IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се знае какво ще стане в понеделник или вторник или в сряда, може да има 2-3% нагоре

    Но бичият наратив е тотално порязан и нови върхове няма да има години наред

    Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
    Според мен, НЕ СЕ ЗНАЕ. Преди време имаше материал, че паднат ли котировките под 1800 USD за унция, може да пропадне още надолу. Преди 2 дни омаше новини за риск от пропадане до 1600 за унция.
    Last edited by Money; 19.06.2021, 11:05.

    Коментар


    • Според мен, НЕ СЕ ЗНАЕ. Преди време имаше материал, че паднат ли котировките под 1800 USD за унция, може да пропадне още надолу. Преди 2 дни омаше новини за риск от пропадане до 1600 за унция.

      Коментар


      • 1760... Това изглежда е дъното. Оттук насетне май само ще катерим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Нито едно от висшите ми образования не е Икономика ............... . Многократно съм и споменавал какво е мнението ми за ''новините'' и разните там ....Мъск ....Йелън ....Бернарке + новините които ни съобщават СЕГА за неща , причината за които да се случат е била ПРЕДИ ......................

          Аз съм по Графиките .... Те казват всичко , доколкото можеш правилно да ги анализираш ...............
          Въпроса ти е много общ а и доста задължаващ ...... Не бих искал да подведя някой с някакво категорично изказване за дадена валута или актив ............ А и години назад непрекъснато съм писал за кое , какво мисля ...................
          Най общо ............. знаеш опонентите ми . Каквото пишат те - аз съм твърдо НЕ
          Например :

          - Майк Флорида е привърженик на злато в Космоса и голям срив на еврото ............... Сещаш се какво мисля аз
          - еххххх4о е привърженик на страшно рали на Златото с микро корекции ,така щото , никой да не може да влезе по време Ралито МУ + катерене на индекси още няколко години - Сещаш се какво мисля аз
          - Габровчето Матееев , смята че с Биткойня се е нагушил целия ФИНАНСОВ ЕЛИТ , а който не е ..... е цаца и Биткойня ще стига милион /два .............. Сещаш се какво мисля аз
          - и ..т.н .. ....

          И Злато и Биткойн ще правят нови върхове но не във вида и големината , за която пишат горните ............ или обикновенните бъгове ръкоплескачи ..............

          Бягай от $$$$ , връх срещу него ще правят и € и паунд ...................
          И най важно , без да съм учил икономика ............ . д и в е р с и ф и ка ц и я .............. ИМОТ / ЗЛАТО / КЕШ /ЗЕМЯ ..............Това спестява доста главоболия на '' неучилите икономика ''......................
          Еврейската формула е ясна но имота е на връх в момента а и имам няколко , още един не съм убеден в ефикасността та злато ,кеш, акции,земя ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            За лс говоря ,въпроса ми беше дай икономически анализ на ситуацията , в кво да се влага кога и прочие . До колкото ти е възможно де
            Нито едно от висшите ми образования не е Икономика ............... . Многократно съм и споменавал какво е мнението ми за ''новините'' и разните там ....Мъск ....Йелън ....Бернарке + новините които ни съобщават СЕГА за неща , причината за които да се случат е била ПРЕДИ ......................

            Аз съм по Графиките .... Те казват всичко , доколкото можеш правилно да ги анализираш ...............
            Въпроса ти е много общ а и доста задължаващ ...... Не бих искал да подведя някой с някакво категорично изказване за дадена валута или актив ............ А и години назад непрекъснато съм писал за кое , какво мисля ...................
            Най общо ............. знаеш опонентите ми . Каквото пишат те - аз съм твърдо НЕ
            Например :

            - Майк Флорида е привърженик на злато в Космоса и голям срив на еврото ............... Сещаш се какво мисля аз
            - еххххх4о е привърженик на страшно рали на Златото с микро корекции ,така щото , никой да не може да влезе по време Ралито МУ + катерене на индекси още няколко години - Сещаш се какво мисля аз
            - Габровчето Матееев , смята че с Биткойня се е нагушил целия ФИНАНСОВ ЕЛИТ , а който не е ..... е цаца и Биткойня ще стига милион /два .............. Сещаш се какво мисля аз
            - и ..т.н .. ....

            И Злато и Биткойн ще правят нови върхове но не във вида и големината , за която пишат горните ............ или обикновенните бъгове ръкоплескачи ..............

            Бягай от $$$$ , връх срещу него ще правят и € и паунд ...................
            И най важно , без да съм учил икономика ............ . д и в е р с и ф и ка ц и я .............. ИМОТ / ЗЛАТО / КЕШ /ЗЕМЯ ..............Това спестява доста главоболия на '' неучилите икономика ''......................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
              Яко се раздвижиха пазарите ..........

              Златото направи седмична свещ по голяма от всички досега назад , само свеща от август 2020 която пореза всички мераци на бъговете за 3000 $ oz ......
              и в началото на която , пратих моята поздравителна катричка към тях ............ Е по ГОЛЯМА .....засега ....
              Aйде, не остана време до 28.06, че съм много любопитен каква игра ще играят булион банките после.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                Кои .............. ??
                Ако говориш за ЛС ......... от доста време нито получавам , нито мога да изпратя ..................
                Или са ме ограничили или е някакъв бъг ..........
                За лс говоря ,въпроса ми беше дай икономически анализ на ситуацията , в кво да се влага кога и прочие . До колкото ти е възможно де

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Нов връх ще правим, да. Ама няма да е нито тази, нито следващата, а почти сигурно, че и 2023 няма да е този нов връх

                  Ако нещо брутално се промени ще кажа, ама за сега това е
                  Баце ...................... ти си порекъл да изцитираш ли некой ....................

                  Само нема да се срамуваш и притесняваш ..........

                  Аре.......... ше чекаме бруталното ..............

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Чети ги тези съобщения де ....
                    Кои .............. ??
                    Ако говориш за ЛС ......... от доста време нито получавам , нито мога да изпратя ..................
                    Или са ме ограничили или е някакъв бъг ..........

                    Коментар


                    • Нов връх ще правим
                      Нов връх ще правим, да. Ама няма да е нито тази, нито следващата, а почти сигурно, че и 2023 няма да е този нов връх

                      Ако нещо брутално се промени ще кажа, ама за сега това е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                        Яко се раздвижиха пазарите ..........

                        Златото направи седмична свещ по голяма от всички досега назад , само свеща от август 2020 която пореза всички мераци на бъговете за 3000 $ oz ......
                        и в началото на която , пратих моята поздравителна катричка към тях ............ Е по ГОЛЯМА .....засега ....


                        11.08 2020 .........преди големия срив ............


                        Август 2020 е по голяма е като движение .........като изражение в $ ... тази сегашната дори и нея бие ................ Става интересно ....
                        Очаквам тези дни нефта и индексите да последват златото ..............
                        На 1770 позатворих доста къси и отворих скромни дълги ............. Въпреки че в треидинга има неписано правило '' Каквото е в четвъртък ..........продължава и петък '' ............ мисля че ще се изкарат ПАРИ и от обратното движение
                        Чети ги тези съобщения де ....

                        Коментар


                        • Яко се раздвижиха пазарите ..........

                          Златото направи седмична свещ по голяма от всички досега назад , само свеща от август 2020 която пореза всички мераци на бъговете за 3000 $ oz ......
                          и в началото на която , пратих моята поздравителна катричка към тях ............ Е по ГОЛЯМА .....засега ....


                          11.08 2020 .........преди големия срив ............
                          Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение



                          Август 2020 е по голяма е като движение .........като изражение в $ ... тази сегашната дори и нея бие ................ Става интересно ....
                          Очаквам тези дни нефта и индексите да последват златото ..............
                          На 1770 позатворих доста къси и отворих скромни дълги ............. Въпреки че в треидинга има неписано правило '' Каквото е в четвъртък ..........продължава и петък '' ............ мисля че ще се изкарат ПАРИ и от обратното движение

                          Коментар


                          • Нека и аз да си кажа... това ако ще го търсите за верификация, от темата Биткойн е


                            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            24.05.2021, 09:08
                            Сгоден момент за късо злато е, но дали точно по Коледа ще гравитира около $1600 е много смело предсказание

                            Коментар


                            • [QUOTE=Correctively objective;n3773079]

                              Поста е от 26 .05 на цена 1910$ за oz .................

                              Според мен..........много точна прогноза и доста точно изпълнение.
                              Поздравления за което!
                              И от тук на къде!Кои са евентуалните спирки надолу и в крайна сметка продължаваме ли възходящото движение?
                              Какъв е техническият прочит на картинката.........за тези които имат очите и знанията по въпроса?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                                Да не забравяме, че и копачите са се набълбукали с кредити до козирките (особено покрай ковид кризата), така че очаквам изненади и там.
                                Нямам идея как ти дойде да плеснеш чак такава глупости. Може при някой отделен, изолиран копач да е така, но повечето се къпят в ликвидност и си изкупуват акциите, защото няма какво да си правят парите. Nem ли е с дългове, kl ли, gold?

                                Коментар

                                Working...
                                X