IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Давам над 95% вероятност, че ще видим и под $1600

    90% че ще видим и под $1500

    И само 75%, че ще има и под $1400

    Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
    Звездите ми шушнат, че под 1600 няма да го видим

    Коментар


    • Коментар


      • https://igold.bg/blog/strategii-pri-...PRQTPYkKE2oGNA

        Малко от мен за различните стратегии при инвестицията във физическо злато.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Звездите ми шушнат, че под 1600 няма да го видим
          във вчерашния динамичен и изпълнен с луди обрати ден златото се държеше много стабилно, пробива на 1700 също беше 'тегав' и недостатъчно дълбок. мисля, че определени сериозни играчи (на международната сцена) пълнят стабилно, но не толкова стабилно , че да го вдигнат... просто акумилират и отпускат юздите, че не 'развалят' спада към добрите нива за пълнене.

          ще изчакам да вдия ще сурнат ли пазарите надолу (ако ги сурнат, златото ще падне и то) идните седмици и ще си взема някоя кол опция със страйк късно есента.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            Звездите ми шушнат, че под 1600 няма да го видим
            Там някъде не се ли намира 50% на Фибо от дъното на 2018г. или греша
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

              Съгласен,може да се каже,че 1520 има повече сила
              Звездите ми шушнат, че под 1600 няма да го видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                1520
                Съгласен,може да се каже,че 1520 има повече сила
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                  Изобщо не съм те ''отрязъл '' ................ Изцитирах ти само един ''космонафт '' почитател на шампанско , за който споменатото ниво от теб , не съществуваше вече във Вселената .............
                  Сорри , че не си ме разбрал .................

                  пп.
                  шампанското вече е компот от дренки

                  п.п.п
                  а нивото което беше написал и за което пише Мишо , аз мисля че няма да е на този ''даун - тренд ''
                  Това с "отрязването" го казах на майтап,отстрани погледнато и да ме беше "отрязал" щеше да имаш право,щото това е дълъг хоризонт.От опит знаеш,че търговците не дават дългосрочни прогнози,а търгуват това което виждат.Колкото до споменатото ниво наистина може да не го видим в този дневен даун тренд,щото все пак това е корекция на седмичният и месечен ъп тренд.За да стигне това ниво трябва да приключи месечният ъп тренд.
                  Мои си не ангажиращи разсъждения
                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    В исторически план златото се е доказало като не много добра защита от инфлация. Златото горе държи стойност, но държи единствено собствената си стойност. Повечето инвеститори търсят да защитят цялостно позициите си, т.е. нещо, което не само да държи, а и да повишава стойността си по време на инфлация.
                    Колко е струвала една унция преди 10, 20 и 30 години? В лева?

                    Коментар


                    • ЗЛАТОТО БАЛОН ИЛИ НЕ . ХЯХЯХЯХХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        таиш много в себе си
                        В мен , всичко е прекрасно .............
                        това не е добре за психиката - вземи мерки,
                        Вече писах по темата за психиката - в предишния пост - пак вървиш , крачка назад и само копираш ......
                        аз няма да те дразня с аматьорските си сделки с опции и тн.
                        Не ме дразниш - развеселяваш ме ...........
                        бъди здрав
                        Здрав съм на бик и без твоето пожелание . И така ще бъде .........

                        ПП .филмът жените на другите сме го гледали много пъти.. който квот си няма за това драпа... изтърка се.[

                        ппп ..... Съмнявам се че си гледал филм с друга жена . Каквото са ти намерили и одобрили мама и тате - това е !!!!!
                        За обратното - на 100 % не вАжи .............
                        С'я ......... кат ' ти казвам ...........
                        .....
                        Last edited by Correctively objective; 04.03.2021, 21:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
                          Correctively objective, много далеч съм от златото, нямам финансов интерес. От чисто любопитство, как уж целия свят очаква сериозна инфлация, а златото упорито пада? Звучиш ми, като вещ в материята. Ако имаш време и желание, можеш ли на две, на три да споделиш вижданията си и какви очаквания имаш за инфлацията през следващите 2-3 години?
                          В исторически план златото се е доказало като не много добра защита от инфлация. Златото горе държи стойност, но държи единствено собствената си стойност. Повечето инвеститори търсят да защитят цялостно позициите си, т.е. нещо, което не само да държи, а и да повишава стойността си по време на инфлация.

                          Коментар


                          • едно от умрелите кучете е тук https://www.marketwatch.com/investin...od=over_search
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                              ......
                              таиш много в себе си
                              това не е добре за психиката - вземи мерки, а аз няма да те дразня с аматьорските си сделки с опции и тн.
                              бъди здрав

                              казвай си, че съм прост тракторист и всичко ще е наред


                              ПП филмът жените на другите сме го гледали много пъти.. който квот си няма за това драпа... изтърка се.
                              Last edited by bertram; 04.03.2021, 21:41.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Correctively objective, много далеч съм от златото, нямам финансов интерес. От чисто любопитство, как уж целия свят очаква сериозна инфлация, а златото упорито пада? Звучиш ми, като вещ в материята. Ако имаш време и желание, можеш ли на две, на три да споделиш вижданията си и какви очаквания имаш за инфлацията през следващите 2-3 години?

                                Коментар

                                Working...
                                X