IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • супер рядко се наемам за прогнози, но този път и аз ще се осмеля
    след всичките стимули и печатарски механизми 1,4 ми се струва толкова вероятно, колкото и 2,8
    още в диапазона 2,2-2,4 могат да се активират толкова мини, че добива да се удвои, даже утрои, така че според мен, бленуваното зачертаване на дългове с 3.00 ... 5.00 за сега се отлага за следващата петилетка
    в следващото тримесечие го виждам да гони всички ресурси и нещо от между 2.00-2.20
    от там много голямо значение как ще приключи пакета, който приключва септември..., и цената на десетгошните , но мишето не включва да каже какво ще се случва с десетгодишните

    поздрави и успех на всички

    Коментар


    • Оттук някъде , мисля че ще започнат да го свалят ................

      Според мен е рано за атака на върха , но дори и да стане , ще корегираме поне 70-80 $ преди това ..............
      Не изключвам технически и вълново ново дъно , което ако стане ще е при около 1600 -1580 , но по скоро клоня към корекция на текущия тренд и продължение
      Затова ......внимателно с ДЪЛГИТЕ ........ Аз каквото съм купил по пътя до тук от началото на април съм затворил на 85% .............. Оттук , за мен имат думата КЪСИТЕ ..... Всичко със стоп , защото може и да е доста плитка корекцията ............. И местене .....който знае къде и защо ..............

      Нов връх ще правим , но цени от 3000$ .....5000$ (гледам че трендчето вече е възбудило рейдалио-то ) и така нататък нагоре ....... НЕ !!!

      Въобще ....работата е непрестанна игра в диапазона 1400 / 2800 .............. като времето между двете изписани цени , разбира се , е години ................
      За сега - КЪСИ .....
      При образуването на няколко мечи бара , ще се изясни повече , каква ще е корекцията , колко и докъде ...... хипотетично , но с голяма доза вероятност .............

      Коментар


      • Прогнози сме чели всякакви.Пък и всеки има право на такива тук.
        По-скоро някой с технически познания да сподели как ги вижда нещата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
          @ къде е мишето илиев да каже как с 95% удря 1,5

          благодаря мише, топ антииндикатор си

          чакам с нетърпение новата прогноза за десетгодишните-как корелират с тенекето

          блаодаря!
          Този е нереален, почти свръхестествен неудачник. По едно време си мислих, че е алтер его на някакъв зевзек.

          Заради него направих нещо немислимо за мен - влязох в биткойн, когато слезе на 30 и този го обяви за свършил. Казах си, че е по-вероятно слънцето да не изгрее, отколкото Мунчо да е прав за нещо. Без изненади естествено, btc мина 40 хил.

          Коментар


          • @ къде е мишето илиев да каже как с 95% удря 1,5

            благодаря мише, топ антииндикатор си

            чакам с нетърпение новата прогноза за десетгодишните-как корелират с тенекето

            блаодаря!

            Коментар


            • ще удари 5000 долара тая година.. всички от бития кон бягат при златото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
                Ще направят жилищата още по-недостъпни. Целта е унищожение на средната класа и към 2030 около 90% от населението да зависи от ББД.
                Населението на Европа и Северна Америка. За останалите няма ББД. !!!
                Какво ще стане с etf etc базирани на злато и сребро? Въпроса е реторичен.

                Коментар


                • https://www.goldmoney.com/research/g...Bfi7jZFdl3fxMU

                  Една статия, която потвърждава казаното от мен за Базел III в поста ми отпреди няколко дни.

                  Коментар


                  • Ще направят жилищата още по-недостъпни. Целта е унищожение на средната класа и към 2030 около 90% от населението да зависи от ББД.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

                      Недвижими имоти
                      В каква посока според теб? От една страна се затягат критериите и вече няма (уж) да има шведски ипотеки от по 100 години, но от друга ще ограничи възможностите на банката да играе с плаващата лихва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Беше ли на пазара на акции по време на ипотечната драма 2008 ма?
                        Наблюдавах не бях участник. Зачетох се в Базел 3 и виждам какво визираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Кой сектор?
                          Беше ли на пазара на акции по време на ипотечната драма 2008 ма?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

                            Недвижими имоти
                            Именно..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Кой сектор?
                              Недвижими имоти

                              Коментар


                              • https://cryptodnes.bg/institucionaln...qt-ot-jpmorgan
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X