IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
    Точно защото сме ти чели лъжите те питаме. А ти спри да лъжеш, защото все повече се оплиташ. Бъди честен и се спро с тая злоба и завист
    Аз мисля,че ти трябва да кажеш кога купи 5-те ти грама и на каква цена?
    Защото когато те питах,явно не я знаеше,та се наложи да се обаждаш на Тавекс
    И защо се плюнчиш за 5гр, е това не мога да разбера.
    Last edited by petrg5s; 29.10.2023, 19:54.

    Коментар


    • Точно защото сме ти чели лъжите те питаме. А ти спри да лъжеш, защото все повече се оплиташ. Бъди честен и се спро с тая злоба и завист

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
        Прост въпрос, за втори път го задавам:-)
        Продал си всичко закупено на 1300 или купуваш на 102 лв/гр?
        Не очаквам отговор от пиле оплело се в кълчища ( лъжи )
        Цените на имотите не ме бригат, дали поскъпват или поевтиняват в края на краищата те са все недостъпни за перонците. Рентиерите все ще си имат желаещи за стижба.
        Омотана е само празнотата в кривата ти тиква
        Всичко е написано в темата,кога съм купил,кога съм продал.Връщаш и четеш.Останалото е свободни съчинения на главанаци като теб и Пинокио (ссааассаа)
        А ти кога си купил ? 2011 на $1900 ли ?
        И нали се сещаш,че заради кризата намателите са пътници, а банкороба трябва да снася доживот за обора
        Last edited by petrg5s; 29.10.2023, 19:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          Точно обратното !



          Аве тъ*ак,стига си спамил.Вижда се пълния ти памперс от падащите цени на имотите.
          Мисли там как да спасяваш,че ще загубиш много.Ама наистина много главанак
          Прост въпрос, за втори път го задавам:-)
          Продал си всичко закупено на 1300 или купуваш на 102 лв/гр?

          Не очаквам отговор от пиле оплело се в кълчища ( лъжи )
          Цените на имотите не ме бригат, дали поскъпват или поевтиняват в края на краищата те са все недостъпни за перонците. Рентиерите все ще си имат желаещи за стижба.
          Адио:-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
            Прее*Ал си се
            Точно обратното !

            Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
            Мдааа, поредният генЯлен ход!!!
            Ти сега последно на 102лв/гр купуваш ли или си продал?
            Кое е истината
            Аве тъ*ак,стига си спамил.Вижда се пълния ти памперс от падащите цени на имотите.
            Мисли там как да спасяваш,че ще загубиш много.Ама наистина много главанак
            Last edited by petrg5s; 29.10.2023, 19:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
              Истината е че пише каквото му падне, според ситуацията. Нито инвестиционно жълто е виждал, нито има речник и интелект да води нормален и най-вече смислен диалог.
              A ся де .Питаш,отговарям ти като човек и почваш да злобееш и лъжеш.
              Това го прави само губещ и нещастен човечец !
              Да не отварям дума и за лъжите ти за 102лв От 106 почна,сваля ,сваля,сваля ,та станаха 102лв ,а аз само ти гледам сейра
              Пинокио ,ама Пинокио

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение


                Мдааа, поредният генЯлен ход!!!
                Ти сега последно на 102лв/гр купуваш ли или си продал?
                Кое е истината:-)))?
                Истината е че пише каквото му падне, според ситуацията. Нито инвестиционно жълто е виждал, нито има речник и интелект да води нормален и най-вече смислен диалог.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение


                  Мдааа, поредният генЯлен ход!!!
                  Ти сега последно на 102лв/гр купуваш ли или си продал?
                  Кое е истината:-)))?
                  истината е, че дори не е виждал
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Физическо злато държах дълги години още от 1300 ,което продадох.

                    Мдааа, поредният генЯлен ход!!!
                    Ти сега последно на 102лв/гр купуваш ли или си продал?
                    Кое е истината:-)))?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Така е,не съм видял ,но съм ти отговарял поне 10 пъти и на този въпрос !
                      Физическо злато държах дълги години още от 1300 ,което продадох.
                      Прее*Ал си се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Даже не разбираш какво те питам.
                        Така е,не съм видял ,но съм ти отговарял поне 10 пъти и на този въпрос !
                        Физическо злато държах дълги години още от 1300 ,което продадох.

                        Коментар


                        • Даже не разбираш какво те питам. Иначе пак злоба и завист се лее от твоя акаунт.

                          Коментар


                          • А ти къде беше не когато падна до 1800$, а когато се увеличи до 1800$?

                            Коментар


                            • Това е единствения ми профил. До скоро не знаех за този сайт. Иначе аз моите троиунции съм ги купил на 1600 евро 2021 година. Така, че ми е спокойно

                              Коментар


                              • Това е първия ми и единствен акаунт тук. Не знаех за този форум до скоро. Информирах се за всичко от фейсбук страницата на Атанасов. Иначе съм си тук като цяло от около три години, когато златото беше на 1600 евро, когато и си купих монетите, които и до ден днешен притежавам. Какво да ти кажа. Спокойно ми е някак.

                                Коментар

                                Working...
                                X