IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    И ти голяма радост, прекарала си някоя възрастна жена с 100-150 лв и гордееш ли се с това.
    За 2 години голям удар си направила
    Не бе, не се гордея с това, що ме ядеш
    Жената, както написах, изглеждаше доста добре облечена и поддържана, ухание на квалитетен парфюм и изобщо нямаше вид на изпаднала в тежко финансова положение.
    Плюс това от известно време като видя жена с червена коса във всички нюанси на червеното и направо издивявам....
    Пък и българския народ от такива случаи е измислил поговорката "Кьорав карти не играе"
    Ти какво? Щеше да кажеш ама не госпожо, объркахте се нещо, я каква хубава червена коса имате, я да ви дам още едни 150 лева ....
    Това си беше сделка като много други. По цял ден ги правя. Днес например с моето решение и това на съдружника ми оставихме 27 човека на улицата без работа. И какво? Да се чувствам гузна и виновна ли? Момчето ми казва в такива случаи: Като живееш сред вълци - вий ...
    А за две години оттогава съм имала още няколко подобни случая, просто съм купила злато малко по-евтино ....
    Ти какво сега, завиждаш ли ми ?
    Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      И ти голяма радост, прекарала си някоя възрастна жена с 100-150 лв и гордееш ли се с това.
      За 2 години голям удар си направила
      Какво се чудиш ,при капитализмът измамата и кражбата се превръщат във вишша ценност и национален спорт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        Тези статии направо трябва да ги забранят да се печатат ...
        Четат хората, почват да се информират и почват много да се пазарят, хич не е добре това ама хич ....
        Ама какво четат и какво разбират са съвсем различни неща, ето ти например в началото на 2018 година златото беше май някъде около 1300 $ и малко отгоре. Отивам при една жена на около 60 години, добре изглеждаща, тя продава златен наполеон 20 франка, 6, 50 грама. Чула, че 30 грама струват 1300 ама не долара, а лева .... И ... купувам наполеончето за 200 лева
        Та така ....
        И ти голяма радост, прекарала си някоя възрастна жена с 100-150 лв и гордееш ли се с това.
        За 2 години голям удар си направила

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Статията я пускам по други причини. Народът се поусети. И да, така е. Онези цени са безумни дори за 24 карата.
          Тези статии направо трябва да ги забранят да се печатат ...
          Четат хората, почват да се информират и почват много да се пазарят, хич не е добре това ама хич ....
          Ама какво четат и какво разбират са съвсем различни неща, ето ти например в началото на 2018 година златото беше май някъде около 1300 $ и малко отгоре. Отивам при една жена на около 60 години, добре изглеждаща, тя продава златен наполеон 20 франка, 6, 50 грама. Чула, че 30 грама струват 1300 ама не долара, а лева .... И ... купувам наполеончето за 200 лева
          Та така ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            Да купуваш златните монети на БНБ е голяма глупост, особено малките "копчета", реално купуваш скрап, материал и то на ужасни цени, единствената полза е, че са 24 каратови монети, но пак са си скрап.... Този скрап живо ме интересува, но мога да си го намирам на много по-ниски цени
            Статията я пускам по други причини. Народът се поусети. И да, така е. Онези цени са безумни дори за 24 карата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              Да купуваш златните монети на БНБ е голяма глупост, особено малките "копчета", реално купуваш скрап, материал и то на ужасни цени, единствената полза е, че са 24 каратови монети, но пак са си скрап.... Този скрап живо ме интересува, но мога да си го намирам на много по-ниски цени

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Ами то ако падне електронното в Тавекс физическото и то пада и можеш да си го купиш по-евтино.
                Тавекса ми е последната възможност и то САМО ЗА ПРОДАВАНЕ там.... не купувам оттам....
                За продаване има много видове вторични пазари....
                От други места търся и купувам злато, успявам да докопам нещо на доста добри и приемливи цени, но ми отнема много време това, но пък си заслужава усилията, понякога намирам неща на супер тънки цени все още....
                Истинското злато е физическото злато
                Last edited by kristina dimitrova (1); 26.06.2020, 17:51.

                Коментар


                • https://www.standartnews.com/biznes/...ta-428348.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                    Чакай първо да се уточним за какво злато говорим - реално физическо или електронно злато да не стават недоразумения ?
                    Ами то ако падне електронното в Тавекс физическото и то пада и можеш да си го купиш по-евтино.

                    Коментар


                    • Чакай първо да се уточним за какво злато говорим - реално физическо или електронно злато да не стават недоразумения ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                        Януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ , слушай ме
                        До края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $
                        Аз си имам златце ама и още искам
                        Като си го изсипя в шепичката и ръката ми увисва от тежестта му
                        Приятно е усещането, нали ? Ти знаеш ....
                        И каква е гаранцията ,че преди да иде на 2000 долара първо няма да премине през 1500 или 1400 долара за по-направо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Да не си снаха Ротшилд ,че знаеш него де го сърби.Май като няма дилавера гледаш мене да ошушкаш.
                          Януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ , слушай ме
                          До края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $
                          Аз си имам златце ама и още искам
                          Като си го изсипя в шепичката и ръката ми увисва от тежестта му
                          Приятно е усещането, нали ? Ти знаеш ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            Януари - февруари 2021 год ще стане 2000 $
                            Примири се с неизбежното
                            Бас
                            Да не си снаха Ротшилд ,че знаеш него де го сърби.Май като няма дилавера гледаш мене да ошушкаш.
                            Last edited by Grosss; 26.06.2020, 17:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              то да не е кавал или масур да го надува?
                              Януари - февруари 2021 год ще стане 2000 $
                              Примири се с неизбежното
                              Бас

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                                СУПЕЕЕР
                                Надуй го 2000 $
                                то да не е кавал или масур да го надува?

                                Коментар

                                Working...
                                X