IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги, предлагам да не наливаме вода в мелницата на рибарчето. Много хора губят парите си на борси и това довежда до увреждания и отклонения:-( Предприемат отчаяи ходове и налазват в темите за златото и имотите с цел риболов на шарани. Ама то вече и цацки няма. Простете му:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      1.Доказваш,че ТИ имаш реални сделки.
      2.Казваш от откъде взимаш неадекватните курсове.

      Оттам нататък може да помисля и да ти отговоря.
      Но няма как да ти отговарям за каквото и да е ,преди 1 и 2.Аз не съм на зор.Ти питаш,а информацията е пари
      Надявам се съм кристално ясен,а не пак да пелтечиш като ***** ?
      Ето отговорите ми:
      1. Е доказателството ми в случая е снимка на приложението ми където се вижда плащането ми на пост терминал в тавекса. Имам и касови бележки вкъщи, както и бележката от пост терминала. Разбира се мога да се снимкак с всичко това в една обща снимка (плащането от приложението на телефона, касова бележка, бележка от пост термнала и физическото инвестиционно злато), без да се вижда лицето ми.
      2. "Неадекватните" ми курсове са от обявените цени на Търговеца.

      Очаквам сега твоите:
      1. От къде да купим физическо инвестиционно жълто на 102лв на грам. Това ще помогне на много хора тук в темата за да си напазарауват, включително и аз.
      2. Дай Доказателство с личен пример, че може да вземеш на тази цена.
      3. От къде ги вземаш тези цени, като в момента дори жълтото е борсова цена над 1900$, което е над 3400лв, а това прави борсова цена при тези сметки 109лв на грам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
        Петре, мога да кача снимка от приложението ми на Булбанк и да покажа кога съм купил и на каква цена.
        1.Доказваш,че ТИ имаш реални сделки.
        2.Казваш от откъде взимаш неадекватните курсове.
        3.Спираш да лъжеш.

        Оттам нататък може да помисля и да ти отговоря.
        Но няма как да ти отговарям за каквото и да е ,преди 1,2 и 3.Аз не съм на зор.Ти питаш,а информацията е пари.
        Надявам се, съм кристално ясен,а не пак да пелтечиш като ***** ?
        Last edited by petrg5s; 24.01.2023, 11:59.

        Коментар


        • Петре, мога да кача снимка от приложението ми на Булбанк и да покажа кога съм купил и на каква цена. Ти ще ни покажеш ли как и от къде да пазарауваме толкова евтино - 102лв на грам физическо инвестиционно злато?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Печелите вие на демото.
            На горния глупак му препоръчвам да иде и да си купи https://tavex.bg/zlato/10-grama-zlat...-pamp-fortuna/
            хем сега нали уж тествало 1950

            а ако нямаш пари и това става http://<b>https://tavex.bg/zlato/1-g...-valcambi/</b>
            печалбата е гарантирана
            На първия ти линк е цената, която ти казах около 125лв за грам.
            Ама чакай сега, къде са тия 102лв на грам? Точно полседния ти линк е 159лв ?!?!?

            Я пак си провери търговците или ти ползваш от 30% до 50% дискаунт?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Да не се окаже, че рибарчето говори за 14 карата злато:-))))))))))))))
              Щото борсата тества 1950$/OZ
              Той едва ли знае как да види борсовата цена на жълтото, виж го къде търгува с 2 клика и търси шаранчета, че няма кой да му купи акциите на БФБ.
              Иначе е компетентен - физическото злато вървяло на 102лв. за грам, даже и на баба му зъбите да извади пак ще вземе повече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                Тук печелим, а не си губим парите и не храним посредници:-)
                Печелите вие на демото.
                На горния глупак му препоръчвам да иде и да си купи https://tavex.bg/zlato/10-grama-zlat...-pamp-fortuna/
                хем сега нали уж тествало 1950

                а ако нямаш пари и това става https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno-kulche-valcambi/
                печалбата е гарантирана

                Коментар


                • Петре, ще даваш ли линкове или друго нещо за тия 102лв на грам? Или вече мога да те наричам "Лъжец"?

                  Коментар


                  • Да не се окаже, че рибарчето говори за 14 карата злато:-))))))))))))))
                    Щото борсата тества 1950$/OZ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Чакам да се преброите всички балъци и демо играчи .
                      А специално на теб ще кажа,когато идеш и направиш първата си сделка
                      Няма ли да отговориш на въпроса ми? Аз какти отговорих на твоите.
                      Сделки имам и мога да постна снимки с касови бележки, където пише какво и кога съм купувал и разбира се на каква цена и от къде.
                      Бъде сериозен, кажи къде да купим на 102лв., недей хейтвай само.

                      Коментар


                      • Пак са се появили някакви експерти. Ще умрем от смях. Аматьори!!!
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                          Петре, казвай къде са тия 102лв/1 гр, за физическо инвестиционно злато? Или и ти си поредния драскач с празни приказки?
                          Чакам да се преброите всички балъци и демо играчи .
                          А специално на теб ще кажа,когато идеш и направиш първата си сделка

                          Коментар


                          • Петре, казвай къде са тия 102лв/1 гр, за физическо инвестиционно злато? Или и ти си поредния драскач с празни приказки?

                            Коментар


                            • Какви са тези 900% от както съществува това Алтерко, Жълтото е на 10 000% и какво? Ако искаш можем да го сравним и 100г назад? Ама как така, еми ей така и след 100г. жълтото пак ще може да бъде сравнявано с какво ли не, а с Алтерко ще могат ли, ще ги има ли?
                              Пак ти казвам и аз имам акции в чуждестранни компании, стига си търсил шарани за БФБ тук, има си други теми за това. Яхнал си вълната ОК, поздравления.
                              Можеш ли да ни кажеш на каква цена си влезнал и да остане тук като история, защото аз мога да ти кажа в жълто на какви цени съм купивал за да хеджирам през годините, било то в $ или Евро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                                Баш с Алтерко,дай да не ги сравняваме

                                https://tvc-invdn-com.investing.com/...a86df9ae78.png

                                Защо пък не, дай да видим за 1година как се движат? Какви са също продажбите в обеми?
                                Все още чакам да кажеш къде да го купим това пусто инвестиционно жълто за 102лв / 1гр. ? Стига бяга от отговора. Кажи ни!

                                Коментар

                                Working...
                                X