IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате следващата икономическа криза?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Още нищо не сме видели.Догодина ще е леш...Зрелището ще е догодина.Остава да се проумее че ваксините не помагат а само локдауните вършат работа
    Мисля, че си прав! Нещата много сериозно почнаха да се пре....ват.
    п.п. И никой няма да мине между капките.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rzamen Разгледай мнение
      Честно казано аз мисля, че вече сме в криза... И то в няколко - здравна, политическа и финансова криза.
      Още нищо не сме видели.Догодина ще е леш...Зрелището ще е догодина.Остава да се проумее че ваксините не помагат а само локдауните вършат работа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rzamen Разгледай мнение
        Честно казано аз мисля, че вече сме в криза... И то в няколко - здравна, политическа и финансова криза.
        100+
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • Честно казано аз мисля, че вече сме в криза... И то в няколко - здравна, политическа и финансова криза.

          Коментар


          • Благодарение на инфлацията, която настъпва с пълна сила, икономическата криза вероятно ще е факт до няколко месеца.
            Лично мое мнение.

            Коментар


            • Капитализма живее от кризи.
              Вижте набалончването в момента. Ценови ръст на всичко. Земя, имоти, суровини, …
              Балон при акциите…

              Очаква ли се да се спука? Едва ли, по-скоро ще се продължи с печатницата за пари и с набалончването…

              А за това се плаща с инфлация…

              И инфлацията в случая е едно добро….

              Коментар


              • Evergrande са черешката на мелбата. Китайците в момента се занимават с крема, глазурата и кокосовите стърготини. Веригата от доставки е тази, която ще взриви всичко . Тези, които имат вземане-даване с търговия с Китай знаят за какво става въпрос. Най-малкия проблем в момента се явява имотния им пазар .

                https://pbs.twimg.com/media/E8DK5mSX...g&name=900x900

                Коментар


                • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
                  Някой очаква ли Китай да избуши работата и да спука балона?
                  Говоря за hkg 3333 или China Evergrande Group
                  За момента Китай пасува да се намеси и да спаси Evergrande Group, така че работата много бързо може да стане дебела.

                  Коментар


                  • Някой очаква ли Китай да избуши работата и да спука балона?
                    Говоря за hkg 3333 или China Evergrande Group
                    Last edited by antani; 18.09.2021, 20:52.

                    Коментар


                    • С този ковид си е направо криза. Въпреки че, от друга страна, хотелите са пълни. За уикенда място не можеш да си намериш. Тези дето си имат пари, си имат, тези дето нямат - да му мислят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Ква криза пич , в момента балонясваме. Даже и БФБ тръгна.
                        Ха ха ...Към канализацията ли е тръгнала ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                          Според мен кризата ще продължи поне 2 години след края на пандемията.
                          Края на панделията ще е към пролета на 2022 а края на кризата 2024.
                          Ква криза пич , в момента балонясваме. Даже и БФБ тръгна.

                          Коментар


                          • Според мен кризата ще продължи поне 2 години след края на пандемията.
                            Края на панделията ще е към пролета на 2022 а края на кризата 2024.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                              Когато се ваксинираш...
                              Което няма особена успеваемост...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                Вече кризата дойде хубаво.
                                Сега въпрода вече е кога ще свърши кризата?
                                Когато се ваксинираш...

                                Коментар

                                Working...
                                X