IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златото не знам, защото там е друга бира и други играчи, но реалните активи бая ще летят.

    Коментар




    • Това е шип на новина , не е тренд . Може да слезне още малко и днес или утре пак да почне да катери. Вероятно дори няма да тества дъната От 1848. До масово прилагане на ваксината ще мине вероятно година , предстоят и други одобрения на държавно ниво ,както убеждаванане на населението за масова ваксинация ,все трудни неща. Отделно около президентски избори не преминал изцяло. напрежението. . Така и дебата между републиканският сенат и новия президент за стимулите предстои . Така че тренда остава на горе.
      Last edited by Todor Sabev; 09.11.2020, 16:22.

      Коментар


      • Ето,заради това:
        https://www.zerohedge.com/markets/pf...e-90-effective

        Коментар


        • Новината за успеха на ваксината на Pfizer ви поряза

          Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
          сега пък защо се откина така ?

          Коментар


          • сега пък защо се откина така ?

            Коментар


            • едно заглавие из нета, което ме грабна
              “Gold is Money, Everything Else Is Credit”

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Да, златно правило, доказало се в годините.... слаб долар - скъпо злато... но интересното е и среброто в момента, мисля, че има голям потенциал...
                Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение
                  Както писах по-рано тази седмица, Джо Деменцията стана президент.
                  Интересно ми е, в понеделник какво ще стане с цената на златото.
                  Явно трябва да почакаме и да видим.
                  слаб долар - > скъпо злато
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Както писах по-рано тази седмица, Джо Деменцията стана президент.
                    Интересно ми е, в понеделник какво ще стане с цената на златото.
                    Явно трябва да почакаме и да видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Krum Atanasov Разгледай мнение
                      https://www.youtube.com/watch?v=7j6-uOmPfCs&t=4652s Подкастът на БЛО. Към 2 часа интервю. Макро рамка, злато, финансови пазари, крипто и множество насоки от моя гледна точка. Мисля, че може да си вземете по нещо от това интервю.
                      Круме, благодаря за интервюто.
                      Не ми стана ясно, при положение, че очакаваш кратка дефлация, защо мислиш, че златото ще е все нагоре, т.е. според теб, златото дефлация не го лови ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                        Всичко е нагоре, плюс сребро и койни
                        ей това ми е много странно.
                        още нищо не се е случило а цените вече нагоре.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          мисля, че утре ще се обърнат палачинката идкесите надолу и златото нагоре.
                          само предположение
                          Всичко е нагоре, плюс сребро и койни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Така е Майк.винаги се стига до момент от който няма връщане надзад.Плановете никога не стават на 100% и аз силно се надявам че няма да ни вкарат в света на Оруел.Сега очаквам голямото спускане на индексите и скок в цената на златото.
                            Първо да видим КОЙ ще спечели и как ще приеме тази победа другата страна!

                            Оруел специално в САЩ няма да има, защото дори и президент да е Байдън, без Сенат е като кмет без общински съветници! Ако имаха сената щеше да е друго, НО не би!

                            Но преди всичко, да видим президента... За мен той ще бъде Тръмп на 95%!
                            Не се подвеждай от това как изглежда ситуацията в момента!
                            Last edited by Mike Florida; 05.11.2020, 18:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                              Така е! Все някога ще се разбере и кой има реални топки да стреля, защото в живота до такива моменти неминуемо се стига!
                              Така е Майк.винаги се стига до момент от който няма връщане надзад.Плановете никога не стават на 100% и аз силно се надявам че няма да ни вкарат в света на Оруел.Сега очаквам голямото спускане на индексите и скок в цената на златото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                С такива чифтета всеки мухльо може да се прави на пич.
                                Така е! Все някога ще се разбере и кой има реални топки да стреля, защото в живота до такива моменти неминуемо се стига!

                                Коментар

                                Working...
                                X