IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен Фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Няма начин.
    Много от брокерите предлагат Joint Account. Там обаче ще срещнеш трудности при определяне на правата и разпределението на данъците.
    Освен това те мята в professional на големите такси за дейта фийд и т.н.
    Ако имаш топки си правиш обикновени договори за заем и действаш без много много приказки.
    Другата възможност - едно АД, от което да си продавате акциите на каквито си желаете цени.
    Здравей, Наивник,
    Може ли малко по подбробно за Joint Account да ми обясниш, може и линкове с примери. Може би говориш за така наречените PAMM сметки, Синхронна търговия и т.н. всеки брокер го нарича по различен начин.
    И ако става въпрос именно за това, принципно това е нещото, което ползвам, понеже PAMM сметките реално инвеститорите се подписват, че по тяхно желание искат да копират моите сделки и т.н. , което мен ме устройва, но ми се иска вече малко по професионално, понеже това не е много сериозно разговаряки с инвеститори, да им предлагам тази система, може би говориш за друго, ако е така ще се радвам да споделиш.
    Благодаря.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      Futures и опции търгуваш ли, че не ми е ясно как сте управляваш фонд с cfd
      Разбира се, фючърси също. Но пак казвам, основната част от портфейла го управлявам на валутния пазар, разбира се с много, много консервативен риск мениджмънт.

      Коментар


      • Подписваш им "запис на заповед" за средствата, които ти дават....
        Доколкото разбрах нищо не рискуваш, защото си намерил тайната за постоянните печалби...
        АД е тегаво - имаш големи разходи и си под наблюдение...
        Всички други финансови посредничества са с много изисквания...

        пп Тука сме много мнителни в това отношение, нооо все пак....колко кинта да ти пусна през терасата....?

        Коментар


        • Няма начин.
          Много от брокерите предлагат Joint Account. Там обаче ще срещнеш трудности при определяне на правата и разпределението на данъците.
          Освен това те мята в professional на големите такси за дейта фийд и т.н.
          Ако имаш топки си правиш обикновени договори за заем и действаш без много много приказки.
          Другата възможност - едно АД, от което да си продавате акциите на каквито си желаете цени.

          Коментар


          • Futures и опции търгуваш ли, че не ми е ясно как сте управляваш фонд с cfd

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              Питай КФН
              Няма смисъл, те ще ми кажат да си платя лиценза при тях разбира се. Аз питам дали има друг начин освен този.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                Ами най- голямата част от портфейла на форекс търгувам. Докато останалата част инвестирам в с CFD`s и метали.
                Все пак може ли някой да каже законовата рамка каква е за търговия с инвеститорски средства?
                Питай КФН

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  на форекс ли бе колега. иначе тука инвеститори нема ,има само лаладжии
                  Ами най- голямата част от портфейла на форекс търгувам. Докато останалата част инвестирам в с CFD`s и метали.
                  Все пак може ли някой да каже законовата рамка каква е за търговия с инвеститорски средства?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TopTrader Разгледай мнение
                    Здравейте,
                    Предполагам ,че тук са събрани най- големите и успешни трейдъри. Радвам се, че най- сетне си създадох регистрация при вас. От 4 години търгувам, като последните 3 години са ми на добър профит. Сигурен съм, че много от вас са с по- добри резултати, но реално аз съм млад трейдър, в общи линии имам изградена система за търговия и стабилен риск мениджмънт, именно това мисля, че са двете звена, които ми дават постоянна печалба. Бих могъл да ви споделя даже как го правя, но не мисля, че ще ви е полезно, все пак всеки си има свой собствен начин за търговия.
                    Причината, поради която влязох в форума е да Ви попитам, понеже покрай добрите си резултати имам доста инвеститори, които искат да работят с мен, въпроса ми е следния, кой е най- добрия и законен начин да управлявам инвеститорски средства?
                    Изключваме вариянта да платя на КФН да ме регистрират, заюото това си е пладнежки обир.
                    Нямам против да съм регулиран, но да платя почти целия си профит за последните 3 години на КФН, за да ме регистрират няма да стане.
                    Примем всякакви идеи, как да си регистрирам дружество, което има право да управлява чужди пари на финансовите пазари,
                    И следващият ми въпрос е ако управлявам пари, без да се регистрирам никъде, какъв е проблема и какво може да се случи?

                    Надявам се да има сред вас хора, които са минали по този път вече, но виждам, че в форума има хора с много повече години опит, и мисля, че това е натуралния път на трейдъра, така че съм сигурен, че много от вас вече са минали по този пъти и ще се радвам безкрайно ако ми дадете добър съвет.
                    на форекс ли бе колега. иначе тука инвеститори нема ,има само лаладжии

                    Коментар


                    • Инвестиционен Фонд

                      Здравейте,
                      Предполагам ,че тук са събрани най- големите и успешни трейдъри. Радвам се, че най- сетне си създадох регистрация при вас. От 4 години търгувам, като последните 3 години са ми на добър профит. Сигурен съм, че много от вас са с по- добри резултати, но реално аз съм млад трейдър, в общи линии имам изградена система за търговия и стабилен риск мениджмънт, именно това мисля, че са двете звена, които ми дават постоянна печалба. Бих могъл да ви споделя даже как го правя, но не мисля, че ще ви е полезно, все пак всеки си има свой собствен начин за търговия.
                      Причината, поради която влязох в форума е да Ви попитам, понеже покрай добрите си резултати имам доста инвеститори, които искат да работят с мен, въпроса ми е следния, кой е най- добрия и законен начин да управлявам инвеститорски средства?
                      Изключваме вариянта да платя на КФН да ме регистрират, заюото това си е пладнежки обир.
                      Нямам против да съм регулиран, но да платя почти целия си профит за последните 3 години на КФН, за да ме регистрират няма да стане.
                      Примем всякакви идеи, как да си регистрирам дружество, което има право да управлява чужди пари на финансовите пазари,
                      И следващият ми въпрос е ако управлявам пари, без да се регистрирам никъде, какъв е проблема и какво може да се случи?

                      Надявам се да има сред вас хора, които са минали по този път вече, но виждам, че в форума има хора с много повече години опит, и мисля, че това е натуралния път на трейдъра, така че съм сигурен, че много от вас вече са минали по този пъти и ще се радвам безкрайно ако ми дадете добър съвет.
                    Working...
                    X