IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Да де, ама твоите изречения имат следната структура: Ако баба ми се спъне на шестата си стъпка ще стане мъжка, а ако се спъне на петата си стъпка, ще си остане женска. Иди помни дали се е спънала на шестата или на петата стъпка. Аз като лаик обърках стъпките, покрепите и подпиранията.

    Мислил ли си да се изказаваш една идея по-ясно, за да те разбират повече хора? Не се заяждам. Ще е от полза, защото има рационално зърно в това, което казваш стига да успея да го запомня.

    Защото ако нацелваш ваксата следва да се слуша по-внимателно какво казваш.
    Според мене, и ти се заяждаш

    Той няма да започне по-ясно да се изразява, защото тогава ще лъсне на яве колко е успеваемостта му. Това е част от техниката му. Смятам, че е отработено.
    Last edited by Misho ILIEV; 25.06.2017, 00:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ще последват ли верижни фалити или още имат потенциал да заметат всичко од килима? Според мен второто.
      фалит на няква си банка или е собствен обир или пречи на конкуренцията и е отстранена, говорим в сегашно време защото "парите" се набиват в компа от въздуха т.е. на практика може нито една банка да не фалира, защото може да се напечата infinite ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Мишо, като ми потрябва статистика за Моцарела и Фета в Австрия/Германия, бих се обърнал към теб като най-авторитетен. За злато, лихви или гъби от гората - ще те подмина, извинявай.

        Селена, казал съм какво мисля в Петък, а и общо взето от няколко месеца съм с едно очакване и пазарът все още не ме е опровергал. Може скоро и това да стане, тъй като пазарът скоро трябва да вземе решение. Дотогава /а и след това/ не се интересувам коя банка фалира, какво прави ФЕД, Тръмп, Меркел или накъде върви TLT.
        Да де, ама твоите изречения имат следната структура: Ако баба ми се спъне на шестата си стъпка ще стане мъжка, а ако се спъне на петата си стъпка, ще си остане женска. Иди помни дали се е спънала на шестата или на петата стъпка. Аз като лаик обърках стъпките, покрепите и подпиранията.

        Мислил ли си да се изказаваш една идея по-ясно, за да те разбират повече хора? Не се заяждам. Ще е от полза, защото има рационално зърно в това, което казваш стига да успея да го запомня.

        Защото ако нацелваш ваксата следва да се слуша по-внимателно какво казваш.

        Last edited by Selena; 25.06.2017, 00:40.

        Коментар


        • Мишо, като ми потрябва статистика за Моцарела и Фета в Австрия/Германия, бих се обърнал към теб като най-авторитетен. За злато, лихви или гъби от гората - ще те подмина, извинявай.

          Селена, казал съм какво мисля в Петък, а и общо взето от няколко месеца съм с едно очакване и пазарът все още не ме е опровергал. Може скоро и това да стане, тъй като пазарът скоро трябва да вземе решение. Дотогава /а и след това/ не се интересувам коя банка фалира, какво прави ФЕД, Тръмп, Меркел или накъде върви TLT.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            никак, те парите от фалита не са се изпарили, а просто са сменили собственика или собственика си ги е прибрал като наще от ПЧБ, КТБ пирамиди, фараони т.н. и балъци за милиони ....
            Ще последват ли верижни фалити или още имат потенциал да заметат всичко од килима? Според мен второто.

            Коментар


            • [QUOTE=Misho ILIEV;n3210760]

              Смята, че съм много авторитетен форумец и че за да заеме водещо място трябва първо да ме пребори и така да се докаже

              Поласкан съм!

              Млад е. А ти само го дразниш, а си ми набор. И тебе си те прихващат разни рогати .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ти пък си се фиксирал в Мишо като бик на червено.
                Смята, че съм много авторитетен форумец и че за да заеме водещо място трябва първо да ме пребори и така да се докаже

                Поласкан съм!
                Save
                Save
                Save

                Коментар


                • Екси, гледай си числата на Фибоначи и кросовете на Архитекта. Там ти е силата.

                  Лихвените проценти не са ти ясни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                    Илиев ти е дал отговорът. Ако новината имаше значение, не трябваше ли в Понеделник всички да знаем какво ще стане със златото? Не, сега мълчим и когато в Понеделник стане ясно - просто ще го обясним защо е станало. Много по-лесно и сигурно е така

                    Да си припомним само как "реагираше" златото на атентатите в Манчестър и Лондон. Сериозно ли смятате, че не можеше да се обясни 50-60 долара движение нагоре на база тези новини? Ще видите, че ако съм прав не след дълго ще се обясняват ръстове с доста по-малоумни новини.

                    А относно Илиев, само искам да напомня, че в началото на Май, преди още изборите във Франция да са минали, той заяви нещо от рода на "При избор на Макрон и вдигане лихвите от ФЕД, златото го очаква да възвърне пътя си надолу". Да, но от тогава златото има 5% ръст за по-малко от два месеца! При Макрон за президент и вдигнати лихви. 5% за по-малко от 60 дни и Илиев гордо заявава "засега съм прав". Какво нещо е...по-добре да не казвам кое.

                    Успех!
                    Ти пък си се фиксирал в Мишо като бик на червено. Кажи сега, абстрахирайки се от новината ще го бъде ли ралито? Пробиха ли ...как беше там ... дъното от 9ти май?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena

                      В таз връзка аз пак да попитам според Вас фалита вчерашен на двете италиански банки как ще се отрази на понеделнишките цени на златото според вас?
                      Илиев ти е дал отговорът. Ако новината имаше значение, не трябваше ли в Понеделник всички да знаем какво ще стане със златото? Не, сега мълчим и когато в Понеделник стане ясно - просто ще го обясним защо е станало. Много по-лесно и сигурно е така

                      Да си припомним само как "реагираше" златото на атентатите в Манчестър и Лондон. Сериозно ли смятате, че не можеше да се обясни 50-60 долара движение нагоре на база тези новини? Ще видите, че ако съм прав не след дълго ще се обясняват ръстове с доста по-малоумни новини.

                      А относно Илиев, само искам да напомня, че в началото на Май, преди още изборите във Франция да са минали, той заяви нещо от рода на "При избор на Макрон и вдигане лихвите от ФЕД, златото го очаква да възвърне пътя си надолу". Да, но от тогава златото има 5% ръст за по-малко от два месеца! При Макрон за президент и вдигнати лихви. 5% за по-малко от 60 дни и Илиев гордо заявава "засега съм прав". Какво нещо е...по-добре да не казвам кое.

                      Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena

                        В таз връзка аз пак да попитам според Вас фалита вчерашен на двете италиански банки как ще се отрази на понеделнишките цени на златото според вас?
                        никак, те парите от фалита не са се изпарили, а просто са сменили собственика или собственика си ги е прибрал като наще от ПЧБ, КТБ пирамиди, фараони т.н. и балъци за милиони ....
                        Last edited by michaelis12; 24.06.2017, 23:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Това е много провокативен въпрос към човека, който твърди, че пише с едничката цел да докаже, че новините не влияят на цената на златото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                            Това е много провокативен въпрос към човека, който пише с едничката цел да докаже, че новините не влияят на цената на златото
                            Хванаха ме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena

                              В таз връзка аз пак да попитам според Вас фалита вчерашен на двете италиански банки как ще се отрази на понеделнишките цени на златото според вас?
                              Това е много провокативен въпрос към човека, който твърди, че пише с едничката цел да докаже, че новините не влияят на цената на златото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                                Най-интересното е че повечето конспиративни теории в последно време се оказват конспиративни факти. Например, че терористите в Сирия играят в един отбор с Израел. Е тази седмица, след като Израел изпрати изтребители в СА за да ги "защитят" от преврат след смяната на престолонаследника, се потвърди това което много хора отдавна твърдят: САЩ, еврейте, СА и терористите в Сирия са в един отбор. Явно обаче катарците не финансират "правилните" терористи.
                                ей ти още една "конспирация" ....

                                Isis fighters ‘attacked Israel Defense Forces unit, then apologised' claims former commander
                                http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7700616.html

                                Коментар

                                Working...
                                X