IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    В интерес на истината той си каза, че не е сега за купуване, а и доколкото си го знаем отдавна е купил и сега гледа сеир. Много дискретен стана мон амура. Нещо му липсва енергия напоследък.
    Къде ти е казал Correctively objective ,
    че не е сега за купуване,
    . Освен , ако не общувате на лични съобщения , няма как да е , защото от май месец не е писал нищо . Друг е въпроса , ако под ''сега'' , имаш предвид миналата година , когато всички начело с Майк Флорида и Арменчето бяха в очакване на 3000 долара GOLD - за Нова Година . Да , тогава не беше за купуване и човека беше прав .


    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ако вдигнат лихвите сериозно ще има други проблеми. да не бърза толкова
      Лихвата му е факсирана за 30 години,факт е обаче ,че предстои промяна в лихвените равнища,обрата е в ход.Искаха такава среда и го постигнаха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Златото следва цената на долара.Цената на долара следва политиката на Федералния Федералния казва ,намаляваме покупките,спираме ги и вдигаме лихвите.
        В момента мой близък бърза да вкара ипотека преди Март 2021 година,защото банката ще вдига лихвите по заемите.Това за чужбина говоря.
        ако вдигнат лихвите сериозно ще има други проблеми. да не бърза толкова
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          нищо сигурно няма на този свят даже и за великаните

          https://en.wikipedia.org/wiki/Sale_o...9%E2%80%932002

          да кажеш, че най-висшите кгъгове на британците са невежи, но я прочети Гордън Браун какъв 'удар' прави.
          Златото следва цената на долара.Цената на долара следва политиката на Федералния Федералния казва ,намаляваме покупките,спираме ги и вдигаме лихвите.
          В момента мой близък бърза да вкара ипотека преди Март 2021 година,защото банката ще вдига лихвите по заемите.Това за чужбина говоря.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ако е казал, че не е време за купуване, аз лично без да търся логика се настройвам да видя 2100.
            Кондорът е велик майстор на ТА, по-добре не се бъзикайте с голямата птица

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              В интерес на истината той си каза, че не е сега за купуване, а и доколкото си го знаем отдавна е купил и сега гледа сеир. Много дискретен стана мон амура. Нещо му липсва енергия напоследък.
              ако е казал, че не е време за купуване, аз лично без да търся логика се настройвам да видя 2100.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://www.bloomberg.com/news/artic...from-portfolio
                Преди точно един месец Блек Рок продава всичките си златни позиции,понеже съм тъп да питам кой има повече поглед и информация занапред Блек Рок или чакащите кюлчетата си от Тавекса ???
                BlackRock Fund Manager Has Cut Almost All Gold From Portfolio

                By
                Eddie Spence
                ,
                Tom Keene
                , and
                Jonathan Ferro 16 септември 2021 г., 19:37 ч. Гринуич+
                нищо сигурно няма на този свят даже и за великаните

                https://en.wikipedia.org/wiki/Sale_o...9%E2%80%932002

                да кажеш, че най-висшите кгъгове на британците са невежи, но я прочети Гордън Браун какъв 'удар' прави.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  тук, в темата не липсва ли един голям график и ТА тълкувател?
                  отдавна не съм попадал на негови прогнози за бифоркаця
                  В интерес на истината той си каза, че не е сега за купуване, а и доколкото си го знаем отдавна е купил и сега гледа сеир. Много дискретен стана мон амура. Нещо му липсва енергия напоследък.

                  Коментар


                  • https://www.bloomberg.com/news/artic...from-portfolio
                    Преди точно един месец Блек Рок продава всичките си златни позиции,понеже съм тъп да питам кой има повече поглед и информация занапред Блек Рок или чакащите кюлчетата си от Тавекса ???
                    BlackRock Fund Manager Has Cut Almost All Gold From Portfolio

                    By
                    Eddie Spence
                    ,
                    Tom Keene
                    , and
                    Jonathan Ferro 16 септември 2021 г., 19:37 ч. Гринуич+

                    Коментар


                    • тук, в темата не липсва ли един голям график и ТА тълкувател?
                      отдавна не съм попадал на негови прогнози за бифоркаця
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                        От Тавекса ми казаха, че търсенето е огромно. Аз мойте кюлчета ги чаках 7 дена.
                        свършиха тухлите и сега налазиха кюлчетата
                        то плавно тръгва процеса, но после този се похвалил на онзи и тн и тн и в един момент дефицит.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Златото в ръка не е, не е било и никога няма да бъде инвестиция. Все едно да речеш, че капитан Флинт (или даже Бойко) е инвеститор. Цената на златото от доста време не се определя от търсенето на кюлчета. Ще видим дали ще продължи по този начин.
                          това, че някой инвестира в нещо не го прави автоматично инвеститор. Коментирах факта, че има голямо търсене на физическо злато.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                            С тези отрицателни лихви на банките за суми над 40к не е ли нормално? Който не иска да инвестира в имоти или крипто инвеститора в злато.
                            Златото в ръка не е, не е било и никога няма да бъде инвестиция. Все едно да речеш, че капитан Флинт (или даже Бойко) е инвеститор. Цената на златото от доста време не се определя от търсенето на кюлчета. Ще видим дали ще продължи по този начин.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                              От Тавекса ми казаха, че търсенето е огромно. Аз мойте кюлчета ги чаках 7 дена.
                              С тези отрицателни лихви на банките за суми над 40к не е ли нормално? Който не иска да инвестира в имоти или крипто инвеститора в злато.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Не мога да повярвам, че Тавекса със толкова контакти и офиси извън Литва, има само десетина Кенгура и 100 Корони, освен дребните Наполеони и 1/2 гр кюлчета.
                                Явно предлагането не може да запълни търсенето.
                                Дали доставките са малки, поради прекъснатите вериги на доставка или нещо друго, или търсенето е много у нас, и хората не продават, незнам, но е странна ситуация.
                                Не виждам какъв е проблема човек да си поръча директно десет Филхармонии от Австрия или големите немско/швейцарски брокери ....
                                Ама се смеете на Банкянския бодигард, че е бил тъп.
                                Тулупа трупа кюлчета яко в някое бронирано мазе както Ескобар ....
                                Или пък ще дойде време кадратния метър да е един Наполеон във Докторски паметник ....
                                Айде, чакаме тоя Базел 3 след Коледа ....
                                От Тавекса ми казаха, че търсенето е огромно. Аз мойте кюлчета ги чаках 7 дена.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X