IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    майната им на жълтиците - важно е да сме живи и здрави.

    героите на деня са от фарма индустрията - дано да им е читава ваксината и да правим бизнес, а не да чакаме зомби апокалипсиса с консерва, патрон и наполеон

    с риск да се потворя, но бай дъ дипс е добро решение докато не стане ясно ще ни ударят ли по една ваксина.... до ваксинация на населението има време, а болниците са препълнени, икономиките са пред колапс и следва рунд на коледно печатане.
    Е .... така е .... накрая винаги се стига до .... ''Абе, да сме живи и здрави ''

    Следвай си стратегията ...... има хлеб в нея ......

    Байвай си дипсовете .... и си питай арменския ............ Ама , много дипсове станаха , само от 3-4 месеца насам
    Има ли толкова пари , стария добър Нишан.........................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение


      За пръв път виждам толкова кратка и категорична прогноза да бъде разбита .. ....................... толкова категорично , за толкова кратък период.
      Цялата работа е, че не си ме питал мене ...... може ли златото да поскъпва .....
      Тогава щеше да си по обран , защото ....аз още не съм му разрешил ......
      От времето на последните ми постове ................
      Капиш , Арменосян ???
      майната им на жълтиците - важно е да сме живи и здрави.

      героите на деня са от фарма индустрията - дано да им е читава ваксината и да правим бизнес, а не да чакаме зомби апокалипсиса с консерва, патрон и наполеон

      с риск да се потворя, но бай дъ дипс е добро решение докато не стане ясно ще ни ударят ли по една ваксина.... до ваксинация на населението има време, а болниците са препълнени, икономиките са пред колапс и следва рунд на коледно печатане.
      Last edited by bertram; 09.11.2020, 19:17.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        Някои му казват и "чаша" .Прогнозата ми за цената на активите е тази :

        http://info-fx.ru/wp-content/uploads...dle-Signal.png


        Дал си ''обърната чаша '' ........... Важно е да се отбележи . Защо не си я дал приложена къмто някой от активите при които очакваш подобно развитие ......
        Или само показваш .... що за модел е този .... ...
        Не залагай много на такива моделчета за лапнишаранчета - трейдърчета ....

        Ако се вадеха пари с модели ''чашка '' ''дракон '' ''пеперуда'' и ''глава с рамЕнье'' ................. немаше да има бедни ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
          До края на ноември одобрят ли ваксина, златото ще е на 1600-1650 към края на годината! Просто през цялата тая корона криза се видя, че жълтото няма потенциал за нещо по-сериозно, дори и при изконсумираните най-лоши сценарии за световното икономическо бъдеще - едва мина 2000$! Е, щом на 10 млн. с вирус само в Щатите (официално), наред с протести и избори, и серията от европейски шок Дауни златото се лашка около 1900 незнам бъговете какъв мега катаклизъм очакват да се случи за злато на 3000$!
          Нон стоп им го говоря ...... ама бъговете не - та не ..... 3000 / 5000 / ..... 8000 ... И то започват да излизат по време и към края на тренд
          Смешна история .....
          Един от тарторите им се появи към края на ъпа до 1930 преди месец и екзалтирано написа
          ГОТОВИ ЛИ СТЕ БЪГОВЕ ЗА НОВИЯ ВЪЗХОДЯЩ ТРЕНД


          Е.............. слезнахме 100 $ .............. при този ЪП ........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Някои му казват и "чаша" .Прогнозата ми за цената на активите е тази :

            http://info-fx.ru/wp-content/uploads...dle-Signal.png


            ВИжда ми се абсолючтно невероятно, но знам ли. Не могат да си позволят да вдигнат лихвите, а твоята прогноза може да се сбъдне само при срив в производството или на ипотеките.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Простичко обяснение или линк към такова ще може ли?
              Някои му казват и "чаша" .Прогнозата ми за цената на активите е тази :

              http://info-fx.ru/wp-content/uploads...dle-Signal.png



              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • До края на ноември одобрят ли ваксина, златото ще е на 1600-1650 към края на годината! Просто през цялата тая корона криза се видя, че жълтото няма потенциал за нещо по-сериозно, дори и при изконсумираните най-лоши сценарии за световното икономическо бъдеще - едва мина 2000$! Е, щом на 10 млн. с вирус само в Щатите (официално), наред с протести и избори, и серията от европейски шок Дауни златото се лашка около 1900 незнам бъговете какъв мега катаклизъм очакват да се случи за злато на 3000$!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                  Не и за тълпата!

                  Ценовия модел "кастрюля" (тенджера) познат ли ти е? Рядко се случва над Н1 и е вероятно скоро масово ще го видим.
                  Сорка, но не ми е познат. Простичко обяснение или линк към такова ще може ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Това е шип на новина , не е тренд . Може да слезне още малко и днес или утре пак да почне да катери. Вероятно дори няма да тества дъната От 1848. До масово прилагане на ваксината ще мине вероятно година , предстоят и други одобрения на държавно ниво ,както убеждаванане на населението за масова ваксинация ,все трудни неща. Отделно около президентски избори не преминал изцяло. напрежението. . Така и дебата между републиканският сенат и новия президент за стимулите предстои . Така че тренда остава на горе.
                    Личи си Тошко че си от старата школа .... Не си хоп - троп като Берджорян .
                    Така се говори и така е правилно ..... с известна доза - условност ...

                    На кантар е работата за ново дъно .... И мисля че само ако го направим (завършим модела който разглеждам - ще отлепим нагоре за връх )
                    Няма ли дъно - нанайси връх .....
                    Отваряме голем триъгълник и ........ тия с 3000 -те за Н.Година ще си баят на коя Нова ще е ......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      ... но реалните активи бая ще летят.
                      Не и за тълпата!

                      Ценовия модел "кастрюля" (тенджера) познат ли ти е? Рядко се случва над Н1 и е вероятно скоро масово ще го видим.

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение
                        Pfizer си имат доста черни моменти в историята на корпорацията. Преди три години ги класираха на последно място, като репутация сред фармацевтичните гиганти. А през 2009 г. им наложиха най-голямата глоба в отрасъла досега - 2,3 милиарда долара. Ваксина тъкмо от тях, може би, е най-подходяща за любителите на екстремните спортове.
                        Те да я одобрят. Пък дали ще е реално ефикасна въобще няма значение. Помниш ли Байер и Спин скандала с тях.

                        Коментар



                        • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение
                          Интересно ми е, в понеделник какво ще стане с цената на златото.

                          Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          слаб долар - > скъпо злато


                          За пръв път виждам толкова кратка и категорична прогноза да бъде разбита .. ....................... толкова категорично , за толкова кратък период.
                          Цялата работа е, че не си ме питал мене ...... може ли златото да поскъпва .....
                          Тогава щеше да си по обран , защото ....аз още не съм му разрешил ......
                          От времето на последните ми постове ................
                          Капиш , Арменосян ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HeavenlyLIght Разгледай мнение
                            Pfizer си имат доста черни моменти в историята на корпорацията. Преди три години ги класираха на последно място, като репутация сред фармацевтичните гиганти. А през 2009 г. им наложиха най-голямата глоба в отрасъла досега - 2,3 милиарда долара. Ваксина тъкмо от тях, може би, е най-подходяща за любителите на екстремните спортове.
                            Знае ли се кое им е политическото лоби?

                            Коментар


                            • Pfizer си имат доста черни моменти в историята на корпорацията. Преди три години ги класираха на последно място, като репутация сред фармацевтичните гиганти. А през 2009 г. им наложиха най-голямата глоба в отрасъла досега - 2,3 милиарда долара. Ваксина тъкмо от тях, може би, е най-подходяща за любителите на екстремните спортове.

                              Коментар


                              • Хммм. Тука казах, че ако Перуката спечели ще имаме силно злато слаб долар и обратното ако Деменцията стане янки номер едно злото ще падне, а гущера ще катери. Опонираха ми за обратното. Деменцията още не е встъпил и най-вероятно няма да встъпи в длъжност. Предвид тежкото му здравословно положение, което не е Деменция склероза Алцхаймер, а нещо друго доста по-опасно. Ще има много панаир в УСА, а гущерът ще опъне палатката.

                                Коментар

                                Working...
                                X