IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Борсата кротува, защото за сега "брадатите" от Юта кротуват....

    С такива чифтета всеки мухльо може да се прави на пич.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Златото засега кротува много подозрително,но диамантите скочиха рязко с 500% вследствие кризата.
      Борсата кротува, защото за сега "брадатите" от Юта кротуват....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Златото засега кротува много подозрително,но диамантите скочиха рязко с 500% вследствие кризата.
        Според мен се изчакват изборните резултати. В САЩ. А ето една новина потвържаща казаното от теб.

        Най-голямата мина в света за розови диаманти, Аргайл в Австралия, е затворена, тъй като е изчерпала запасите си. Аргайл представлява над 90% от световния пазар за много редките розови диаманти.

        Изглежда, че затварянето на една от най-важните мини в света определено ще повиши цената на диамантите до краен предел.

        Смята се, че диамантите обикновено стават прозрачни, розови заради екстремна топлина и налягане по време на образуването им. Такива скъпоценни камъни са открити за първи път в Индия, а след това в Бразилия, Русия, Южна Африка, Танзания, Канада и Австралия.


        Last edited by Selena; 05.11.2020, 12:59.

        Коментар


        • кои диаманти скочиха с 500 % , че да продам малко ?

          Коментар


          • Златото засега кротува много подозрително,но диамантите скочиха рязко с 500% вследствие кризата.

            Коментар


            • Пакет ще мине, но няма да е голям.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                тая система все някога ще крашне.
                ако крашне - една унция ще купува 1-2 квадрата в топ европейска столица....
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ще минат, защото алтернативата е да крашне системата... когато ножът опре до кокала се хващат за ръце и правят хорце
                  тая система все някога ще крашне.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                    Сенатът е републикански. Трудно ще минат помощи.
                    ще минат, защото алтернативата е да крашне системата... когато ножът опре до кокала се хващат за ръце и правят хорце
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Сенатът е републикански. Трудно ще минат помощи.

                      Коментар


                      • Байдън спечели.
                        Сега ще почне едно печатане, за да спасят сините щати(защото са фалирали)(2-3 трлн долара).
                        Печатане за хората,щото и те нямат пари.... по 2000$/месец мисля,че им стига.(1-2 трлн долара)
                        Печатане за негрите,щото им е било издевателствано над тях преди 300 години(Бандън им обеща 2 трлн долара).
                        И ако златото остане на $1900 след цялото това печатане,аз отивам да го продавам и влагам парите в имот.
                        По-голямо доказателство за натискане на цената на златото,ако това се случи,не е нужно!

                        Коментар


                        • мисля, че утре ще се обърнат палачинката идкесите надолу и златото нагоре.
                          само предположение
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=7j6-uOmPfCs&t=4652s Подкастът на БЛО. Към 2 часа интервю. Макро рамка, злато, финансови пазари, крипто и множество насоки от моя гледна точка. Мисля, че може да си вземете по нещо от това интервю.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                              Какво не му харесвата на метала на тези нива и аз не знам. Така не го харесвахте и в началото на 2018 г.
                              Ние си купуваме.Сега чопля семки и ви чета.
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Какво не му харесвата на метала на тези нива и аз не знам. Така не го харесвахте и в началото на 2018 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X