Mike Florida; 23.06.2020, 20:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
            Относно времевият хоризонт 1800 до дни ,1920 до седмици, 2000 до месеци 3000 до година две според мен.Успех на разумните и дисциплинираните!
            Ха ха ха ха..Абре,вие тука доста хапчета взимате...Дано няма хора дето ви се връзват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              Тъй де, тъй ... ОК
              Все пак не е ли странно? Каква е гаранцията, че там изобщо има злато?
              Разбираш ли какво искам да намекна или да?
              Много добре те разбирам, но лошото е, че Щатите имат десетки пъти повече злато от обявеното за пред широката публика и затова отвреме навреме ви пускат по пързалката, че реално злато няма, че се е изчерпало вече и т.н. Все пак цената му трябва да бъде адекватна, за да оправдае божествения му статут сред нас - простосмъртните!

              Нали не мислиш, че тия, които печатат хартиите, с които ти си купуваш злато, са го закъсали дотам, че те сами да не могат да си го набавят? А иначе по индийските сватби се раздават килограми. Сигурно само бг циганетата кътат повече жълто от националния ни резерв!

              Коментар


              • Относно времевият хоризонт 1800 до дни ,1920 до седмици, 2000 до месеци 3000 до година две според мен.Успех на разумните и дисциплинираните!

                Коментар


                • Цената ня златото няма да расте повече,поради простата причина,че повече блокади,няма да има.Запомнете това много добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                    Прогноза от мен:
                    В периода януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ и до края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $.
                    Ако не позная ще почерпя всички, кой каквото пие
                    Пълни глупости.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      Nearly Half Of Americans Consider Selling Home As COVID Crushes Finances

                      600 долара на седмица или 2400 на месец, дори и за САЩ си е една добра сума и става за покриване на битови разходи и средства за живот.
                      Не стоят така нещата обаче, при всички тези, които имат да покриват ипотеки, в рамките на едни по-високи доходи преди това.

                      Тъй като в САЩ след 60те сериозно се насади виждането за притежание на лично жилище. Космическите цени от последните 2 десетилетия, създадоха неимоверен балон, който сега се пука. Снежната топка е тръгнала по надолнището и нищо не може вече да я спре.

                      Когато ти си създал дългов балон при населението, при корпорациите, а банките са част от спекулативния балон на капиталовия пазар(с парите на спестителите), то така построената система, неминуемо някой ден имплодира, ОТ ВЪТРЕ НА ВЪН! И точно това наблюдаваме в момента.

                      Живот на безкраен кредит, живот от бъдещето, живот и стандарт, които не са изработени в настоящето!

                      Предстои пълен срив на финансовите системи в идните години. Може би дори до месеци! В Европа ще бъде много по-зле!
                      Чудесна среда за златото и неговото представяне. Китай и Индия са вече в рамките на въоражен конфликт! Северна Корея дрънка оръжия. Турция се конфронтира с Франция в Либия. Разнобой в НАТО! САЩ са на прага на гражданска война! Старият световен ред рухва, Рухват и авторитетите!
                      Светът преживява най-големия спад на индустриалното си производство от Голямата депресия! В САЩ безработните са над 30 милона. Скоро Европа ще отрази същия процент безработни.
                      Какво е решението на САЩ, Европа и Китай за справяне с проблемите? ПЕЧАТАНЕ и пак печатане!
                      Забрави най-важното,златото винаги се контролира от Централните банки,така че не бъди голям оптимист за цената му.Цената на златото винаги се манипулира,така че щом под път и над път се пляскат новини за космисчески стойности,значи това означава само едно,цената на златото няма да расте.Ти как мислиш,че масово всички ще бъдат информирани коректно,какво ще стане с неговата стойност и то така гръмко,масово,глобално ???

                      Коментар


                      • Още преди години съм слушал теорията, че резерва в САЩ е празен и златото било отдавна продадено. За мен това е нелогично т.к. много по-лесно ще си напечатат долари колкото им трябват, вместо да продават злато за долари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                          Ква ревизия, бре моме, тва да не ти е бензиностанция?
                          Тъй де, тъй ... ОК
                          Все пак не е ли странно? Каква е гаранцията, че там изобщо има злато?
                          Разбираш ли какво искам да намекна или да?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            Да сте чували или да сте чели някой някога например американските конгресмени и сенатори или някоя комисия да са правили ревизия и да проверят златните резерви на “Форт Нокс“??

                            А да сте чували някога за проведен одит на чуждестранното злато съхранявано в хранилищата на Федералния Резерв??
                            Ква ревизия, бре моме, тва да не ти е бензиностанция?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                              Последният връх е овладян. Слагайте коланите , излитаме за първо 1800 ,второ 1920 , трето 2000 и четвърто 3000, според мен .Успехи за разумните и дисциплинираните !
                              3000 $ кога? Коя година? Дай последователност в цените в период?

                              Коментар


                              • Последният връх е овладян. Слагайте коланите , излитаме за първо 1800 ,второ 1920 , трето 2000 и четвърто 3000, според мен .Успехи за разумните и дисциплинираните !

                                Коментар

                                Working...
                                X