IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате следващата икономическа криза?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Този път кризата ще е с невиждани размери, при тази неочаквана и непредвидена ситуация. Начинът, по който в момента функционира света, неминуемо ще доведе до огромни финансови загуби, от които дълго време няма да можем да се оправим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Човек може да живее и без да печели от измама.Бог ни е дал разум не за да грабим труда на по глупавите от нас..
      Аз съм един от тези дето живеят без измама надявам се че повечето хора са като мен.
      За съжаление форекс брокерите не са от тези.
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

        Колега, колко пари спечели от това, че си познал?
        Това е основният въпрос
        Личен е и може да не ми отговаряш
        Човек може да живее и без да печели от измама.Бог ни е дал разум не за да грабим труда на по глупавите от нас..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          Колега, колко пари спечели от това, че си познал?
          Това е основният въпрос
          Личен е и може да не ми отговаряш
          Нищо не съм спечелил. Няма с какво да инвестирам.
          Аз се боря с измамите на форекс брокерите не ми е приоритет това да печеля.
          Last edited by mauricio84; 07.04.2020, 22:06.
          Форекс блог

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

            Аз през изминслата 2019 година съм казвал поне на 50 човека че кризата ще дойде през 2020 и никои не ми вярваше и спореха с мен.
            Сега всички са мълчат като наср.....
            Никой не ми е казал евала ти позна.
            Хората не вярват и са неблагодарни.


            Сега трябва да дадем предсказание кога ще свърши тази.
            Колега, колко пари спечели от това, че си познал?
            Това е основният въпрос
            Личен е и може да не ми отговаряш

            Коментар


            • Според този клип икономическите кризи са на интервал 144 месеца.
              https://youtu.be/i87mOIzTFMs

              Кога официално е започнала кризата 2008година.
              Колко месеца са от предната криза до тази 2020.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power

                О нов пророк дтепм.Много познаваш ти ама после
                Аз през изминслата 2019 година съм казвал поне на 50 човека че кризата ще дойде през 2020 и никои не ми вярваше и спореха с мен.
                Сега всички са мълчат като наср.....
                Никой не ми е казал евала ти позна.
                Хората не вярват и са неблагодарни.


                Сега трябва да дадем предсказание кога ще свърши тази.
                Форекс блог

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                  Аз като говорех че кризата идва никой не ми вярва. Сега нещо да кажете вие дето писахте че няма да дойде.
                  А, аз също ви казвах 2019- 2020, ама...
                  Сега, вече СЛЕДВАЩАТА кога ще е, оше са не знай. Тая да окрякамв.

                  Коментар


                  • Аз като говорех че кризата идва никой не ми вярва. Сега нещо да кажете вие дето писахте че няма да дойде.
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Ние сами си я викахме кризата. Последните 5 години цените на всичко скочиха безпричинно, но доходите не се качиха. Получи се голям дисбаланс.
                      За кризата допринесоха най вече банките с голямото количество раздадени кредити.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Което е вярно, вярно е. Обаче, защо видът хомо, като казва „се променяМЕ”, по навик, разбира „се променяТЕ (аз съм си добре, при мен нужда няма)” ? Мога и да конкретизирам, ама грешно ще ме разберат някои.
                        Защото всеки е свикнал да вижда и търси отговорността в другия, ни никога и в себе си. А докато нямаме онова самосъзнание и дисциплина, няма как да допринесем към общото...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Ако не поумнеем следващото няма да е икономическа криза а нещо ужасно.Ще се промени релефа континенти ще изчезнат..Или се променяме или чао Гергино.
                          Напълно съм съгласен с теб.
                          Преди няколко месеца в една моя статия призовах да се спрат безсмислените и безцелни пътувания но никой не ме слуша.
                          Ето вижте го
                          http://forextraderbg.blogspot.com/20...-post.html?m=1
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Ако не поумнеем следващото няма да е икономическа криза а нещо ужасно.Ще се промени релефа континенти ще изчезнат..Или се променяме или чао Гергино.
                            Което е вярно, вярно е. Обаче, защо видът хомо, като казва „се променяМЕ”, по навик, разбира „се променяТЕ (аз съм си добре, при мен нужда няма)” ? Мога и да конкретизирам, ама грешно ще ме разберат някои.

                            Коментар


                            • Ако не поумнеем следващото няма да е икономическа криза а нещо ужасно.Ще се промени релефа континенти ще изчезнат..Или се променяме или чао Гергино.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                Ето дойде най сетне кризата.
                                Лошото е е че дойде и вируса.
                                Като пуснах темата бях сигурен че ще дойде но никой не ми вярваше.

                                Спазвайте карантината и си стойте в къщи защото кризите идват и си отиват но човешкия живот е безценен.
                                Кой ли ти слуша, всеки ден проф. Мутафчийски излиза и казва, че трябва да си стоим вкъщи, но повечето хора като че ли не му обръщат внимание и отиват да пазаруват в хипермаркетите..без маски, без ръкавици и това си е. До скоро и пътуваха, което всъщност е най-големият проблем.
                                Наистина е важно да си останем вкъщи, човешкият живот е най-важен.

                                Коментар

                                Working...
                                X