IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мишо, какво мислиш за GOOGL и TSLA към днешна дата?

    Стават ли за купуване?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Сал в тебе ми е надеждата, здраво стъпил върху грунда. Продължавай да пишеш, че младите са малко объркани, а средните примирени
      Защо след като не го смяташ за инвестиция се интересуваш каква би била цената му ако фалира еди коя си банка
      ​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        а на кой са му притрябвали толкова много банки ? .... каква е заветната цел ? - 1 правителство, 1 банка, 1 валута, 1 корпорация 1 армия, защото "конкуренцията е грях" - Д. Рокафелер
        Така или иначе Europe is overbanked.

        Коментар



        • Какво да се прави, последно взимах Виза през септември 2016 на $81 и го обявих в реално време. Предупредих всички, че ще катери. Кой разбрал, разбрал (Казвам последно, но без да броим глупавата ми изцепка с Дойче.)

          Сега все повече ме гложди, че не взех повече Хоум Дипо (HD) и обмислям още покупки, но ми се ще да падне поне под 150.
          Last edited by RUBLA; 25.06.2017, 12:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            а на кой са му притрябвали толкова много банки ? .... каква е заветната цел ? - 1 правителство, 1 банка, 1 валута, 1 корпорация 1 армия, защото "конкуренцията е грях" - Д. Рокафелер
            Сал в тебе ми е надеждата, здраво стъпил върху грунда. Продължавай да пишеш, че младите са малко объркани, а средните примирени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Че по тоя план график банки няма да останат... Как беше прекрасен нов свят по Хъксли ... и да помня го случая. Напоследък е модерно да се самоутрепеш падайки по гръб от съответния скайскрейпър ... моди ...
              а на кой са му притрябвали толкова много банки ? .... каква е заветната цел ? - 1 правителство, 1 банка, 1 валута, 1 корпорация 1 армия, защото "конкуренцията е грях" - Д. Рокафелер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                ами такъв е план-графика на фалитите сега какво да се прави, плюс това Жабария си е бандитска държава също като нашата. Видя ли как го свитнаха David Rossi на Monte dei Pashi di Siena камери, мамери всичко се видя, че този е убит и нищо, няма проблеми .... а па тия средствата за масова дезинформация забрави, зарад руснаците централата с новините се осраха тотално и аз се съмнявам вече да има човек който да гледа, чете и вярва на новини
                Че по тоя план график банки няма да останат... Как беше прекрасен нов свят по Хъксли ... и да, помня го случая. Напоследък е модерно да се самоутрепеш падайки по гръб от съответния скайскрейпър ... моди ...
                Last edited by Selena; 25.06.2017, 09:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  ........
                  И не ме е страх ясно да кажа ясно и точно какво търгувам, кога го купувам и защо мисля, че ще се качва.
                  само фета/българско сирене на расфасовки от по 200г. на под 2€ парчето, Buy signal ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Хубу, ма много начестичко бе, то кат финансова дискотека стана ... И в мейнстрийм медиите минава под сурдинка ...
                    ами такъв е план-графика на фалитите сега какво да се прави, плюс това Жабария си е бандитска държава също като нашата. Видя ли как го свитнаха David Rossi на Monte dei Pashi di Siena камери, мамери всичко се видя, че този е убит и нищо, няма проблеми .... а па тия средствата за масова дезинформация забрави, зарад руснаците централата с новините се осраха тотално и аз се съмнявам вече да има човек който да гледа, чете и вярва на новини
                    Last edited by michaelis12; 25.06.2017, 07:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Губи ми се логиката на подобно занимание в анонимен форум. Одъртявам.
                      За мене не е анонимен

                      И не ме е страх ясно да кажа ясно и точно какво търгувам, кога го купувам и защо мисля, че ще се качва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение


                        За пръв път получавам критика, че това, което пиша е неясно. Приемам я.

                        Кое точно не е ясно. Ако ме цитираш и кажеш кое не разбираш, ще е разяснено.
                        Дъното от 9ти Май е в долари и е точно на 9ти Май. Писах тук за дъното 33 минути и 2 долара преди да се случи.

                        Засега има потенциал в Сряда да сме направили ново дъно. Независимо дали на някой му харесва или не, отново се случи 2-3 долара и 2-3 часа преди да се случи. Нещата засега стоят така: имам потенциал за зашеметяващо рали от този сетъп. Той трябва да се докаже обаче. Обявил съм три точки, които ще затвърждават все повече, че ралито, което описвам от толкова време, е на дневен ред. Можеш да ги видиш назад, ако те интересува.

                        При пробив на дъното от Сряда, може да се тестват нива близко от 9ти Май: 1208-1215. Засега се надявам да няма пробив на 1237-1240.
                        Е чак сега те разбрах. Остава да проследим развоя. Забравям цифрите, тъй като нямам графики за миналите периоди под ръка и работя нещо съвсем различно. Благодаря за разяснението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Според мене, и ти се заяждаш

                          Той няма да започне по-ясно да се изразява, защото тогава ще лъсне на яве колко е успеваемостта му. Това е част от техниката му. Смятам, че е отработено.
                          Честно ти казвам - ставаш ми симпатичен. Малко като да стигна толкова далеч на северния полюс, че със следващата крачка да се намеря на южния

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Да де, ама твоите изречения имат следната структура: Ако баба ми се спъне на шестата си стъпка ще стане мъжка, а ако се спъне на петата си стъпка, ще си остане женска. Иди помни дали се е спънала на шестата или на петата стъпка. Аз като лаик обърках стъпките, покрепите и подпиранията.

                            Мислил ли си да се изказаваш една идея по-ясно, за да те разбират повече хора? Не се заяждам. Ще е от полза, защото има рационално зърно в това, което казваш стига да успея да го запомня.

                            Защото ако нацелваш ваксата следва да се слуша по-внимателно какво казваш.

                            За пръв път получавам критика, че това, което пиша е неясно. Приемам я.

                            Кое точно не е ясно. Ако ме цитираш и кажеш кое не разбираш, ще е разяснено.
                            Дъното от 9ти Май е в долари и е точно на 9ти Май. Писах тук за дъното 33 минути и 2 долара преди да се случи.

                            Засега има потенциал в Сряда да сме направили ново дъно. Независимо дали на някой му харесва или не, отново се случи 2-3 долара и 2-3 часа преди да се случи. Нещата засега стоят така: имам потенциал за зашеметяващо рали от този сетъп. Той трябва да се докаже обаче. Обявил съм три точки, които ще затвърждават все повече, че ралито, което описвам от толкова време, е на дневен ред. Можеш да ги видиш назад, ако те интересува.

                            При пробив на дъното от Сряда, може да се тестват нива близко от 9ти Май: 1208-1215. Засега се надявам да няма пробив на 1237-1240.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                              Според мене, и те се заяждаш

                              Той няма да започне по-ясно да се изразява, защото тогава ще лъсне на яве колко е успеваемостта му. Това е част от техниката му. Смятам, че е отработено.
                              Губи ми се логиката на подобно занимание в анонимен форум. Одъртявам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                фалит на няква си банка или е собствен обир или пречи на конкуренцията и е отстранена, говорим в сегашно време защото "парите" се набиват в компа от въздуха т.е. на практика може нито една банка да не фалира, защото може да се напечата infinite ......
                                Хубу, ма много начестичко бе, то кат финансова дискотека стана ... И в мейнстрийм медиите минава под сурдинка ...
                                Last edited by Selena; 25.06.2017, 00:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X