IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Ами то ако падне електронното в Тавекс физическото и то пада и можеш да си го купиш по-евтино.
    Тавекса ми е последната възможност и то САМО ЗА ПРОДАВАНЕ там.... не купувам оттам....
    За продаване има много видове вторични пазари....
    От други места търся и купувам злато, успявам да докопам нещо на доста добри и приемливи цени, но ми отнема много време това, но пък си заслужава усилията, понякога намирам неща на супер тънки цени все още....
    Истинското злато е физическото злато
    Last edited by kristina dimitrova (1); 26.06.2020, 17:51.

    Коментар


    • https://www.standartnews.com/biznes/...ta-428348.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
        Чакай първо да се уточним за какво злато говорим - реално физическо или електронно злато да не стават недоразумения ?
        Ами то ако падне електронното в Тавекс физическото и то пада и можеш да си го купиш по-евтино.

        Коментар


        • Чакай първо да се уточним за какво злато говорим - реално физическо или електронно злато да не стават недоразумения ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            Януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ , слушай ме
            До края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $
            Аз си имам златце ама и още искам
            Като си го изсипя в шепичката и ръката ми увисва от тежестта му
            Приятно е усещането, нали ? Ти знаеш ....
            И каква е гаранцията ,че преди да иде на 2000 долара първо няма да премине през 1500 или 1400 долара за по-направо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Да не си снаха Ротшилд ,че знаеш него де го сърби.Май като няма дилавера гледаш мене да ошушкаш.
              Януари - февруари 2021 год. златото ще мине психологическата граница от 2000 $ , слушай ме
              До края на 2021 год. ще задържи цена около 2200 - 2300 $
              Аз си имам златце ама и още искам
              Като си го изсипя в шепичката и ръката ми увисва от тежестта му
              Приятно е усещането, нали ? Ти знаеш ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                Януари - февруари 2021 год ще стане 2000 $
                Примири се с неизбежното
                Бас
                Да не си снаха Ротшилд ,че знаеш него де го сърби.Май като няма дилавера гледаш мене да ошушкаш.
                Last edited by Grosss; 26.06.2020, 17:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  то да не е кавал или масур да го надува?
                  Януари - февруари 2021 год ще стане 2000 $
                  Примири се с неизбежното
                  Бас

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                    СУПЕЕЕР
                    Надуй го 2000 $
                    то да не е кавал или масур да го надува?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ихаааааааааааааа

                      късите злата от ротативката 1777

                      затворени на бомбата

                      кой не ходи на слънчака не знае за ония туристи с ротативките 777


                      хххххххххххххххххххххххххх

                      СУПЕЕЕР
                      Надуй го 2000 $

                      Коментар


                      • ихаааааааааааааа

                        късите злата от ротативката 1777

                        затворени на бомбата

                        кой не ходи на слънчака не знае за ония туристи с ротативките 777


                        хххххххххххххххххххххххххх

                        Коментар


                        • Малко размисли и страсти за тенекето.

                          Тенекето изглежда неутрално в момента. Модела е сравнително прост и надежден :

                          средната цена е 0.10 ( деноминирана в М2 $ - т.е цена унция / us M2 ) .

                          При положителни реални лихви пада do 0.05 , при отрицателни расте до 0.20 , 1980 са го набалончили около 0.40 , ама и реалния лихвен процент е бил бая отрицателен.

                          Аз очаквам бая отрицателен лихвен процент по хамериканско следващите 2-5 години , ама може и да бъркам . Никой не знае дали хамериканцитя няма да решат да отресат клона с тарикатите първо.

                          А М2 , не знам дали може да върви в друга посока , освен нгоре. То за можене може де.

                          Ей го я - за улеснение :

                          https://fred.stlouisfed.org/graph/?g=sfZ8

                          Ако съм прав за предстоящия отрицателен реален лихвен процент - тенекето 4-5000 $.

                          Ама то не поскъпва . Нас ни обедняват.
                          Last edited by SStoilov; 26.06.2020, 02:58.

                          Коментар


                          • The 6 biggest money manufactures are: The $18T stimulus could easily double. But “just” $18T is a massive 22.5% of global GDP.
                            1. US $6.5T,
                            2. EU $3T,
                            3. Japan $2.1T,
                            4. China $1.2T,
                            5. Italy $1.1T
                            6. France $0.8T
                            The $18T stimulus that has just been created is not real money. It is monopoly money that might be useful if you play the Monopoly board game but it has zero value in the real world. So throwing $18T of fake money at $275T global debt (which can’t be repaid either) might fool some people for a few weeks. It is certainly fooling retail stock investors who are being lured into the biggest suckers’ rally in history. They will soon have the shock of a lifetime.

                            Коментар


                            • In May 1999, former Fed Chair Paul Volcker told an audience, “The fate of the world economy is now totally dependent on the growth of the U.S. economy, which is dependent on the stock market, whose growth is dependent on about 50 stocks, half of which have never reported any earnings.”

                              Коментар


                              • ейййййййййййййй туй еврейче сорос не миряса . закара златото на ротатаивката на слънчака 1777. играе му се на ротативки на еврейчето . иска париииииииииииии


                                КЪСО ОТ 1777

                                Коментар

                                Working...
                                X